Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Vratislavia Conceptum - ROYAL EUROPE

Rekomendowane odpowiedzi

Jak z dokładnością chodu w waszych Royal-ach?

Jaka jest rezerwa chodu?

Przymierzam się do zakupu.

Nie znam tego werka i jestem ciekaw.

Edytowane przez wz71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój od soboty zrobił +25s, to daje jakieś +5s na dobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisz sobie Miyota 9015 i znajdziesz dużo opinii. To bardzo popularny wśród mikrobrandów mechanizm. Generalnie poza stosunkowo głośnym rotorem nie ma się czego czepić. Dokladność porównywalna z 2824 i jak szwajcar pracuje z częstotliwościa 28800 wahnięć na h. Jeżeli zegarek estetycznie i rozmiarowo Ci pasuje to bierz. Tym bardziej że zaraz ( a może już ) nie będzie czego kupować a z bezstratną odsprzedażą nie powinno być problemu.

Edytowane przez sielwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisz sobie Miyota 9015 i znajdziesz dużo opinii. To bardzo popularny wśród mikrobrandów mechanizm. Generalnie poza stosunkowo głośnym rotorem nie ma się czego czepić. Dokladność porównywalna z 2824 i jak szwajcar pracuje z częstotliwościa 28800 wahnięć na h. Jeżeli zegarek estetycznie i rozmiarowo Ci pasuje to bierz. Tym bardziej że zaraz ( a może już ) nie będzie czego kupować a z bezstratną odsprzedażą nie powinno być problemu.

Jestem zdecydowany na zakup tylko Pan Marcin jest do poniedziłku niedostępny.Wiem że są jeszcze dostępne,czekam z niecierpliwością na sfinalizowanie tranzakcji.

Co do werku słyszałem wiele pochlebnych opini.

Natomiast jeżeli chodzi o estetykę to jak najbardziej mi odpowiada. Miałem kupić casio gw9400 ale odłożyłem ten zakup.

Mam słabość do klasyki wśród z zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierzę że będziesz zadowolony. A o jakości i fajności zegarka niech świadczy to że świętem jest jak Pan Afryka pojawia się na rynku wtórnym i schodzi w mgnieniu oka. Mam nadzieję że dostaniesz zegarek z numerem 150/150. To by byla heca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierzę że będziesz zadowolony. A o jakości i fajności zegarka niech świadczy to że świętem jest jak Pan Afryka pojawia się na rynku wtórnym i schodzi w mgnieniu oka. Mam nadzieję że dostaniesz zegarek z numerem 150/150. To by byla heca.

Zgadzam się z opinią Pan Afryka, moim dopełnieniem jest w tym przypadku sarb017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudowny projekt. Nie mogę przestać zachwycać się tarczą!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny zegarek, szczególnie odcień i ogólne zestawienie kolorów na tarczy - klasa. Gdyby miał średnicę mniejszą chociaż o 2 mm, kupiłbym natychmiast.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Sierżant Julian napisał:

Bardzo ładny zegarek, szczególnie odcień i ogólne zestawienie kolorów na tarczy - klasa. Gdyby miał średnicę mniejszą chociaż o 2 mm, kupiłbym natychmiast.

 

To byłby już mikroskopijny zegarek. On ma fizycznie 40,5mm ale optycznie z uwagi na szerokie uszy i szkło typu box to 38mm. Każdy kto ma potwierdzi. Położony obok niego Formmeister który ma 40mm wygląda jak gigant ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ten kangur nie za bardzo?

Jeśli chodzi o pasek na jakim przyszedł to w ogóle mi nie pasuje tu jakoś... :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.