Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Lukasz05

Atlantic Worldmaster 21 Jewels Orginal

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Chciałbym poprosić bardziej doświadczonych kolegów (a to najpewniej 99% innych użytkowników, bo jestem zielony  :) ) o potwierdzenie autentyczności tego zegarka oraz, w miarę możliwości stwierdzenie z którego roku może być (na postawie serii i numeru na załączonym zdjęciu). Chciałbym także zapytać co sądzicie o ewentualnej renowacji tego zegarka, czy jest taka potrzeba, sens? Nie mam kogo o to zapytać także liczę, że znajdę tu odpowiedź.

Z góry Wam dziękuję,

Łukasz

post-108349-0-74825600-1548870924_thumb.jpg

post-108349-0-25043400-1548870932_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Chciałbym poprosić bardziej doświadczonych kolegów (a to najpewniej 99% innych użytkowników, bo jestem zielony :) ) o potwierdzenie autentyczności tego zegarka oraz, w miarę możliwości stwierdzenie z którego roku może być (na postawie serii i numeru na załączonym zdjęciu). Chciałbym także zapytać co sądzicie o ewentualnej renowacji tego zegarka, czy jest taka potrzeba, sens? Nie mam kogo o to zapytać także liczę, że znajdę tu odpowiedź.

Z góry Wam dziękuję,

Łukasz

Atlantic oryginalny,co do renowacji to ja bym umył kopertę ,wypolerować szkiełko i wszystko.Mozesz jeszcze odddac do zegarmistrza na czyszczenie.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, posłuchaj kolegów. Nie ruszaj tarczy, moze nie wyglada jak nówka, ale bardzo rzadko zdarzają się takie. To naturalne, że się zestarzała, do tego zegarek jest elementem użytkowym, więc śldy pewnych "wypadków" też sa akceptowalne. Koperta do mycia, szkło do polerowania, werk do smarowania i regulacji. Bedzie (niestety) kosztowało parę złociszy, ale masz piekkny zegarek z orginalną, zestarzałą tarczą z ładnie zachowanym szlifem słonecznym i wykwitami patyny na indeksach. W sklepie takich nie mają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.