Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GoliMilan

Zegarek za ok. 40-50tys.

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że wymieniłeś to polecę Omegę. Mam Vintage Black, ale Grey Side Of The Moon jest piękny i jeszcze Ci zostanie reszty. Można też znależć tego nowego Speedmastera Moon Phase. Niebieski jest piękny, ale jeśli chcesz jeden to czarny też ma bardzo fajny sunburst.

Napisałeś, że Breitling się nie podoba.. Sam nie jestem fanem wielu modeli, ale Superocean Heritage II 44 na Twoją rękę byłby super. No i pasuje i pod jeansy i pod garnitur.

Za 60zł zdecydowanie znalazłbym sobie i Omegę i takiego SOHII.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polece 2 zegarki: Rolex sea dweller 126600, ew. Zenitha El Primero 21 w wersji skeleton.

Sam wzialbym pod uwage portugalczyka od IWC (7 dniowego oczywoscie), ale teoretycznie tej marki nie chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę pojechać do stolicy i trochę poprzymierzać. Zastanawia mnie tylko dlaczego o niektórych zegarkach jak o JLC i modelu Master Ultra Thin Moon w internecie jest pełno materiałów, a o niektórych jak AP Jules Audemars czy Rolex Cellini jest niewiele. To wynika z tego, ze nie sa zbyt dobre i warte pieniędzy, które trzeba za nie zapłacić? Chciałem się o nich troche dowiedzieć, ale zbytnio niewiele tego jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę pojechać do stolicy i trochę poprzymierzać. Zastanawia mnie tylko dlaczego o niektórych zegarkach jak o JLC i modelu Master Ultra Thin Moon w internecie jest pełno materiałów, a o niektórych jak AP Jules Audemars czy Rolex Cellini jest niewiele. To wynika z tego, ze nie sa zbyt dobre i warte pieniędzy, które trzeba za nie zapłacić? Chciałem się o nich troche dowiedzieć, ale zbytnio niewiele tego jest.

Obydwie linie AP i Rolexa nie należą do popularnych nawet wśród miłośników marki. Stąd być może mniej materiału o tych niszowych liniach.

Jeśli mieszkasz w Koszalinie to proponuję Berlin zamiast Warszawy - szybciej i większy wybór , a niektóre pozycje Glashutte, Blancpain to tylko poza PL.Tak na marginesie - na dziś jedynym Rolexem którego możesz przymierzyć i kupić od ręki i bez przepłacania na czarnym rynku jest datejust. Jest też bardzo uniwersalny , w zależności od konfiguracji moż być bardziej sportowy lub bardziej elegancki , no i jest przewidywalny - trwałość, dokładność chodu, koszty i czas do przeglądu itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek i wtorek będę w Wawie, jakie sklepy polecacie odwiedzić, żeby jak najwiecej poprzymierzac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apart w Galerii Mokotów, Jubitom.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1 zdecydowanie Galeria Mokotów, znajdziesz tam Apart, Jubitom, Kruka z Rolexem 

JANSEN TIMEPIECES & JEWELS żeby zobaczyć PAMy jakby Ci się spodobały i czegoś nie bylo w Aparcie 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza galerią Mokotów warto jeszcze zajrzeć do złotych tarasów, zwłaszcza do salonu Apart Exclusive, no i jeszcze jest Kruk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak koledzy wspomnieli, Galeria Mokotów (Apart, Kruk, Rolex, Noble Place) i plac Piłsudskiego (Jansen, Hermitage). EWentualnie jeszcze plac Trzech Krzyży (Omega i Kruk z Rolexem, GP).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi, jakiś tam plan wycieczki dzięki temu w głowie już mam ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierz GP laureato 42 w Kruku;)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja zaproponuję Vacheron Constantin FiftySix Self-Winding, referencja 4600E/000A-B442. Strasznie mi się podoba ten zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Blancpain FF

Edytowane przez Misz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie oglądałem Jaegery, Paneraie, Rolexy ( całe dwa które się nie sprzedają) Grand Seiko, Vacherony, Tagi, Hubloty, Cartier i Zenitha. Okazuje się, ze zdjęcia w necie, a wygląd na żywo to dwa różne światy. W większości to co mi się podobało wcześniej, po spotkaniu na żywo zdecydowanie mniej, a to co mi się wcześniej nie podobało po zobaczeniu na żywo sporo zyskało. Świetny jest Jaeger Ultra Thin, mimo ze drobniutki na mojej ręce. Zegarek, którego w ogóle nie brałem pod uwagę, a mnie oczarował swoim wykonaniem to Zenith Defy. Mega jakość za te pieniądze. Świetny jest Tag 02t, zwłaszcza obserwowanie pracy tourbillonu. Jednak największe zaskoczenie in plus to Grand Seiko. Rewelacyjne zegarki, mimo ze w większości bardzo klasyczne, ale wykonanie cud, miód i orzeszki :-) Muszę jeszcze zobaczyć Omegi i wtedy będę mógł już zawęzić listę rozważanych modeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież w Galerii też miałeś Omegi...w Jubitomie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale niestety nie zdążyłem tam zajrzeć przed zamknięciem galerii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dziwię się ze GS-y zaskoczyły na plus- bo zamiast niezrozumiałych działań marketingowych (patrz rolex) oferują jakość na najwyższym poziomie -ale to przecież "tylko Seiko" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dziwię się ze GS-y zaskoczyły na plus- bo zamiast niezrozumiałych działań marketingowych (patrz rolex) oferują jakość na najwyższym poziomie -ale to przecież "tylko Seiko" :)

 

No właśnie. GS broni się sam jakością a Spring Drive to innowacja która o lata świetlne wyprzedza każdy swiss made. Rolex to dla mnie bańka spekulacyjna. Ograniczają podaż żeby zawyżać ceny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie stać mnie na GSa. Jak już mi się opatrzy musiałbym zaakceptować 50% utratę wartości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie stać mnie na GSa. Jak już mi się opatrzy musiałbym zaakceptować 50% utratę wartości.

no właśnie i tylko dlatego  taka strata gdyż w świadomości ludzi nie jest tak zakorzeniony jak chociażby Rolex a jakością mu na pewno nie ustępuje a być może wielu aspektach przewyższa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GS to case VW phateona. Można wziąć komponenty i wykonanie z segmentu wyższego ale nie przeskoczysz pozycjonowania marki.

Dla większości miłośników zegarków - sprzedaż i zakup są „stałą zmienną” więc GS nie dla nich,chyba, że lubią dużo tracić . Przeciętny klient zegarkowy w tym budżecie zawsze wybierze coś znanego i dobrze kojarzącego się.

Nowy GS to propozycja dla zamożnych fanów Seiko którzy nie planują sprzedawać zegarka.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum ktoś oferuje ROLEX SUB....nowego, kupionego u KRUKA w grudniu ubiegłego roku. Może cena trochę wysoka, bo chce 39 tyś, ale ostatnio byłem u KRUKA i chciałem się zapisać na podobny egzemplarz to cena podana około 36 tys, ale czas oczekiwana około roku, a nawet więcej. Daytona cena u KRUKA około 53 tyś, ale nie ma zapisów już od ponad roku, a też myślałem o takim zegarku. Co by jednak na temat ROLEXA nie pisać, to chyba jedyna marka na której się prawie nie traci, a przy niektórych modelach da się nawet nieźle zarobić. Udanych zakupów.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie stać mnie na GSa. Jak już mi się opatrzy musiałbym zaakceptować 50% utratę wartości.

 

z 50% utratą wartości to ja z chęcia takiego GS przyjmę :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.