Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dopeman

PayPal zwrot płatności że sklepu

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

 

Kupiłem coś czego nie ma na stanie, zamówienie wskoczyło i płatność PayPal przeszła, ale status zamówienia już od pierwszego maila był opisany jako 'cancelled'.

 

Osoba kontaktowa przeprasza i pisze że coś nie weszło kiedy robiła zwrot środków:

 

I just tried to issue a refund on PP and it shows me " We cannot complete the refund now due to technical reasons, please try again later."

 

Czy ktoś wie jak taka procedura wygląda i jak długo trwa? Zastanawiam się czy to nie jakaś próba kombinacji ze strony sklepu.

 

Dziękuję z góry za wszelkie informacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej chyba będzie zrobić reklamację płatności przez PayPal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko odzyskasz, nie masz się co niepokoić. Napisz jeszcze raz do sklepu - jeżeli nadal otrzymasz niejasne odpowiedzi to zgłoś sprawę do PayPal - są bardzo efektywni i pomocni - ja kilkakrotnie odzyskiwałem pieniądze dosłownie błyskawicznie przy oczywistości sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej chyba będzie zrobić reklamację płatności przez PayPal.

Wszystko odzyskasz, nie masz się co niepokoić. Napisz jeszcze raz do sklepu - jeżeli nadal otrzymasz niejasne odpowiedzi to zgłoś sprawę do PayPal - są bardzo efektywni i pomocni - ja kilkakrotnie odzyskiwałem pieniądze dosłownie błyskawicznie przy oczywistości sprawy.

Dzięki. Lepiej i szybciej było by gdyby odesłał pieniądze sam. W PayPal jest skutecznie ale swoje trwa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.