Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

stary_p

Diver do 2,5/3 tys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przymierzam sie do zakupu divera z troche wyższej półki niz mój Mako. Zegar musi miec miedzy 40 a 43mm, konicznie musi byc na bransolecie i miec datownik! Budżet to max 3k PLN. Po głowie chodzą mi 2 modele :

Christopher Ward C60 Trident Vintage 43mm

Oraz

Seiko SBDC051.

Co myślicie? Co proponujecie? Co jeszcze jest warte uwagi w tym przedziale cenowym?

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dodatkowo Hmilton Navi Sub, Glycine Combat Sub. Gdyby bransoleta nie była koniecznością, to IMO Squale 50 Atmos. Jak dla mnie, w tym budżecie bardzo mocnym kandydatem jest właśnie Teident od Ch.Warda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Tridenta, przed zakupem oglądałem wiele diverów (Certina, Longines, Epos, Seiko) i Trident zdecydowanie wygrywa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Gdyby był jeszcze dostępny, to poleciłbym Ci inny model od Zelosa, czyli Swordfisha. Sam takiego niedawno nabyłem, jest bransoleta, jest ceramiczna wkładka bezela (w tym budżecie, to o ile mnie pamięć nie myli, jedynie Trident może się nią pochwalić), a do tego Eta 2892-2, a nie 2824-2 czy Sellita Sw 200-1, jak zazwyczaj w tej kasie. Jeśli w grę wchodzi używka, to IMO warto przyjrzeć się także Hydroconquestowi od Longinesa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, że nie rozglądam sie za nowymi, a głownie za używanymi. Ten Longines to ciekawa propozycja, ale w moim budżecie widzę że może być kłopot z dostaniem automatu a kwarca bym nie chciał. Zelos fajny, ale brakuje mu daty. Glycine musze sie przyjrzeć bo zawsze ich design wydawał mi się 'specyficzny' ale może się przekonam. Poki co Trident chyba prowadzi - zwłaszcza w wersji PVD.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Zelos w wersji na Ecie 2892-2 ma datę, jak niżej ;-)

post-34987-0-80971200-1548094627_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Glicerynka przypadłaby Tobie do gustu to zapraszam na pw, mam poniższą na zbyciu :)

 

0c03a6f0b9aca9a4524b6f2642ecbe47_big.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za fotke Zelosa - jakoś na niego wcześniej nie trafiłem. A jakies opinie nt Davosa Argonautic?

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Oj będziesz żałował Rafał :(

 

Piotr, już żałuję, ale znowu trochę za dużo się tego zrobiło  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr, już żałuję, ale znowu trochę za dużo się tego zrobiło  :(

Najgorsze/najlepsze, że masz same fajne zegarki i ciężko coś "zamordować"  :(  Tak położyć wszystkie na stół i; ty wystąp, strzał w tył głowy, a tak dobrze im u Ciebie było, czuły się bezpieczne....,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PiotrX idealnie to ujales - sam przystępuje nieśmiało i bez przekonania do pierwszej redukcji. No i kogo tu "odstrzelic ??? Jak się pozbyć monstera I gen., Jak skx'a trafiajacego w indeksy, jak oddać zelosa hammerhead'a z tarczą z meteorytu ??? Normalnie łzy po d*pie ciekna ... Na razie jeszcze się nie przemoglem, żeby cokolwiek na bazarek wystawić ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byłbym sobą jakbym nie zareklamował Certinę Action Diver. Wiem że nie jest zbyt prestiżowa, ale nie mogę się nachwalić. Rewelacyjny toolwatch. Poza tym przy codziennym noszeniu nie boli serce jak się gdzieś zahaczy. Wygląd ponadczasowy, bardzo wygodny i wykonany bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.