Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość McIntosh

Klub miłośników zegarków Rolex?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Xpovoc

W zasadzie nie. No może o tej grupie frustratów biedaków co się zatrzymali na barierze zegarka za 12k. Ale to tak tylko trochę źle :D

 

 

Chyba niezrozumiałeś lub nadinterpretujesz. Miałem oczywiście na myśli nie wszystkich tylko część z tych osób.

Ty nazwałeś ich "frustratami" i "biedakami"  :blink:  To był żart (jeśli tak to raczej mało śmieszny) czy o co Ci chodziło?

 

Jakiś czas temu spore "baty" zebrała pewna redakcja za nazwanie zegarka za 10k budżetowym (chodziło chyba o Tudora) i u nas na forum mocno zawrzało. Po części słusznie, ponieważ patrząc na rozpiętość branży to nadal budżetowy zegarek. A taki Rolex za 30k to ledwie entry level (lub nawet jeszcze nie, ale nie chcę tu się o to spierać) luksusowych zegarków. Z drugiej strony w polskich realiach polski portal nie powinien raczej użyć słowa "budżetowy" pisząc o zegarku za 10k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luz, rozbawiło mnie po prostu, że dość pejoratywnie wypowiedziałeś o jakieś tam grupie użytkowników konkretnych zegarków, po czym swoją wypowiedź spuentowałeś tekstem, że nigdy nic złego na nikogo tu nie napisałeś z powodu zegarków. Pozwoliłem sobie na taki mało śmieszny komentarz.

Poza tym, wydaje mi się, że taka bezpośrednia asocjacja jakiś tam ludzkich przywar i zachowań na forum internetowym z wartością posiadanych dóbr materialnych jest dość absurdalna.

Z drugiej strony całkiem możliwe, że błędnie to wszystko rzeczywiście źle interpretuję, gdyż Twój post, do którego się odnoszę, osiągnął status „POPULARNY” :o :o :o 

Peace ;)


instagram.com/average_watch_enjoyer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Jakiś czas temu spore "baty" zebrała pewna redakcja za nazwanie zegarka za 10k budżetowym (chodziło chyba o Tudora) i u nas na forum mocno zawrzało. Po części słusznie, ponieważ patrząc na rozpiętość branży to nadal budżetowy zegarek. A taki Rolex za 30k to ledwie entry level (lub nawet jeszcze nie, ale nie chcę tu się o to spierać) luksusowych zegarków. Z drugiej strony w polskich realiach polski portal nie powinien raczej użyć słowa "budżetowy" pisząc o zegarku za 10k.

Może i nie powinno, ale piszemy o zegarkach w skali rozpiętości cen rynku zegarkowego, a nie w kontekście przeciętnego wynagrodzenia w Polsce. Od razu wyjaśniam, że zadyma nie dotyczyła portalu Horologium. Kiedyś redakcja Revolution zapytała znamienitych zegarmistrzów o budżetowe rekomendacje, cena do 10000 $. Odpowiedzi udzielili Laurent Ferrier, Philippe Dufour, Kari Voutilainen, Roger Smith, którzy do tzw. "budżetówki" zakwalifikowali Nomos, Roleksa oraz Parmigiani Fleurier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Xpovoc

[...]

Z drugiej strony całkiem możliwe, że błędnie to wszystko rzeczywiście źle interpretuję, gdyż Twój post, do którego się odnoszę, osiągnął status „POPULARNY” :o :o :o

Peace ;)

 

 

Również "luz i peace"  :)

 

O co chodzi z tym, że osiągnął status "popularny"? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilość 'lajków' przekroczyła wartość 10.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również "luz i peace"  :)

 

O co chodzi z tym, że osiągnął status "popularny"? 

 

Pierwszy raz coś takiego tu widzę:D

 

2019-01-31-12h23-09.png


instagram.com/average_watch_enjoyer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym, że osiągnął status "popularny"?

Zostałeś forumowym VIPem, trendsettetem i celebrytą w jednym :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Xpovoc

"Ja Cię nie mogę" !!! :lol:  :lol:  :lol:

 

 

 ...dopiero to zauważyłem. Wzruszyłem się, szczególnie tą gwiazdką. Zaraz wpiszę sobie w CV  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.