Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie,

zqaglądnełam tutaj do Państwa w konkretnym celu, a mianowicie chodzi mi o informacje na temat zegarka, dużego na łańcuszku na którym pisze OMEGA i taki nr  7879992. Czy ten zegarek jest jakiś starszy... czy jakieś info mozecie Państwo podać na temat tego zegarka? Mama moja znalazła go w swoich szpargałach i jesteśmy ciekawe... Pozdrawiam i dziękuje za info...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjecie zegarka będzie potrzebne.

(Odpowiedz,wiecej opcji,wybierz plik, załącz, dodaj, wyślij )

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po Omedze :ph34r:


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-108067-0-58288700-1547206722_thumb.jpegpost-108067-0-37549000-1547206775_thumb.jpegpost-108067-0-87461600-1547206789_thumb.jpegpost-108067-0-63060800-1547206810_thumb.jpegpost-108067-0-50246800-1547206828_thumb.jpegpost-108067-0-07174500-1547206896_thumb.jpeg

witam serdecznie,

zqaglądnełam tutaj do Państwa w konkretnym celu, a mianowicie chodzi mi o informacje na temat zegarka, dużego na łańcuszku na którym pisze OMEGA i taki nr  7879992. Czy ten zegarek jest jakiś starszy... czy jakieś info mozecie Państwo podać na temat tego zegarka? Mama moja znalazła go w swoich szpargałach i jesteśmy ciekawe... Pozdrawiam i dziękuje za info...

 


Zdjecie zegarka będzie potrzebne.
(Odpowiedz,wiecej opcji,wybierz plik, załącz, dodaj, wyślij )

zamiescilam w poscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jest oryginalny.

To kieszonkowa Omega z okresu 1929-34r.

Egzemplarz w dobrym stanie wizualnym, zarówno mechanizm jak i tarcza.

Te napisy na kopercie ktore wygladaja jak by je kura zostawila :) to zapiski zegarmistrzów dotyczace wykonanych usług.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ja ale super... dziekuje za odpowiedz :)

a oczywiste pytanie mojej mamy czy on jest cos wart? w sensie chodzi o to że, wyglada jak by byl problem z nakreceniem go, bo jak mama twierdzi to pokretlo do nakrecania kreci sie w jedna strone i nie idzie go nakrecic zeby działał. i oto chodzi czy warto w niego inwestowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zaniesć do zegarmistrza, przez internet trudno stwierdzić co mu dolega :)

A czy warto?, jesli to pamiatka to tak, w innym przypadku naprawa, i serwis może przekroczyć wartość zegarka....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.01.2019 o 13:21, Master Yoda napisał:

...naprawa, i serwis może przekroczyć wartość zegarka....

a jak z grubsza oszacować wartość takiego zegarka ? Pomijając wartość sentymentalną. 

Czy warto szukać i inwestować w takie zegarki ? 

Bo przejrzałem kilka wątków o "kieszonkowcach" i większość "znalazła" albo "dostała po dziadku".

Nikt nie pisze o cenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Darson napisał:

Nikt nie pisze o cenie. 

 

Gdyż regulamin forum stanowi, iż nie wycenia się tutaj zegarków. Wycenić może rynek - komisy, allegro, olx, inaczej przy tak starych sztukach to raczej wróżenie z fusów.

 

Zegarek jest wart tyle, ile ktoś będzie chciał zań zapłacić.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. w międzyczasie doczytałem o tym nie wycenianiu . 

Ale cenę zakupu można podać ? 

 

Edytowane przez Darson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można. A co do szukania i inwestowania, to trzeba mieć spore pojęcie. Bo inwestycja może się okazać marna...


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.