Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Vratislavia Conceptum - Architekt

Rekomendowane odpowiedzi

Powinni przynajmniej dawać zniżki przy zakupie Kolega ma chyba większość VC.

Nie mam Arctowskich. Miałem ale nie zaiskrzyło. Brakuje mi jednego koloru w visie. Nie mam też szarego i bialego formmeistra. Brakuje mi też dwoch chrono.

 

Wysłane z mojego SM-G985F przy użyciu Tapatalka

 

 

 


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.08.2020 o 22:37, opolczyk napisał:

Pewnie płaco mi za to!

Wysłane z mojego SM-G985F przy użyciu Tapatalka
 

 

Jak ta dziewczyna co ostatnio Ci podesłałem ? sprawdziła się ? 😉

W dniu 4.08.2020 o 21:39, cordi7 napisał:

O gustach się nie dyskutuje ;)

 

Ja się cieszę z każdego zrealizowanego (i jeszcze lepiej szybko sprzedanego) projektu.

 

QV ale ten model nazwijmy to przejściowy nie eliminuje wersji czarnej i białej czy... ?

 

 

Nie eliminuje. Czarny powstanie 100szt ( zleciłem już produkcje tarcz i wskazówek ). Biały musi poczekać bo portfel nie z gumy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo coś na temat terminu rozpoczęcia sprzedaży czarnego Architekta może? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

A gdyby tak subarist zaprojektował klasycznego architekta (tego z pierwszej strony wątku) w kolorze niebieskim lub łososiowym? :)

Poniżej przykładowe zdjęcia zegarków z sector dial w takich kolorach.

 

 

 

 

 

sector dial blue.jpg

sector dial salmon.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór. Chciałbym podpytać czy jest już znany termin produkcji czarnego architekta. Gdzieś przeczytałem, że plan jest na grudzień 2020?

 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.09.2020 o 12:55, norbie napisał:

A gdyby tak subarist zaprojektował klasycznego architekta (tego z pierwszej strony wątku) w kolorze niebieskim lub łososiowym? :)

Poniżej przykładowe zdjęcia zegarków z sector dial w takich kolorach.

 

 

 

 

 

 

 

taki projekt kiedyś już powstał ale "konsultacje społeczne" spowodowały że wylądował w szufladzie

1505938742_VCARCHITEKTwersja2XXXX.thumb.jpg.0da930c2ad18ebb2adaa799180697dd4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, subarist napisał:

...ale "konsultacje społeczne" spowodowały że wylądował w szufladzie

 

Trzeba szybką ją zamknąć i pozbyć się klucza ;) MZ oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, czekamy z niecierpliwością. Podobnie jak na białego, ale to zdaje się trochę później, czy się mylę? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie
10 godzin temu, subarist napisał:

taki projekt kiedyś już powstał ale "konsultacje społeczne" spowodowały że wylądował w szufladzie

1505938742_VCARCHITEKTwersja2XXXX.thumb.jpg.0da930c2ad18ebb2adaa799180697dd4.jpg

Bardzo ładne projekty. Może warto poddać ponownym konsultacjom społecznym np. jako wersję limitowaną dla forumowiczów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza poszła do produkcji.

Ale mam złą lub dobrą wiadomość. Projekt się mocno przeciągnie ponieważ postanowiłem podejść do koperty od nowa i zrobić ją od podstaw inaczej.

Kształty ogólne będa podobne ale nastąpi integracja z bransoletą która będzie standardowa a szkło będzie płaskie z fazką przy lunecie. Zegarek fizycznie nie zmieni wymiarów ale obszar widoczny tarczy się zwiększy. Poprawię także trochę płaszczyzn które nie do końca mi się podobają, przygnę uszy itd. Dużo pracy ehhh ale zyskamy lepszą bazę do przyszłych projektów.

tarcza1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransa to dobry kierunek. Co planujesz za kopertę? Podegnij trochę uszy w dół pls. Faza na szkle może wyjść fajnie.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoleta + poprawiona koperta = podoba mi się to 🙂 A skoro projekt się przeciągnie to może jest szansa, żeby wyszły razem dwie wersje, czyli czarna razem z odłożoną na później jasną?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.10.2020 o 23:11, QuadrifoglioVerde napisał:

Ale mam złą lub dobrą wiadomość. Projekt się mocno przeciągnie ponieważ postanowiłem podejść do koperty od nowa i zrobić ją od podstaw inaczej.

Kształty ogólne będa podobne ale nastąpi integracja z bransoletą która będzie standardowa a szkło będzie płaskie z fazką przy lunecie. Zegarek fizycznie nie zmieni wymiarów ale obszar widoczny tarczy się zwiększy. Poprawię także trochę płaszczyzn które nie do końca mi się podobają, przygnę uszy itd. Dużo pracy ehhh ale zyskamy lepszą bazę do przyszłych projektów.

 

Fantastyczna wiadomość z tą kopertą. Co do szkła, to nie mam zdania, czy to lepiej, czy nie, ale skoro takie zmiany planujesz, to znaczy, że wyjdzie to projektowi na dobre.

No i po premierze nowej koperty w czarnym i białym Architekcie poprosimy o Pan Africa, Rocznicowy i Pro Militari w wersji II - w końcu będzie nowa koperta i szkło, więc to nie będą reedycje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większa tarcza oznaczę, że zegarek powinien się wizualnie wydawać większy. Czyli dla mnie odpada... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.