Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
dopeman

Gruppo Gamma

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

 

Czy ktoś ma, lub miał i się pochwali zdjęciem oraz podzieli wrażeniami? Ostatnio bardzo mnie zainteresowali, tanio nie jest i ciekaw jestem Waszych wrażeń :)

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

 

Też szukam Gruppo. Wygląda, że ciężko dostępne. Jeden się sprzedał na naszym Forum chyba z miesiąc temu. Model Vanguard w PVD. Sympatyczny. No ale się spóźniłem. Faktycznie mają dobrą relację cena - jakość.

 

Microbrand z Singapuru. Czytałem, że starannie wykonane, montują różne mechanizmy w tym NH35 i ETA 2824-2. Ogólnie poluję  :D na Peacemakera lub Vanguarda. Od lutego 2019 mają być realizowane te przedsprzedaże które zostały zawarte pod koniec 2018. Może wtedy się coś pojawi, chociaż nowe modele widoczne na ich stronie mnie akurat nie rzucają na kolana.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ich trochę na zatoce.

 

najciekawsza seria ardito z wodoszczelnością 5000 m, ale musi trafić w gust bo zegarki specyficzne, ale też wyjątkowe, bo wiele wcześniejszych modeli jest mocno wzorowanych na bardziej rozpoznawalnych markach.

 

do wykonania ciężko się przyczepić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że w nowych modelach poszli z cenami w górę. 750 - 950 USD za Vanguard'a na ETA 2824 to trochę kosmos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że w nowych modelach poszli z cenami w górę. 750 - 950 USD za Vanguard'a na ETA 2824 to trochę kosmos.

 

Gruppo Gama już trochę wyrosła  :) a ceny w okolicach 900 USD za porządnie zrobiony zegarek z ETA 2824 nie odbiegają od średniej dla mikrobrandów ze stabilną pozycją na rynku.

Zawsze pozostaje Chrononaut z STP1-11 za 650,- USD (swoją drogą łazi mi to po głowie)

Przedsprzedaż Pacemakera na Miyocie rok temu skończyła się po 22 godzinach  :)


jedyną stałą cechą rozwoju jest zmiana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej ubolewam, że przeszedł mi koło nosa chyba z początkiem grudnia sprzedawany na naszym Forum Vanguard w PVD za c.a. 1100 PLN. Za długo się zastanawiałem bo docelowo wolałbym Peacemakera. No cóż może jeszcze będzie okazja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że w nowych modelach poszli z cenami w górę. 750 - 950 USD za Vanguard'a na ETA 2824 to trochę kosmos.

Ogólna tendencja , także w microbrandach .

Niestety .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz trwa przedsprzedaż Nexusa.

Gdyby się ktoś przymierzał to chyba lepiej teraz niż później szukać okazji która się może nie trafić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Vanguarda. Do dziś żałuje że go sprzedałem. Świetny zegarek. Wyjątkowo pasko-lubny. Pasował mu każdy pasek co założyłem. 
Niedługo premiera nowego modelu Peacemarker’a i prawdopodobnie skuszę się na niego. Również w wersji „aged steel” gdyż jest przepiękna na żywo. Powłoka bardzo wytrzymała. Nie rysuje się wcale, albo po prostu nie było tego widać :D 

 

 

 

B23B3AD1-C2BC-4771-A591-A76AFA9E0996.jpeg

05F66BB9-6EE1-4F36-81AC-41C57B3912E6.jpeg

18B1D8B6-42AD-4A48-B2BD-242684526302.jpeg

Edytowane przez Beqn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałby się może ktoś pozbyć swojego Peacemakera?

 

@Beqn swoja drogą podnieśli już w Polsce ceny na ten preorder. Trzeba było brać jak do Ciebie pisalem, ja żałuję że się wtedy nie skusiłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek 😀 


świetny jest! 🥰

52536F3A-8A3B-41DD-AE16-1FB82922FB67.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.09.2021 o 09:05, Beqn napisał(-a):

Nowy nabytek 😀 


świetny jest! 🥰

 

Aha, czyli już wiem kto mi go sprzątnął sprzed nosa…ehhh

Gratulacje! ;) 


;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, qbapiasek napisał(-a):

Aha, czyli już wiem kto mi go sprzątnął sprzed nosa…ehhh

Gratulacje! ;) 

@qbapiasek jest jeszcze na grupach wystawiony taki z niebieską tarczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może jak często GG oferuje kolejne partie swoich zegarków? Nabrałem ochoty na "pismejkera", ale są wszystkie wyprzedane, a te dostępne u niektórych dealerów mają ceny x2 ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mocno zacząłem rozglądać się za Peacemakerem , rynek wtórny mocno ubogi ale na Zatoce… się pojawiły. Dodatkowo sklep ten sprzedaje przez portal Erli - nie wiem co to,  ale 400-500 zł taniej niż u nich na stronie ,ktoś wie o co chodzi 🤔. A może pamięta ktoś jaka była cena w preorderze tego modelu ? 
Byłem przekonany do wersji w polerowanej stali ale coś mnie ciągnie do aged steel i wrzuceniu na czarny canvas  😎

Macie jakieś doświadczenia z tym modelem  👀

1CB02F99-38B3-407B-B701-F0AE419F9407.jpeg

8565C13D-1D74-48DC-9BB9-5E7E186E8444.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem Vanguarda. Do dziś żałuje że go sprzedałem. Świetny zegarek. Wyjątkowo pasko-lubny. Pasował mu każdy pasek co założyłem. 
Niedługo premiera nowego modelu Peacemarker’a i prawdopodobnie skuszę się na niego. Również w wersji „aged steel” gdyż jest przepiękna na żywo. Powłoka bardzo wytrzymała. Nie rysuje się wcale, albo po prostu nie było tego widać  
 
 
 
B23B3AD1-C2BC-4771-A591-A76AFA9E0996.thumb.jpeg.2e6df5640bf4746fa1e144b2c0dc78e1.jpeg
05F66BB9-6EE1-4F36-81AC-41C57B3912E6.thumb.jpeg.9485edd26389440cb12e8d4b53fd4766.jpeg
18B1D8B6-42AD-4A48-B2BD-242684526302.thumb.jpeg.6e49678b3ea2a6c44d9feb4a8775e277.jpeg
Trochę odkopię trudno. Co to za pasek ten zielony? Szukam jakiegoś fajnego canvasa czy coś ale nie mogę się zdecydować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Mikas napisał(-a):
W dniu 20.07.2021 o 16:05, Beqn napisał(-a):
Miałem Vanguarda. Do dziś żałuje że go sprzedałem. Świetny zegarek. Wyjątkowo pasko-lubny. Pasował mu każdy pasek co założyłem. 
Niedługo premiera nowego modelu Peacemarker’a i prawdopodobnie skuszę się na niego. Również w wersji „aged steel” gdyż jest przepiękna na żywo. Powłoka bardzo wytrzymała. Nie rysuje się wcale, albo po prostu nie było tego widać emoji3.png 
 
 
 
B23B3AD1-C2BC-4771-A591-A76AFA9E0996.thumb.jpeg.2e6df5640bf4746fa1e144b2c0dc78e1.jpeg
05F66BB9-6EE1-4F36-81AC-41C57B3912E6.thumb.jpeg.9485edd26389440cb12e8d4b53fd4766.jpeg
18B1D8B6-42AD-4A48-B2BD-242684526302.thumb.jpeg.6e49678b3ea2a6c44d9feb4a8775e277.jpeg

Pokaż więcej  

Trochę odkopię trudno. Co to za pasek ten zielony? Szukam jakiegoś fajnego canvasa czy coś ale nie mogę się zdecydować

to handmade od Santino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozjemca i innym świetle :)

 

 

DSC02951.jpg

 

 

DSC02949.jpg

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Daito napisał(-a):

Rozjemca i innym świetle :)

 

 

DSC02951.jpg

 

 

DSC02949.jpg

Jak Jekkyl i Hyde😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny i świetnie zrobiony zegarek, w zasadzie można powiedzieć że za świetnie bo jego wykonanie mogłoby zawstydzić niejedną "qualitę" za grubą kasę - ale cholernie trudny, ze względu na szkło polerowane w "starym stylu"  do fotografowania...  :) Tyle że jeśli ktoś chce sobie sprawić "alternatywę PAM'a" za kilka tys to powinien zdecydowanie kupić coś innego bo podobieństwo do Luminor'a czy  Radiomir'a zaczyna się u niego i kończy na kształcie wskazówek i to też przy dużym uporze żeby ją na tym polu dostrzec.

Innymi słowy świetnie wykonany, prosty, dokładny bo niesamowicie wyregulowany, zegarek na nadgarstek powyżej 18cm o dość oryginalnym, tzw. vintydżowym  wyglądzie - a miałem kupić Citizena ... :D

 

DSC02958.jpg

 

i łatwiejsza do "focenia" strona jegomościa:

 

DSC02959.jpg

 

 

Edytowane przez Daito
literówka

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Daito

Piotr, to ten z OLX-a? Jeśli tak, to niewiele brakowało, a bym Cię ubiegł z zakupem ;)

Gratulacje, świetny zegar :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, clusca napisał(-a):

@Daito

Piotr, to ten z OLX-a? Jeśli tak, to niewiele brakowało, a bym Cię ubiegł z zakupem ;)

Gratulacje, świetny zegar :)

Tak to ten - Dziękuję :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.