Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kwiatek

Tomek gratuluję. Powiedz proszę jak oceniasz wykonanie?! Kiedyś mocno wzdychałem do tego zegarka, ale na zdjęciach zawsze znajdowałem jakieś niedociągnięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Merci :)

Proszę bardzo :)

Tomek gratuluję. Powiedz proszę jak oceniasz wykonanie?! Kiedyś mocno wzdychałem do tego zegarka, ale na zdjęciach zawsze znajdowałem jakieś niedociągnięcia.

Dziękuję :) szkło plus tarcza robi robotę, wygląda świetnie. Wskazówki też bardzo fajnie zrobione. Jedyne do czego mogę się doczepic to jakość szczotkowania na brązowych elementach - kopercie i bezelu. Jest powiedzmy srednia. Na szczęście nie przeszkadza to w ogólnym bardzo pozytywnym odbiorze. Całość zdecydowanie na plus. Na tyle że może nawet pokusze się za jakiś czas na jakąś recenzję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio co jakiś częściej mój wzrok sięga tej marki...

Yema-Superman-II-Maxi-Dial-cover.jpg

 

Cholera in-house w naprawdę fajnej cenie :)  :ph34r:  :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem i nie tylko moim, nie doceniana marka a mają całkiem fajną historię i czerpią ze swojego dziedzictwa nie zrzynając od innych.

Przykładem jest ich Superman Heritage 39mm, który ponoć został odwzorowany przy pomocy druku 3D modelu z przeszłości. Zaś sama lokalizacja firmy to kolebka zegarmistrzostwa Francuskiego i... Szwajcarskiego.

Ciekawi mnie jak w realu sprawuje się ten ich mechanizm MBP1000...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Zegarki oryginalne i fajne, że swoje. Nie mniej ilekroć oglądam dobrej jakości zdjęcia lub filmy, a potem patrzę na cenę to odnoszę wrażenie, że ktoś nie dostosował jakości wykonania do tego ile sobie życzy za zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, a oto moja Navygraf.

 

 

20201219_121933-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ciekawa recenzje. Masz więcej info na temat mechanizmu? Ma on jakieś techniczne przewagi nad eta 2824-2 i jej dibrymi klonami?  Bo parametry pracy jak np. dokładność raczej takie sobie, a nawet gorsze niż eta top /chronometer, rezerwa chodu też nie imponuje... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak pobieżnie przejrzałem i raczej szajs? 

No bo jak inaczej nazwać zostąpienie lepszego mechanizmu, "nie lepszym", nawet nie ładniejszym, tylko droższym w naprawach, trudniejszym w serwisie i potencjalnie bardziej awaryjnym. 

 

Dodatek 09/2020:
Otrzymałem zegarek od Yongera i Bressona z Ambre 1030, którego duże trzecie koło ma niestety korozję zębów:

DSC04611.jpg Ambre 1030 duże trzecie koło z korozją zębów

Początkowo firma Yonger & Bresson zignorowała kilka prób skontaktowania się z nimi z prośbą o sprzedaż części zamiennej. Po trzech tygodniach pojawiła się właściwie kolejna oferta. Duże trzecie koło kosztuje 45 euro plus 5 euro za przesyłkę. Wydaje mi się to przesadzone!
Osobiście więc odradzałbym kupowanie zegarków z mechanizmami Ambre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm wygląda po prostu strasznie, jak jakieś 7s26.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ten z niemieckiego linku jest reprezentacyjny - po prostu sam nie znalazłem lepszego "sprawozdania" na jego temat, a producent wiadomo, że daje zdawkowe informacje i tworzy mityczną otoczkę.

 

Tutaj natomiast jest analiza ich 3000 GMT

 

https://clockmetender.net/yema-3000-gmt-an-audacious-challenge-for-the-french-brand/


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę swietny projekt w mojej opinii.

Tylko 39mm to na szczescie za mało 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, leoric napisał(-a):

Naprawdę swietny projekt w mojej opinii.

Tylko 39mm to na szczescie za mało 

Tak jakoś wpadł w oko, fajny ,,wintydżowy” charakter 😊 Na moje nieszczęście 🤣 rozmiar dla mnie ok. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyt ściśnięta tarcza - wygląda po prostu jak z innego, mniejszego zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa Yema Navygraf Marine Nationale GMT Limited Edition.

Francja nadal w ataku, jak nie oni.. :)

Inhouse Yema3000, 1049 €/$

 

image.thumb.png.6f69ac41566964a990cf354abaf35cf5.png

image.png.52d0408f5d669c1cdb2471f4a1986466.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.