Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Vratislavia Conceptum - ROYAL EUROPE

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że będzie robiona ta wersja:

 

e38b4338878f.jpg

 

Jaki jest timing plan dla tego projektu?

 

Pytam ponieważ już miałem się decydować na inny zegarek, ale po ujrzeniu tego powyżej zdecydowałem się poczekać na niego właśnie.

 

RG

Edytowane przez radekglaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena bedzie 1650zł , rendery się robią. zapisy ruszą w ciągu max 2 tygodni

Przypomnisz mi podstawowe parametry tego zegarka :)  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnisz mi podstawowe parametry tego zegarka :)  

 

Takie same jak wcześniejszych. 3sekundy z Google i stroną Vratislavii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie: wersja E. Jedynie można by było zmienić kolor wskazówki sekundnika oraz cyferki na jaskrawo czerwony (ewentualnie jaskrawo żółty).

 

...

 

Wg mnie będzie za dużo się działo... projekt powinien zostać taki jak jak jest, czyli jak najbardziej klasycznie. Wtedy zegarek będzie mega uniwersalny i można go będzie założyć do wszystkiego.

Jeżeli chodzi o pasek to również jestem za prostym, aligator średnio pasuje.

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wg. was wersja E nie jest zbyt podobna do rocznicowego (pomijam wykończenie koperty, datę)?

Edytowane przez BartasW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak można sobie wszystko pominąć. Nie, nie uważam tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem na myśli pomijania wszystkiego ale: kolor tarczy, indeksy, wskazówki są wg mnie niemal identyczne.

Krygo nie zrozum mnie źle ale inne szczotkowanie koperty nie sprawi że są to różne zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest pewien koncept oparty o tą (dobrze się sprzedającą) kopertę który troszkę ewoluuje i tyle. Mi to nie przeszkadza w ogóle bo pro-militatri mi się nie podoba, a fajnie mieć coś z datą czego Afrykaner ani Rocznicowy nie dawały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krokodyl pasuje idealnie do tego zegarka. Ewentualnie można zastanowić się nad kolorem przeszycia.


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paski można sobie zmieniać wg uznania... dla mnie najistotniejsze jest aby sam zegarek pozostał bez zmian, czyli jak na grafice.

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazwa Royal kojarzy się wyraźnie z kolorem royal blue. Poniekąd to niedobrze, bo nie da się zrobić w miarę uniwersalnego zegarka z tarczą w tak intensywnym odcieniu niebieskiego. Charakter "sportowy" (charakteryzowany jak obecność krzykliwych elementów) całkowicie by przeważył. W związku z tym granat jest zrozumiałym kompromisem. Wszelkie żółte dodatki (niektórzy proponowali) fatalnie kłócą się z niebieskim, bowiem przesuwają odcień w stronę zieleni, co w ogóle nie mieściło się w konwencji tego modelu (jak zrozumiałem).

 

W związku z tym pozwolę sobie zaproponować dwie wersje kolorystyczne, będące wzajemnie swoimi negatywami: wersję z granatową tarczą, taką jak widać na ostatnich wizualizacjach, z białymi lub srebrnymi napisami i indeksami, oraz wersję odwróconą, czyli ze srebrno-białą tarczą i granatowymi napisami i indeksami (mogą być bardziej niebieskie niż tarcza ciemnego modelu). W obu przypadkach niebieska luma. Co o tym sądzicie?


I jeszcze jedno, a właściwie dwa detale: jeśli to wykonalne, sugerowałbym zamówienie wskazówki sekundnika z zakończeniem w formie gwiazdki. I dekiel: pełna stal, z grawerem w formie wieńca gwiazd Unii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" z grawerem w formie wieńca gwiazd Unii" tylko co ma Unia Europejska to Królewskiej Europy.

 

W ciągu 3 dni będzie render. Wtedy zrozumiecie jaki miałem pomysł :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ciągu 3 dni będzie render. Wtedy zrozumiecie jaki miałem pomysł :-)

 

 

...Aż się zacząłem pocić... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" z grawerem w formie wieńca gwiazd Unii" tylko co ma Unia Europejska to Królewskiej Europy.

 

W ciągu 3 dni będzie render. Wtedy zrozumiecie jaki miałem pomysł :-)

 

Trzymam za słowo i nie mogę się doczekać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co to jest "Królewska Europa"

Największy kulturotwórczy organizm w dziejach, w przeciwieństwie do imputacji EWG. Jakby zegarek miałby się nazywać Europe Union to może różowy unisex - tak mi się kojarzy. Przepraszam, Eurofighter mi się dobrze kojarzy, widziałem na żywo, kosmos....

Rozumiem, że, biorąc pod uwagę wszelkie poślizgi, zegarek będzie u zainteresowanych przed czerwcem/lipcem ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z terminami nic nie gwarantuję jak zwykle :D na pewno w tym roku ;-)

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największy kulturotwórczy organizm w dziejach, w przeciwieństwie do imputacji EWG. Jakby zegarek miałby się nazywać Europe Union to może różowy unisex - tak mi się kojarzy. Przepraszam, Eurofighter mi się dobrze kojarzy, widziałem na żywo, kosmos....

Rozumiem, że, biorąc pod uwagę wszelkie poślizgi, zegarek będzie u zainteresowanych przed czerwcem/lipcem ?!

 

Co się komu kojarzy, to się kojarzy... :) W takim razie chodzi jednak po prostu o Karola Wielkiego.

 

Edytowane przez Sierżant Julian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy jeszcze na render dekla.

 

Vratislavia-Conceptum-Royal-Europe-Autom


rozdzielczość 4k, więc można sobie mocno powiększyć detale ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, będzie prawdziwa ramka na datę? Fajno :) Tak grubo szlif wyszedł na tarczy czy będzie po afrykańsku? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.