Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
QuadrifoglioVerde

Vratislavia Conceptum - ROYAL EUROPE

Recommended Posts

A mnie się podoba wersja A lub B, ze wskazaniem na B. Wersja E bardzo przypomina Rocznicowego. Od jakiegoś czasu jakiś taki trend obserwuje, musi być niebieski, szafir, min. WR100 i żeby świecił w nocy jak latarnia. I nie ma znaczenia czy to ma być pilot, diver czy garnitura...

Miejmy też jeszcze z tyłu głowy fakt, że właśnie trwają prace nad Architektem. Zegarkiem o jasnej tarczy. Fajnym, ale nie każdemu jasne tarcze leżą. Dlatego też myślę, że posiadanie w jednym czasie w ofercie Architekta i Royal Europe A lub B może stworzyć wewnętrzną konkurencję. A tak będzie jasny Architekt i ciemny Royal Europe w wariancie D/E lub pochodnym. 

Ostatnio były w ofercie 3 zegarki z ciemnymi tarczami. Czarna niebieska i zielona. Został się tylko ten z najciemniejszą tarczą (kilka sztuk). Arctowski był ciemny i jasny i sprzedały się obie wersje. Nie każdemu leżą ciemne tarcze  :rolleyes: Co do wewnętrznej konkurencji, to ja bym się nie obawiał. To jednak dwa różne zegarki będą. Wystarczy popatrzeć na cyferblat  :D

Fajny projekt, choć ja nie lubię, jak zegarki z ciemną tarczą mają jasną datę... :-)

Wersja E mistrz! Jak dla mnie super... jeżeli nie można zmienić daty na ciemną to niech zostanie jak jest... pasuje do innych białych elementów na tarczy.

Bardziej w tym czarnym urzeka tu raczej połączenie z żółtymi detalami plus ciekawy sekundnik.

Co do wersji E, zalatuje za bardzo rocznicowym chyba, ale i tak o niebo lepszy niż wersje A-D.

https://www.instagram.com/prz.wil/

Może jednak ten red grape z facebooka? Jest mega :) Robiłeś już mniejsze limitacje niż 100. Może 50/50?

post-72589-0-75204300-1547318814_thumb.jpg

albo kolorek jak w tym Ryśku:

Edited by Krygo

Grejpa spróbuję zrobić sampel tarczy. Może na klubowca go ? w limitce 50szt ?

Edited by QuadrifoglioVerde

Niezły pomysł. Z klubowym detalem na sekundniku.

Cokolwiek to nie będzie to ten kolor mnie kupił, ale wolałbym osobiście bez klubowych konotacji.

Zgadzam się co do tej wrzutki facebookowej. Wziąłbym od ręki w tej kolorystyce. Wersja E też fajna, ale kurde tych niebieskich zegarków powoli już zaczynam mieć dość.

Nazwa zobowiązywałaby do czegoś niebieskiego, ale dla mnie, zdecydowania A

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Grejpa spróbuję zrobić sampel tarczy. Może na klubowca go ? w limitce 50szt ?

Niezły pomysł. Z klubowym detalem na sekundniku.

Cokolwiek to nie będzie to ten kolor mnie kupił, ale wolałbym osobiście bez klubowych konotacji.

Czy macie na myśli klubowy, jubileuszowy na 15-lecie?

no ten ostatni ( niebieski ) bedzie renderowany, cierpliwości

ale może jednak niebieska data?

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.

ale może jednak niebieska data?

Tylko skąd ją wziąć?

"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Panowie, biała data nie jest zła... IMO doskonale pasuje do indeksów i wskazówek. Gdyby była niebieska to by się zlewała z tarczą i byłoby poczucie, że czegoś brakuje na godzinie 3 trzeciej.

RG

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.