Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GoliMilan

Zegarek za ok. 40-50tys.

Rekomendowane odpowiedzi

Może i nie jest to umyślne tylko tak wyszło. Naprawdę przyjemne zegarki, swoją drogą, ale żaden współczesny mi się nie podoba. Dlatego chcę mieć Tudora BB 58, który jest podrasowaną kopią Roleksa z lat 50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i nie jest to umyślne tylko tak wyszło. Naprawdę przyjemne zegarki, swoją drogą, ale żaden współczesny mi się nie podoba. Dlatego chcę mieć Tudora BB 58, który jest podrasowaną kopią Roleksa z lat 50.

I na pewno fajniejszą niż Steinhart ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steinhart jest kopią Roleksa z lat pi razy oko 80., na tyle podobną, że jakoś jednak podjeżdżał mi podróbą. Dlatego póki co wybrałem sobie na EDC Tisella Submersible, który nie przypomina żadnego z Rolków produkowanego w ostatnich 50 latach, tylko ogólnie pewien wzorzec.

 

Co nie znaczy, że Steinhart jest be, wg. regulaminu tego forum marki nie będące bezpośrednimi fałszerstwami są dopuszczalne.

Edytowane przez Sierżant Julian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steinhart jest kopią Roleksa z lat pi razy oko 80., na tyle podobną, że jakoś jednak podjeżdżał mi podróbą. .

Są różne Steinharty ...tylko przypomnę kolegom że my rozmawiamy w wątku o założonym budżecie 50 tyś...także może wróćmy do tematu.

post-55792-0-63366900-1549726450_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tej bańce słyszę już od 6 lat... niestety nic nie zapowiada aby w najbliższych latach miała pęknąć. Czy się to kumuś podoba czy nie Rolex bardzo świadomie, konsekwentnie i ze znakomitym rezultatem wzmacnia swoją pozycję.

Btw też bym wolał Suby po 20k od ręki ale to już historia.

Dla mnie ktoś mający do wydania 40 k zapisuje się w kolejce po zwyczajny (nie limitowany) zegarek jest na równi z ludźmi koczującymi pod Apple store od 3 w nocy że śpiworem na nowy model iPhone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ktoś mający do wydania 40 k zapisuje się w kolejce po zwyczajny (nie limitowany) zegarek jest na równi z ludźmi koczującymi pod Apple store od 3 w nocy że śpiworem na nowy model iPhone.

Ależ on jest limitowany w stosunku do ilości osób która może sobie na niego pozwolić. Co to jest 300 tyś professionali rocznie wobec kilku milionów Azjatów z dochodami powyżej miliona dolarów. Trzeba było nie kupować tylu chińskich zegarków ;-)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci Azjaci to niech sobie Corgeuty kupują... Producent wyrzeźbi wersję w litym złocie z diamencikami i problem prestiżowości będą mieli załatwiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. proszę o usunięcie

Edytowane przez Lynx27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum ktoś oferuje ROLEX SUB....nowego, kupionego u KRUKA w grudniu ubiegłego roku. Może cena trochę wysoka, bo chce 39 tyś, ale ostatnio byłem u KRUKA i chciałem się zapisać na podobny egzemplarz to cena podana około 36 tys, ale czas oczekiwana około roku, a nawet więcej. Daytona cena u KRUKA około 53 tyś, ale nie ma zapisów już od ponad roku, a też myślałem o takim zegarku. Co by jednak na temat ROLEXA nie pisać, to chyba jedyna marka na której się prawie nie traci, a przy niektórych modelach da się nawet nieźle zarobić. Udanych zakupów. :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Przepraszam,

Nie wkleił się mój post.

No niestety u Kruka w Galmoku nic nie maja....

Jedyny Explorer 1 jest obecnie w Krakowie....

Nie wiedziałem ze aż takie problemy są z nabyciem Rolexa.

Czy to polityka marki czy trochę Kruka mają za dealera podrzędnego ?

Czy w Wiedniu lub Berlinie tez jest taki problem z nabyciem Rolexa ?

Aż wierzyć mi się nie chce....

Pozdrawiam

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj na Trzech Krzyży. Nie maja praktycznie nic, nawet na modele, które jescze niedawno były dostępne praktycznie od ręki, jak niebieski DJ41, trzeba się zapisywać, a na część modeli jak Daytona czy Pepsi, nawet zapisów nie przyjmują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzę w Szwecji, a z racji projektów dość często bywam w Sztokholmie i ostatnio zrobiłem sobie wycieczkę po sklepach z zegarkami. Co prawda nie pytałem o konkretne referencje Rolexow ale DJ, OP jest tu do wyboru mnostwo, z przeróżnymi kolorami tarcz, w zlocie, z diamentami itd, DD również kilka, czarnego SUBa oraz Daytone w złocie rowniez czarna mierzyłem osobiście, a obok mnie gość finalizował zakup Daytony...

Wyglada wiec na to, ze PL to rynek drugiej kategorii, aczkolwiek być może są i takie referencje, na które tu również trzeba się zapisywać. Tego nie wiem.

Edytowane przez PatLove

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasy oczekiwania w USA I GB są również duże.

Mechanizm działa tak, że AD dostaje X zegarków, sami nie wiedzą ile i czego dostaną. Pózniej dzwonią do swoich najlepszych i wiernych klientów, proponując im zegarek "nie-do-dostania".

Kolejki, listy - są dla zwykłych śmiertelników. Niestety, na priorytetowe traktowanie trzeba sobie zasłużyć grubymi tysiącami wydanymi w punkcie sprzedaży.


https://www.instagram.com/watchgeekz/

Zapraszam na moj profil na Instagramie! ????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasy oczekiwania w USA I GB są również duże.

Mechanizm działa tak, że AD dostaje X zegarków, sami nie wiedzą ile i czego dostaną. Pózniej dzwonią do swoich najlepszych i wiernych klientów, proponując im zegarek "nie-do-dostania".

Kolejki, listy - są dla zwykłych śmiertelników. Niestety, na priorytetowe traktowanie trzeba sobie zasłużyć grubymi tysiącami wydanymi w punkcie sprzedaży.

Jak w PRL.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a ludzie sami to nakręcaja a rolex ma dobra polewke... jak mi powiedzieli o pol rocznym czekaniu na suba to wyszedlem bo nie dam sie w to wkręcic, ZENUJACE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie panowie, są jeszcze inne firmy - na Seiko nie ma komitetów kolejkowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja dla Rolexa jest bardzo na rękę. Budują "legend", a klienci VIP jeszcze bardziej chcą od nich kupować, bo to bardziej "elitarne". Co nie sprzedadzą VIPom, sprzedadzą ludziom na liście, a Ci się będą cieszyć że dostali produkt po roku oczekiwania. :) Genialny biznes i złote lata dla marki! Tylko pogratulować.

Nie trzeba Seiko, wystarczy wziąć Tudora z in-house mechanizmem, lepsze value for money jak ktoś nie kupuje zegarka pod inwestycję.


https://www.instagram.com/watchgeekz/

Zapraszam na moj profil na Instagramie! ????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.02.2019 o 09:43, Waheto napisał:

Taka sytuacja dla Rolexa jest bardzo na rękę. Budują "legend", a klienci VIP jeszcze bardziej chcą od nich kupować, bo to bardziej "elitarne". Co nie sprzedadzą VIPom, sprzedadzą ludziom na liście, a Ci się będą cieszyć że dostali produkt po roku oczekiwania. :) Genialny biznes i złote lata dla marki! Tylko pogratulować.

Nie trzeba Seiko, wystarczy wziąć Tudora z in-house mechanizmem, lepsze value for money jak ktoś nie kupuje zegarka pod inwestycję.

A jak chcesz kupić Tudora Black Bay 58 w Kruku to rozkładają ręce.... Czekam już 3 tydzień na informację kiedy mogę się zapisać na niebieskiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.07.2020 o 10:02, ziomek1988 napisał:

A jak chcesz kupić Tudora Black Bay 58 w Kruku to rozkładają ręce.... Czekam już 3 tydzień na informację kiedy mogę się zapisać na niebieskiego :)

złota łopata za odkopanie wątku przyznana w tym miesiącu :) 

 

swoją droga ciekawi mnie na jaki zegarek padł wybór autora wątku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, rafio77 napisał:

złota łopata za odkopanie wątku przyznana w tym miesiącu :) 

 

swoją droga ciekawi mnie na jaki zegarek padł wybór autora wątku 

Faktycznie :D dopiero zauważyłem daty hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.