Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jerzy1978

Dobry zegarmistrz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jestem nowym użytkownikiem forum pochodzę z miejscowości pod Malborkiem mam małe zapytanie od dawna pasjonuje się czsomierzami ostatnio nabyłem eposa divera 3413 ale mam problem z bransoleta nawet po zmniejszeniu wszystkich możliwych ogniw wyczuwam luz na nadgarstku niestety mam ta przypadłość ze lubię jak zegarek mocno opina nadgarstek a ten ma mały luz około 5mm między zapięciem z dołem nadgarstka i stad moje pytanie czy jakiś zegarmistrz jest godny polecenia w pomorskim który to ogarnie mój w moim mieście stwierdził ze tak już musi być z fory dzięki za odpowiedz pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Ja korzystam z usług Baum & Baum w Gdańsku na ulicy Waryńskiego. To jest zegarmistrz polecany przez wielu użytkowników tego forum.

Zegarmistrz u którego byłeś ma rację, że zegarek nie powinien być zbyt ciasno zapięty. Jednak, jeżeli preferujesz mocno dopasowany obwód bransolety, to nie wydaje mi się, żeby potrzeba było angażować do tego zegarmistrza. Są takie specjalne imadełka, dzięki którym można samemu zdejmować i zakładać ogniwa bransolety. Poszukaj w internecie i na pewno znajdziesz. Kosztuje to kilka złotych i nie będziesz musiał fatygować się ponownie do zegarmistrza, jak po czasie stwierdzisz, że jednak trzeba nieco powiększyć obwód bransolety.

Jeżeli sam nie dasz rady sobie poradzić, to możemy się gdzieś umówić i spróbuję Ci pomóc.


Jurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info ale właśnie problem w tym ze już zegarmistrz zdjął wszelkie ogniwa do regulacji i również regulacja na sprzączce tez jest wykorzystana a ja nadal mam taki nieduży luz ale podjade mam do Gdańska 80km zobaczymy jak się nie da będę tak nosił bo szkoda dziękuje za wiadomość pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie mogę sobie wyobrazić, że skończył się zakres regulacji. Jaki masz obwód nadgarstka?
Obejrzałem sobie zdjęcia i film na youtube i wydaje mi się, że można zdjąć po trzy ogniwa bransolety po obu stronach zapięcia. To dość duży zakres regulacji. Ja chyba w większości zegarków zdejmuję 4 ogniwa przy nadgarstku 17 mm.


Jurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w bransolecie brak ogniw do regulacji to raczej nawet uznany i szanowany zegarmistrz nie zmniejszy jej obwodu. Lepiej wpierw zadzwoń i wyślij zdjęcia zanim stracisz czas i pieniądze na 80 km podróż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłał bym zdjęcia na potwierdzenie ale nie mam pojęcia jak je dodać jak ogarnę to podeśle zdjęcie mam w tym momencie zdjęte łącznie 4 ogniwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jednak najpierw zadzwoń do zegarmistrza bo moim zdaniem bez nieodwracalnych i poważnych ingerencji w ogniwa bransolety nie ma takiej możliwości. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz obwód nadgarstka? Wyślij też zdjęcie bransolety i zegarka na nadgarstku, bo coś chyba źle robisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info ogarniałem temat ale mam jeszcze jedno pytanko nie wiem czuba dobrym dziale ale planuje kupić glycine jest jedna fajna na olx model gl0090 w cenie 2299 już rozmawiałem ze sprzedającym zegarek kupiony w las vegas w sklepie costco z dokumentacja ale chciałbym zasięgnąć waszej wiedzy czy oby napewno nie jakaś paskudna replika z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.