Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Vratislavia Conceptum - ROYAL EUROPE

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybyś chciał jeszcze kiedyś wrócić do tego pomysłu, bo wydaje się być atrakcyjnym, to daj tylko raz możliwość wyboru skompletowania. Tylko raz. Wybór ma być przemyślany po to, aby później nikt nie klął i było łatwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś chciał jeszcze kiedyś wrócić do tego pomysłu, bo wydaje się być atrakcyjnym, to daj tylko raz możliwość wyboru skompletowania. Tylko raz. Wybór ma być przemyślany po to, aby później nikt nie klął i było łatwo.

 

No niewątpliwe jest to atrakcyjne dla kupujących ale nie dla wytwórcy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie pełen dekiel to kupię.

PAN-AFRICA jest świetnym zegarkiem. Dlatego ten traktuję jako kontynuację serii. I tylko w takim wypadku go zakupię. Inaczej, wygra teza, że za dużo już niebieskiego. 

 

Vox populivox Dei!


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie pełen dekiel to kupię.

PAN-AFRICA jest świetnym zegarkiem. Dlatego ten traktuję jako kontynuację serii. I tylko w takim wypadku go zakupię. Inaczej, wygra teza, że za dużo już niebieskiego.

 

Vox populi, vox Dei!

Witam. Jestem tego samego zdania. Do tego modelu pełny dekielek. Proszę to przemyśleć panie Marcinie. To naprawdę niezły pomysł. PAN-AFRIKA, ROYAL-EUROPA, dobry początek serii "Klub Sześciu Kontynentów". Pełna klasyka, różne kolory tarcz, każdy znajdzie coś dla siebie i na każdą okazję. Na dekielku grawer konturów europy. Bez koron i gwiazdek, żeby nie było niepotrzebnych skojażeń.:-) Myślę, że nie jest za późno na zmianę dekielka. Miłego dnia. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też groziłem, że nie kupię Pan-Afryki, jak nie będzie się nazywać Bory Tucholskie. Nie tylko groziłem, faktycznie nie kupiłem. A on i tak je wszystkie wyprzedał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Bez koron i gwiazdek, żeby nie było niepotrzebnych skojażeń.:-) (...)

Co masz na myśli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat designu modelu Royal Europe uważam za zakończony. Michał się napracował nad dokładnym odtworzeniem w przestrzeni 3d całego mechanizmu! nie będę mu kasował ciężkiej pracy. Kto będzie chciał to się zapisze kto nie to trudno. Zawsze znajdą się krytycy jakiegoś rozwiązania, a to że data nie ten kolor, a to że w ogóle jest, a to że nie ma, a to że dekielek przeszklony, a to że mógłby być przeszklony bo pełne już były i tak ciągle coś :-) a decyzje trzeba podjąć i zająć się kolejnymi projektami a nie babrać cały czas w tym samym wykonując kilkadziesiąt czasochłonnych wizualizacji.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli?

Nic konkretnego. W tym temacie były już dyskusje na temat korony i gwiazdek. Te symbole u różnych ludzi budzą odmienne skojarzenia i odczucia. A kontury europy to "złoty środek" pasujący do ewentualnej serii.:-) Co do "budzika", to do przemyślenia dla producenta. Jako pomysł na kolejny, ale chyba odległy projekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do "budzika", to do przemyślenia dla producenta. Jako pomysł na kolejny, ale chyba odległy projekt.

Ja od dawna szukam mechanicznego "budzika" nie koniecznie nadgarstkowego. Marzy mi się nasz rodzimy projekt w stylu Table Clock PAM 581. Tylko pewnie z odpowiednim mechanizmem byłoby ciężko. Niemniej rzucam pomysł. QV może warto zrobić sondę w tej sprawie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że gdyby było zainteresowanie zegarkiem z alarmem, to Vratislavia Conceptum wyszłaby naprzeciw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od dawna szukam mechanicznego "budzika" nie koniecznie nadgarstkowego. Marzy mi się nasz rodzimy projekt w stylu Table Clock PAM 581. Tylko pewnie z odpowiednim mechanizmem byłoby ciężko. Niemniej rzucam pomysł. QV może warto zrobić sondę w tej sprawie? :)

 

Vratislavia takowy projektowała kilka lat temu, są nawet wizualizacje nigdy nie pokazywane jednak. Projekt poszedł na półkę. Może go odkurzę ale pod koniec roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) są nawet wizualizacje nigdy nie pokazywane jednak.

Pokaż :)

 

 

(...) Projekt poszedł na półkę. Może go odkurzę ale pod koniec roku.

Myślę, że warto. Zawsze coś innego. Ankieta mogłaby pomóc.
Edytowane przez pływak_wodnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Czy zegarek z alarmem wzbudziłby Wasze zainteresowanie?

Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vratislavia takowy projektowała kilka lat temu, są nawet wizualizacje nigdy nie pokazywane jednak. Projekt poszedł na półkę. Może go odkurzę ale pod koniec roku.

 

To pokaż co na tej półce schowałeś, może trafisz w niszę na rynku i będzie sukces  :). Spanie z komórką pod głową jest niezdrowe!

Edytowane przez dyspozytor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zegarek z alarmem wzbudziłby Wasze zainteresowanie?

 

KAŻDY zegarek wzbudza moje zainteresowanie :D

alarm może być fajną ciekawostką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat designu modelu Royal Europe uważam za zakończony. (...)

Czy wersja z prezentowaną w wątku tarczą "grape" poszła definitywnie na półkę, czy jest szansa, że zostanie również wdrożona do produkcji (kiedyś)?

Jak dla mnie jest znakomita; to jest odpowiedni polski royal - taki w stronę amarantowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś może zostanie...ale na tą chwilę nie będę wprowadzał wew konkurencji i 2 modeli w tej samej kopercie wystarczą. Zajmujemy się obecnie projektowaniem pierwszego w historii marki Divera.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajmujemy się obecnie projektowaniem pierwszego w historii marki Divera.

 

A jaką średnicę ma mieć? Pytam, bo szukam małego divera, ale jeśli ten byłby zgrabny (do 40 mm), to się na razie powstrzymam i chętnie poczekam za VC.


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma na co czekać :D będzie obrzydliwy jak wszystkie VC ;-) rozmiar 41/42

W zasadzie jest juz po naszej stronie zaprojektowany, ale musimy to skonfrontować z dostawcami, później wydruk 3d i dpier pokażemy na forum grafiki. Więc do pierwszych zajawek to tak 2 miesiące.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma na co czekać :D będzie obrzydliwy jak wszystkie VC ;-) rozmiar 41/42

W zasadzie jest juz po naszej stronie zaprojektowany, ale musimy to skonfrontować z dostawcami, później wydruk 3d i dpier pokażemy na forum grafiki. Więc do pierwszych zajawek to tak 2 miesiące.

 

Coś w stronę squale będzie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko co do lumy, jaki kolor i czy będzie mocna ? (jeśli taka jak w Pan Africa to ktoś się wypowie jak daje :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.