Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kocurro

fedex pasek ze skóry krokodyla

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry jestem tutaj nowy i mam takie pytanie.

Kupiłem zegarek w USA, skupiłem się na kopercie nie na pasku, at en moze byc ze skóry krokodyla choć nie jest to jednoznacznie napisane. Niemniej jednak fedex poprosił o dostarczenie dokumentu cites którego nie mam(pokrótce zorientowałem sie w czym rzecz) 

Czy koledzy mogą mi doradzić co teraz z tym fantem zrobić? Zakłądam ze skoro mnie o to proszą to nie ma go w paczce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki zegarek? Masz jakiś link do sklepu/aukcji ?

Sam podałeś im informację, że jest z krokodyla czy od razu wiedzieli że tak jest?

 

Oni raczej nie otwierają paczek tylko pytają co jest w środku.

 

Edit:  po co piszesz w kilku działach naraz?


2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytali z czego jest wykonany pasek, sprawdzilem stronę i było napisane "black matte crocodile strap" napisałem im że nie jest konkretnie napisane z jakiej skóry tylko jest taki opis jak powyżej, z czego wnioskuję ze albo to skóra lub inny materiał o fakturze krokodyla albo skóra krokodyla ale nie mam pewnosci.


Przepraszam za kilka wątków, nie wiedziałem gdzie o to zapytać. NIe wiem może taki dokument cites jest w paczce ale tego fizycznie nie mogę sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek seiko Byakudan jeżeli nazwy nie przekręciłem. Zachwycił mnie cyferblat na pasek nawet nie zwróciłem uwagi. Szukam linku do sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny zegarek. Faktycznie ma pasek z aligatora.  Poproś sklep w którym kupiłeś o certifikat cites. Może mają.

I znajdź ten link bo tutaj jest dużo mądrych ludzi i może ktoś już miał taki przypadek w tym konkretnym sklepie i będzie umiał ci pomóc.


2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informację, napiszę do nich, bo ten opis paska był nieprecyzyjny choć wcześniej nawet na to nie spojrzałem.Wwie Pan może co w sytuacji gdy SPrzedający nie odpowie albo napisze mi że nie posiada takiego dokumentu?

Choć wydawałoby się to dziwne, bo Seiko to szanowana manufaktura i powinien takie dokumenty dystrybutorom dostarczać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wwie Pan może co w sytuacji gdy SPrzedający nie odpowie albo napisze mi że nie posiada takiego dokumentu?

 

Wtedy będziesz miał problem...

ja bym spróbował jeszcze napisać do nich o taki certyfikat:

https://www.demus-zegarki.pl/product-pol-51954-Zegarek-Meski-Seiko-Presage-Urushi-Byakudan-nuri-SPB085J1-Limitowana-edycja.html


2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję odpinają i zostawiają pasek razem z klamrą i dostajesz sam zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem do fedexu, sugerują kontakt ze sprzedającym, mówią ze to zwyczajowa procedura, w razie braku dokumentów towar odsyłają z powrotem, choć nieźle by było jakby ewentualnie  zabrali pasek i zwrócilli resztę...


Dziękuję za namiar do tej strony napisze do nich może udostępnią mi taki dokument.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe co piszesz. Pierwszy raz słyszę, ze firma kurierska wymaga informacji o pasku od zegarka i certyfikatu...

Jestem ciekaw jsk ta sprawa się zakończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.