Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Vratislavia Conceptum - ROYAL EUROPE

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak obiecałem, prócz Architekta powstanie jeszcze jedna wersja z klasycznymi sztachetami ;-)

 

Propozycje poniżej. Każda tarcza może dostać zarówno szlif słoneczkowy jak i strukturę znaną z PAN-AFRICA.

 

Czekam na opinie/wskazówki. Powstanie tylko jeden wariant kolorystyczny, trzeba się na któryś zdecydować.

 

Royal-Europe.jpg

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja C i D to trochę za dużo cukru w cukrze (niebieskiego). Mając do wyboru jedną wersję - zachowawczo oddaję swój głos na B :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem koniecznie faktura tarczy jak u Afrykanera. Wygląda świetnie i trzeba to wykorzystać. I błagam, nie niebieski. Z tych powyższych jakbym miał wybrać to 1. od lewej.  Nie dasz się namówić na bardziej urozmaicony sekundnik jak w leśniku? 

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersje C i D strasznie "zaniebieszczone"- przydałoby się co najmniej przełamać paskiem w jakimś innym odcieniu. Dodatkowo niebieski jest bardzo głęboki i w przypadku wersji C- obawiałbym się małych problemów z kontrastem i czytelnością.

 

Wygrywają wersje A i B, same zegarki są kompletne, choć dla mnie czarne paski z przeszyciami w kolorze wskazówek są hmm... przewidywalne i nudne. Poszukałbym czegoś innego(brązowego, "ale jak pan weteran woli, to Franz ma Camele").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PrezesPolski

B skromnie, z klasą, elegancko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Struktura jsk w panaf i dobry AR. I co najmniej dobra luma. Szukam czegos w tym stylu i granat/czarny plus ladne nie plaskie indeksy wzbudzily by moje zainteresowanie. Zrobilbym sobie moze prezent na polsetki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Royal, to kolor Royal Blue jak najbardziej na miejscu. 

 

Odrzuciłbym A i C. Ten pierwszy przez dziwne połączenie kolorystyczne, a drugi – przez niski kontrast (czerwone akcenty giną na tej grafice).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam na divera... albo chociaż jego render, bo Balticus z swoim Scubaholicem nie śpi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szara tarcza i stalowe wskazówki mogą być mało czytelne.

Niebieski pewnie będzie mieć dobry potencjał sprzedażowy, wystarczy pasek na czarny zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest szansa na render wersji C i D na jasnym brązowym pasku? Myślę, że ładnie kolorystycznie by się zgrywało. Bo z tym niebieskim to nie wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Royal Blue, ale  niebieską datą - byłby hit!


"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie dasz się namówić na bardziej urozmaicony sekundnik jak w leśniku?

O co chodzi z tym lesnikiem?

 

Projekt bardzo ciekawy, raczej niebieskie tarcze jak dla mnie.

 

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym lesnikiem?

 

O to: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/107078-vratislavia/page-94?do=findComment&comment=2434320

 

Ludzie, co Wy z tym niebieskim? Do porzygu tego...  Proponuję np. taki brązik:

 

post-72589-0-53167200-1547153423_thumb.jpg

 

W połączeniu z fakturą z Afrykanera IMO mizaga by była.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A lub B, z delikatną przewagą tej pierwszej wersji. A zdecydowanie unikalna. Połączenie kolorystyczne żadko spotykane, dlatego wyjątkowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja C odpada. Niestety ale jak dla mnie to ta czerwień do niebieskiej tarczy nie pasuje. Cyfry i napisy giną.

 

Jak dla mnie to wersje A, B i D* nadają się do produkcji. Myślę, że każda z nich by się bez problemu sprzedała. 

Wersję D widziałbym na czarnym pasku z niebieskim przeszyciem

 

post-104806-0-76983900-1547156105_thumb.jpg

 

Nie ukrywam, że nie jestem fanem krokodyla. Bardziej widziałbym tu pasek jaki był proponowany do Architekta. Ewentualnie taki jak znalazł się w Pro-Military ale z niebieskimi przeszyciami. 

 

Co do tarczy wersji D. Wskazówkę sekundową widziałbym w takim samym, żółtym kolorze jak cyfry i napisy. Może to lekko zalatuje Pan-Africą ale cóż. 

 

Mimo iż wymienione powyżej projekty dają radę to uważam, że wersja z czarną tarczą byłaby najlepsza. Do tego czarny datownik z białymi cyframi. Taka kombinacja wbijałaby w fotel. Szkoda, że ten kolor przypadł leśnikom. Taki potencjał... niestety zmarnowany. 

 

Tarcza koloru brązowego też byłaby dobra, ale obawiam się, że nie będzie ona optymalna z marketingowego punktu widzenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarny wbija w fotel ? od kiedy ? :-)

 

Ja przychylam się do wersji A. Bo jest zarówno elegancka jak i lekko sportowa i nie kanibalizuje Architekta który także ma niebieskie akcenty. Co do wersji C i D zgadzam się pasek niebieski to za dużo. Poza tym ten zegarek tzn ten typ koperty ma dosyć małą tarczę, optycznie jest mniejszy niż fizyczne 40,5mm. Jasne tarcze go powiększą, ciemne zmniejszą. Dlatego moim zdaniem jasne tarcze są akurat do tej koperty lepszym wyborem. To takie moje przemyślenia po wyprodukowaniu w sumie już 3 modeli opartych o tą kopertę.

 

Delikatnie inspirowałem się Omegą At Golf:

 

G6MqT2Q.jpg

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj głos na wersje B. W takim zegarku zielone akcenty moim zdaniem bardziej pasuja do ciemnej tarczy, niebieski do jasnej. C i D odpada bo aż mdli od niebieskiego, awet po zmianie paska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj głos na wersje B. W takim zegarku zielone akcenty moim zdaniem bardziej pasuja do ciemnej tarczy, niebieski do jasnej. C i D odpada bo aż mdli od niebieskiego, awet po zmianie paska.

 

Na jasnej tarczy zielony jest znacznie bardziej czytelny i kontrastowy. Zobacz na Omegę powyżej. o ile wskazówka sekundy jest czytelna to oznaczenia po obwodzie już tak sobie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz wersji A ten też ładny, a pewnie i ładniejszy, ale z fakturą z afrykańca rób ;) Do znudzenia będę pisał nawet jak nie mam po co :D Chyba, że realnie byłby taki odcień:

 

post-72589-0-36475300-1547202978_thumb.jpg

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

No to już wygląda - duuużo lepiej i bardzo spójnie. Jeszcze jaśniejszy, brązowy pasek i będzie naprawdę dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.