Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Vratislavia Conceptum - ROYAL EUROPE

Rekomendowane odpowiedzi

No i za***iście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie. Widziałbym w przyszłości wersję tej tarczy w kolorze yellow bahama.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie. Widziałbym w przyszłości wersję tej tarczy w kolorze yellow bahama.

Jest jeszcze kilka kontynentów do uczczenia własnym modelem zegarka. Afrykę i Europę mamy już z głowy. Azja i obie Ameryki wciąż czekają. No i Antarktyda. Pingwinom też się coś należy  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eksponowanie tego brzydkiego wahnika z grafiką na transparentnym deklu daje efekt z przodu (tarcza) Ferrari, a z tyłu Wartburg... Lepszy byłby pełny... 

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eksponowanie tego brzydkiego wahnika z grafiką na transparentnym deklu daje efekt z przodu (tarcza) Ferrari, a z tyłu Wartburg... Lepszy byłby pełny... 

Mam podobne zdanie na ten temat. Pełen dekiel pozwoliłby na lepsze wyeksponowanie motywu korony. W tym wypadku ani  jednym (mechanizmem) ani drugim (koroną) człowiek się nie nacieszy. No ale skoro temat tyłu zegarka raczej jest zamknięty... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eksponowanie tego brzydkiego wahnika z grafiką na transparentnym deklu daje efekt z przodu (tarcza) Ferrari, a z tyłu Wartburg... Lepszy byłby pełny... 

 

Zgadzam się. Albo szkło, albo zdobienie. Przeszklone dekle były modną nowinką, ale teraz jest moda na rozwiązania tradycyjne, a na pełnym deklu można dużo ciekawych rzeczy umieścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, efekt będzie fajny. Nadruk będzie srebrny lustrzany będzie fajny efekt głębi a korona będzie znacznie bardziej czytelna niż na renderku. To bardzo trudny element do wyrenderowania. Dla wielu klientów ( szczególnie poza forum ) przeszklone dekle to wciąż mocny punkt projektu. Dla każdego coś miłego, Architekt dla konserwatystów z pełnym a ten z przeszklonym.


Zapisy na stronie ruszyły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, efekt będzie fajny. Nadruk będzie srebrny lustrzany będzie fajny efekt głębi a korona będzie znacznie bardziej czytelna niż na renderku. To bardzo trudny element do wyrenderowania. Dla wielu klientów ( szczególnie poza forum ) przeszklone dekle to wciąż mocny punkt projektu. Dla każdego coś miłego, Architekt dla konserwatystów z pełnym a ten z przeszklonym.

Zapisy na stronie ruszyły.

 

Spoko, kupi się dwa i wymieni dekiel :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No grawer na wachniku byłby super pomysłem. Jak mniej więcej podniosłoby to koszt na sztuce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej trudność/komplikacja logistyczna której nie chcę się podejmować bo i tak mam dużo pracy i doby nie starcza.

Przy takiej rozbiórce mechanizmów zawsze ktoś może nie zachować staranności, higieny i będą mechanizmy szwankować, w chińskich warunkach o to nie trudno. Jak nauczyłem się przez lata, że jak coś może się wydarzyć złego to to się wydarza staram się unikać takich sytuacji.

Pamiętajcie, że to co jest na stronie to nie cała nasza działalność. W tle projektujemy dwa zupełnie nowe modele na nowych kopertach.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten mechanizm jest ohydny a nadruk na szkle pretensjonalny. Szkoda bo reszta jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miałbym wybierać nienajladniejszy pełny dekret albo przedszkolny ze słabo zdobionym mechanizmem to jednak wolałbym to drugie, chociaż szkoda, ze wybor nie może być pomiedzy ładnym pełnym albo zdobionym workiem, bo awers jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jeden argument za pełnym deklem: PanAfrica ma taki. A skoro Afryka na taki zasługuje (i chyba nie zaszkodziło jej to na popularność), to dlaczego żałować Europie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy projekt jest inny, ten jest taki i tyle. Komu się nie podoba to zawsze jest jeszcze Architekt z pełnym. A mechanizm w cale nie jest brzydki. Zauważyłem, że nagle przez kilka lat 9015 z mechanizmu chwalonego za precyzję wykonania i surowy ale schludny wygląd stał się obiektem dziwnej nagonki. Ten mechanizm jest lepiej wykończony od podstawowej ETA2824.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, decyduje opinia producenta, jaka wersja wzbudzi większe zainteresowanie klientów. Co do mnie, ponieważ czarny nadruk na szkle widziałem dotąd tylko raz w jakiejś taniej chińskiej no-name, pozostaję sceptyczny. Zwłaszcza że reszta zegarka ma charakter raczej klasyczny, nawiązujący do designy Aqua-Terra. Proponuję natomiast, żeby producent (podobnie jest to robią niektóre inne microbrandy) pozwalał w przyszłości na personalizację wg. potrzeb klientów. Trzy kolory tarczy do wyboru, bezel błyszczący lub mat, dekiel szkło lub stal. Parę firm zrobiło sobie z tego skuteczny magnes przyciągający klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno kiedyś Stowa miała taką ofertę dla kieszonek: wybór rodzaju wskazówek, materiał koperty, tarcza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję natomiast, żeby producent (podobnie jest to robią niektóre inne microbrandy) pozwalał w przyszłości na personalizację wg. potrzeb klientów. Trzy kolory tarczy do wyboru, bezel błyszczący lub mat, dekiel szkło lub stal. Parę firm zrobiło sobie z tego skuteczny magnes przyciągający klientów.

Czekaj, czekaj, gdzie ja to już widziałem... UNDONE? Tak właśnie oni. Problem w tym, że po zastosowaniu takiego "kreatora" spersonalizowanych zegarków albo cena pójdzie minimum 200% w górę, albo jakość mocno w dół. W każdym bądź razie Vratislavia Conceptum straci na przystępności i atrakcyjności. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast wróżyć z fusów wzrost ceny o 200%, to poczekajmy na odpowiedź i możliwości Wykonawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to już przerabialiśmy z VIS-em pierwszą serią. 300 zegarków w 6ściu wersjach. Obiecałem sobie, że nigdy więcej. Ludzie ciągle coś zmieniali, kombinowali, nie mogłem się doliczyć w końcu co jeszcze mam a czego już nie. Efekt taki że mi samemu w kolekcji brakuje 2-ch wersji :D Nie wspomnę ile naklął się nasz zegarmistrz przy składaniu.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.