Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Policzmy Sarb'y

Rekomendowane odpowiedzi

Z czasem się pewnie ułoży... O ile wytrzymasz :)

Na noc go także zapinaj, tylko o 1-2 dziurki dalej. Niech pamięta kształt. Oczywiście odkładasz na półkę tak zapięty.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

033 i 017 u mnie. Ciut żałuję, że brakuje 035.

gallery_16849_2762_2213409.jpg


Ticking away the moments that make up a dull day.

To już ostatni zegarek, więcej nie kupuję. O! Zegarek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Mam 4 mody, każdy ma karbowany bezel, szkło szafirowe z lupą, bransoletę jubilee w tym dwie jubilee ze STRAPCODE, jedna aftermarket i jedna od SKX013. Szkła i bezel z crystaltimes czyli solidna sprawa, z nowymi uszczelkami itd... Trochę to kosztowało. Wszystkie bransolety nowe. Zegarki w stanie idealnym. Sztuka 2500 zł plus przesyłka. Cena ostateczna, dla mnie po kosztach albo w plecy. Modowane modele to: SCV001, SCV003, SARB033, SARB035. Szczególnie polecam bardzo rzadki SCV001 oraz 003. Oczywiście firmowe bransolety, szkła, lunety w zestawach. Wyprzedaje się na nowy zakup. Nie ma mnie w domu do wtorku więc zdjęcia moich zegarków będę miał w przyszłym tygodniu. Poglądowe zdjęcie jak to wygląda...

 

post-106637-0-06291400-1572610361_thumb.jpg

 

Kto zdecydowany to pisać. Od razu dam znać, że czasowo jestem słaby więc nie mam marginesu na kaskady pytań i odpowiedzi. Zegarki ze sprawdzoną po modowaniu szczelnością. Wydruki w zestawach. Nie ma fuszerki :)

Edytowane przez Spatz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie założenie :)

 

 

oryginał bezapelacyjnie lepszy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Oba oryginały inne. Ale czy lepsze i ewentualnie w czym? To już kwestia zapatrywan. Z mojej perspektywy na pewno z jubilee 033/035 wyglądają świetnie. W szczególności gdy jubilee jest od Strapcode...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o pasek/bransoletę ale o lunetę. Oryginał Sarba wygląda lepiej jak nic nie udaje a oryginał Datejusta wygląda lepiej od udającego go Sarba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

... ale to nie jest przedmiot dyskusji co wygląda lepiej :) Przynajmniej mi na takiej opinii nie zależy :) Miałem wiele razy w ręku i na nadgarstki DJa i zrobiłem po prostu kilka modów w różnych wersjach SARBa czy pre SARBa. Czy to się komuś podoba to mnie to kalafiorem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w klubie. To Seiko podobało mi się od kiedy tylko zacząłem się interesowac zegarkami. No i w końcu udało się. Pierwsze wrażenia: idealny, wygodny rozmiar, tarcza cieszy oko, w końcu mogę zobaczyć na żywo jak wygląda 6r15 no i nawet jest odrobina lumy ;)

post-94464-0-14402900-1572907696_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje jak długo będzie jeszcze można kupić nowe sztuki SARB035? Aktualna cena SARBA chyba nadal jest atrakcyjna. Posiadam Orienty - Ray i Bambino i zastanawiam się czy się ich nie pozbyć i kupić SARB035.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedą dostępne aż się nie skończą. Później już second hand market. Raya nie sprzedawaj. Dostaniesz grosze wobec tego co zegarek jest wart. Jak Ci się podoba 30ka piatka to kupuj. Zegarek jest super. To jeden z tych zegarków, które mogą robic za jednozegarkową satysfakcjonującą i kompletną kolekcję.

Edytowane przez sielwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja zgłaszam mojego 033. Idealny rozmiar na nadgarstek 16,5 cm.

Od dwóch lat ulubiony zegarek, ale jak widać odbiło się rysami na lunecie.893191ae6da0649e990277eef11e22b8.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka


Coś się kończy, coś się zaczyna..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał mam nowe jubilee do SARB'a od STRAPCODE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopisuję się z 033 (w zasadzie powinienem się dopisać x3, bo tyle razy wychodził i wracał do mojej kolekcji...)

 

Dla zainteresowanych porównanie rozmiaru z MM200

 

20200308-093041.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopisuję się z 033 (w zasadzie powinienem się dopisać x3, bo tyle razy wychodził i wracał do mojej kolekcji...)

 

... i wszystko wskazuje na to, że znowu wyjdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pierwsze podejscie do sarba 033 niestety nieudane, niby rozmiar super, niby wszystko ok ale coś mi nie pasi, poszedł na bazar i zaskakująco szybko się sprzedał, może kiedyś do niego wrócę ;)

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...zaskakująco szybko się sprzedał....

Od jakiegoś czasu rozglądałem się za sarbem035 i 033 więc jak tylko się pojawił nie było się co zastanawiać... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A ja już kilka razy robiłem przymiarki aby go wystawić i nigdy tego nie zrobiłem. Zayebisty zegarek w super cenie dla nadgarstków <=17cm pasuje jak ulał. Super wyglada na bransie jak i np na czarnym aligatorze.

Taki do wszystkiego tylko tyle i aż tyle i może przez to dla innych za mało w szaleństwa. To był moj 1szy zegarek automatyczny i jest ze cały czas a z innymi się pożegnałem. Do niego dołączył również ostatnio SDGM001 i mam idealna pare z jasną i ciemną tarcza, które pasuje i do sweterka, do koszuli jak i do garnituru.

 

6da96f3ebbc2da5c85d90b689f4d0cd0.jpg

 

efd09763a055cc178a45358ca640f91c.jpg

 

87ffd80222839b89d40179bb0867cc52.jpg

Edytowane przez disaster3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poświęciłem sdgm dla 35 i ani razu nie spojrzałem przez ramię. Jakość Sdgm to stopień w górę ale uniwersalność i proporcje sarba dają mu u mnie dużo pierwszeństwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.