Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Vratislavia Conceptum - ROYAL EUROPE

Rekomendowane odpowiedzi

Panie, taka mocna, że oczy wypala :D QV, kiedy można się jakiegoś sampla spodziewać? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście świeci tak krótko, że światło nie zdąży do oka trafić. Inaczej ze 100 ludzi byłoby już ślepe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale śmieszki z was :P a ja tu poważne pytanie zadałem co do lumy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzień dobry :D Fajowy. Czy VC na koronce celowo nie jest polerowane? Czy może mam coś z oczami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta tarcza jest super! :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sztuka złożonego Royal Europe. Paski do niego jeszcze nie dojechały więc pasek jest od Architekta założony. Royal Europe będzie miał krokodyla tej samej grubości, bardzo mięciutkiego od wew strony zamszowego z takim samym przeszyciem. Na żywo zegarek prezentuje się premium jeśli chodzi o tarczę, jakość indeksów i wskazówek, czy wykończenie okna daty. Robotę robi także 20 warstwowa powłoka AR z obu stron szkła ( nie jest jednak ona nachalna, skutecznie działa, sprawia, że praktycznie nigdy na szkle nie ma mleka a jednocześnie nie ma tej niebieskiej poświaty za którą nie wszyscy przepadają) Pasek także to nowa jakość od VC - poczujecie to. Co do koloru tarczy, cóż jest nieco inny niż na renderach ale wcale nie mniej piękny. Tak jak wielokrotnie powtarzałem nienawidzę robić niebieskich zegarków ponieważ dostawcy tarcz z HK pracują na palecie kolorów która kompletnie nie nadaje się do tego typu prac i dobór odcienia szczególnie niebieskiego to czysta loteria, a za wiele prób nie mamy bo każda próba kosztuje aż 3-4 miesiące oczekiwania. Kolor tarczy idealnie pasuje do nazwy zegarka i metalicznego graweru korony piastowskiej pod szkłem. Na uwagę zasługuje także bardzo dobra luminescencja zegarka i ogólna czytelność.

 

z9.jpg

z1.jpg

z2.jpg

z3.jpg

z4.jpg

z5.jpg

z6.jpg

z8.jpg

 

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny zegarek.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Podoba mi się! Super projekt i bardzo fajnie wyszło! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza wygląda genialnie, świetny projekt  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miazga. Bardzo ładnie... Broniłem się przed zakupem, ale wygląda na to, że polegnę. Teraz weź sobie wyobraź QV jak epicko by wyglądała opcja ala red grape Rolexa. No poezja. Dopuszczasz jeszcze ten kolor czy mogę zapomnieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny! Ile i kiedy? ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miazga. Bardzo ładnie... Broniłem się przed zakupem, ale wygląda na to, że polegnę. Teraz weź sobie wyobraź QV jak epicko by wyglądała opcja ala red grape Rolexa. No poezja. Dopuszczasz jeszcze ten kolor czy mogę zapomnieć?

 

Dopuszczam. Mam jeszcze 100 kopert. Wiesz, że ja nawet popełniłem taki prototyp tarczy red grape ale do Formmeistera ? kilka lat temu :-)

Świetny! Ile i kiedy? ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Dostawy wrzesień. Można zamawiać, jeszcze sporo jest. wszystko na stronie www.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopuszczam. Mam jeszcze 100 kopert. Wiesz, że ja nawet popełniłem taki prototyp tarczy red grape ale do Formmeistera ? kilka lat temu :-)

 

No to nie ma bata, musisz potem pyknąć bo będzie dym :D

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny zegarek. Aż zacząłem się zastanawiać, jak wyglądałby na nato...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarł :)

20190915084345848.jpg

20190915084352825.jpg

20190915084358790.jpg

20190915084404637.jpg

 

Spodziewałem się, że będzie bardziej niebieski, ale i tak tarcza jest super ;) Pasek mógłby być lepszy, a korona na deklu nie podoba mi się :( Ale całościowo i tak jest super, jestem bardzo zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się, że będzie bardziej niebieski, ale i tak tarcza jest super ;) Pasek mógłby być lepszy, a korona na deklu nie podoba mi się :(

Na twarzoksiążce dowiedziałem się, że kolor tej tarczy to KOBALTOWY. Najlepiej wygląda za zewnątrz w pochmurny dzień. JAKIEGO KOLORU WTEDY DOSTAJE TO KOSMOS.

 

Jeżeli chodzi o pasek to ludzie, dawno nie było tak fajnego paska od Vratislavii. Miękki, ładnie podszyty. Fajnie dobrany. Przecież to jest pasek o lata świetlne lepszy niż niektóre wcześniejsze. Od czasu VIS'a Uprising nie było tak dobrego paska. On jest miękki i inaczej garbowany niż Pan Africa.  W zegarku oprócz bardzo dyskusyjnego dekla WSZYSTKO jest lepsze. Luma trzy razy, pasek dwa razy, a tarcza z dwunastoma indeksami tym razem co najmniej raz lepsza :) Jedyne nad czym pomarudzę to datownik, którego JA OSOBIŚCIE wolałbym nie mieć - ale to indywidualna sprawa, choć trzeba przyznań, że w tym zegarku okienko daty jest świetnie wykończone. Jak na taki price range to brać, nie marudzić. Za pół roku to będzie tak poszukiwany zegarek jak teraz PAN AFRICA. Będziecie sobie w brody pluć, że za długo się decydowaliście. Tak jak ja teraz z rocznicowym. 

Edytowane przez opolczyk

 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.