Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.07.2021 o 12:26, arckx napisał(-a):

Wziął i zauroczył...

 

 

 

Myślę o nim intensywnie, jest promka na stronie Yemy. Jak wrażenia z użytkowania zegarka? Jak z dokładnością mechanizmu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.04.2022 o 16:32, DonDiego napisał(-a):

 

Myślę o nim intensywnie, jest promka na stronie Yemy. Jak wrażenia z użytkowania zegarka? Jak z dokładnością mechanizmu?

 

Hej, ja się skusiłem ale niestety okazał się być za mały na mój nadgarstek. Jak chcesz, to mogę Ci go sprzedać po cenie zakupu (2500zł). Promki na stronie już nie ma. Daj znać, bo jutro chcę go odsyłać do Yemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakiś Superman 39mm do sprzedania? Najchętniej GMT lub French Air Force; wyłącznie na bransolecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, adamW23 napisał(-a):

Panowie, jakiś Superman 39mm do sprzedania? Najchętniej GMT lub French Air Force; wyłącznie na bransolecie.

Hej. Miałem french air force.Nie polecam.Jak chcesz wiedzieć czemu to na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie dyskutuje o nowym projekcie? 

 

https://en.yema.com/pages/yema-manufacture-caliber-micro-rotor-mm20

 

Nowy mechanizm z mikro rotorem. Ponoć ma być jeszcze więcej produkcji we Francji + szwajcarskie części. 

Zapowiada się ciekawie. 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

In house od małego brandu z jak wieść internetowa niesie dość chimeryczną obsługą klienta - chyba podziękuję. Być może takich jak ja jest więcej, co wyjaśnia ciszę na łączach :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem ich cichym fanem 🙂

Z jednego projektu na Kickstarterze to w zasadzie zrezygnowałem w ostatnim dniu.

Będę obserwował rozwój i nowości Yemy.


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wita. A ja po raz drugi kupiłem ten zegarek.Tym razem czarny. Ten zegarek mi się zawsze podobał. Trochę diver ,trochę klimat wojskowy a i smaczek lotnictwa też ma. A mechanizm Yemy to się okaże. Za pierwszy razem sam sobie go  trochę uszkodziłem.Teraz wiem na co uważać. Zresztą kolegom tu z forum też przekazałem tę wiedzę. Na razie fota z netu. Jutro co mojego wrzucę.  Była dobra promocja  więc się skusiłem.

Zrzut ekranu (139).png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nagraniach i zdjęciach z Windup w NY mechanizm wygląda na strasznie wykończony, w szczególności rotor. Może mieli ze sobą tylko prototypy, ale to tym bardziej dziwne, że nie zabrali jakichś bardziej reprezentatywnych egzemplarzy. Patrząc na narzekania na generalną jakość ich zegarków i obsługę klienta jestem raczej chłodno nastawiony. Do tego fakt, że marka z już pewną historią i katalogiem znowu podpiera się Kickstarterem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja. Pozostaje mieć nadzieję, że to wersja "warsztatowa" werku i że finalnie będzie bliżej tego jak na renderach ze strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie a czy w tym powyższym zegarkuKaliber MBP100   ten mechanizm można dokręcać? A jak można to ile? Chodzi mi o rozruch. Czy nie za bardzo. Bo niby jest tam jakiś in house  ale sam nie wiem.

Edytowane przez mirek 1969

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bardzo fajna nowość! Urban Traveller. 

Prawie dwa lata temu byłem o krok od kupienia Wristmaster (ta sama koperta i bransoleta), ale koniec końców nie zdecydowałem się na zakup.

Teraz z nowymi tarczami, indeksami i wskazówkami, jestem jak najbardziej za! Moim zdaniem dobra (i bardzo nieoczywista) konkurencja dla PRXa.

 

https://www.fratellowatches.com/hands-on-with-the-new-yema-urban-traveller-models-adding-affordable-80s-flair-to-the-collection

 

Yema-Traveller-Blue-Pink-and-Silver-1.jp

 

Yema-Traveller-Blue-Pink-and-Silver-11.j

 

Yema-Traveller-Blue-Pink-and-Silver-13.j

 

Yema-Traveller-Blue-Pink-and-Silver-3.jp

 

 

Edytowane przez evilym

Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby w środku był jakiś wół roboczy a nie ich własny wynalazek to bym się chyba zastanawiał nad łososiem albo białym. Wizualnie bardzo przyjemne, cena też ciekawa.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.