Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, posiadam Atlantica kupionego w 1992r. Niestety nie wiem co to za model (brak papierów ). Mam też wątpliwości co do oryginalności paska. Proszę o pomoc w identyfikacji, z góry dziękuję.

post-108000-0-17386300-1547278776_thumb.jpg

post-108000-0-81264600-1547278801_thumb.jpg

post-108000-0-44374200-1547278818_thumb.jpg

post-108000-0-05946300-1547278849_thumb.jpg

post-108000-0-65407600-1547278867_thumb.jpg

Jakiś kwarc Atlantica, nie sądzę, żeby miał to być jakiś konkretny model.

Wiesz jak wyglądałby skórzany pasek po 25letniej eksploatacji?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Kraft
      Witam kolegów, mam pytanie dotyczące produkcji zegarków marki Tutima. Czy były one produkowane wyłącznie z in-house`owymi werkami, czy też na zasadzie ebauche`ów bywały z werkami innych producentów? Moje pytanie wzięło się stąd, że w pakiecie z innymi zegarkami kupiłem jakiś, który ma werk Lorsa i tarczę z napisem Tutima. Na oko przełom lat 70 i 80, tarcza jakoś do mnie nie przemawia i podejrzewam fejka. Może coś wiecie na ten temat?
    • By ewa9999
      Witam.
      Jestem nowa tutaj,tata byl zegarmistrzem ,zostalo mi troche rupieci  po nim i wsrod  tego takie  cos.
      Od jakiego  zegara to  moze  byc ?
      Bede wdzieczna za odpowiedz.

• By Kraft
      Może ktoś mi odpowie - czy jesteście w stanie zidentyfikować werk? Brak sygnatur poza podziałką z literami na półmostku balansu, tymi prymitywnymi drapami proszę się nie sugerować (sam je zrobiłem w wieku wczesnomłodzieńczym......). Raczej pasówka z kieszonki, tarcza klejona więc nie chcę pod nią zaglądać, może ktoś mi powie coś więcej? Balans żółty, niecięty, włos Breguet, kotwica chyba stalowa. 

• By Mavelio
      Witam,
      ostatni zegarek jaki nosiłem popsuł się ok. 10 lat temu i został wrzucony do szuflady i zapomniany. Od tamtego momentu nie nosiłem zegarka. Teraz postanowiłem sobie jeden sprezentować i w związku z tym mam kilka pytań.
      Generalnie zegarek, który mam na oku to ten z tytułu, a konkretnie:
      http://www.dutyfreeislandshop.com/orient-sac08003a0-bambino-version-4-japan-automatic-gents-elegant-watch
      Pytania dotyczą:
      1. samego modelu, czy warto kupić?
      2. czy tego typu zegarek nadaje się do używania na co dzień?
      3. czy ten sklep jest pewny pod względem realizacji zakupów i oryginalności produktów?
      Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.