Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Papi13

Automat a moze kwarc

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Zwracam sie do Was z prosba o pomoc i Wasze przemyslenia, opinie bo juz sam nie wiem co myslec! Chodzi mi o to ze zegarek ze wzgledu na prace bede uzwywal jedynie w weekend i nie wiem czy warto inwestowac w automata chodz bardzo mi sie podoba.

 

https://www.beaverbrooks.co.uk/0116672/Tissot-Tradition-Powermatic-80-Open-Heart-Automatic-Mens-Watch/p

 

 

Pozdrawiam i z gory dzieki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie traktuj zakupu takiego zegarka jako inwestycji, jeśli jednak Ci się podoba to kup ten model. nic mu się nie stanie przez takie używanie, jedynie będziesz go musiał ustawić raz na tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście używam tak swojej Certiny DS-1. Tzn raz na jakiś weekend na kilka godzin. Jedynie co może irytować to ustawianie czasu za każdym razem, ale świadomość że nie ma w środku żadnej baterii jakoś mi to rekompensuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwarc będzie wygodny. Leży w szufladzie, jak trzeba użyć to wyciągasz i zakładasz. I to chyba na tyle.

 

Osobiście wolałbym automat. Teraz są dwie opcje:

1. kupujesz automat - leży sobie przez tydzień, jak chcesz użyć to musisz go wyjąć, nakręcić (koronką albo obracając w ręku) i ustawić. Trochę to zajmuje jednak czasu i trzeba o tym pamiętać. Alternatywa czyli wyjść z zegarkiem źle wskazującym czas .. mi by się nie podobało.

2. kupujesz automat i do niego rotomat - przez tydzień zegarek się kręci, jak potrzeba wyjmujesz z rotomatu i zakładasz. Poza tym w tygodniu jest zawsze opcja, żeby popatrzeć jak sekundnik płynie, posłuchać jak cyka. Same przyjemności :)

 

Stawiam na opcje 2 :)


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.