Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Drawek

Microbrand nurek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Po długim czasie poszukuje coś w nurkach ale dla odmiany jedynie opcje microbrandów. Kwota do około 1k / kluczowy dla mnie jest ceramiczny bezel i aby się podobał... Jest tutaj sporo znawców i pewnie zaproponujecie coć nowego :)

 

Wpadł mi w okolo Phoibos ale słyszałem że mają jakieś problemy z jakością ? może ktoś ostatnio kupił zegarek tej firmy ? :)

 

Będę wdzięczny za wszelkie propozycje.

 

 

PS. mam już Spinnakera Crofta więc ta firma odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza Phoibos'em to w Twoim budżecie nie łatwo będzie znaleźć coś z ceramiczną wkładką.

A może coś w stylu kompresora, bezel nie musi być ceramiczny bo jest w środku, a sam zegarek fajny. ;-)

 

https://danhenrywatches.com/products/1970-automatic-diver-watch

 

Sporo kolegów z forum go ma i sobie chwali.

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/161670-dan-henry/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tissel jakoś mnie nie przekonuje mimo że wiem że zbiera fajne opinie.

 

Ogólnie nie mam aż takiego parcia na bezel ceramiczny/ może coś być w stylu ARAGONA.

Fajny w miarę obrobiona stal by mnie przekonywała ... co do budżetu można coś nadciągnąć jeżeli jest warte zabawy.

 

Ogólnie jakby nie te opinie jakości Phoibosa bym się już nie bawił w szukanie ... tylko kwestia w tym ze późniejsza zabawa z odsyłaniem czy innymi przepychankami mnie odpychają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dan jest ok ale jakoś odbiega mi od klasyki, macie może inne propozycje. Nie musi się jakoś mieścić w 1k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Deep Blue bierzesz pod uwagę. Microbrand solidny, starannie wykonane zegary. W większości dobra luma, tryt też się zdarzy, kwarce są, automaty też. Mój akurat na Myota 9015 bardzo dokładny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwota do około 1k / kluczowy dla mnie jest ceramiczny bezel

 

 

Ogólnie nie mam aż takiego parcia na bezel ceramiczny

 

 

Nie musi się jakoś mieścić w 1k.

 

To jest elastyczność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vonzjej widzisz upodobania się zwiększają w miarę jedzenia. Zarazem dzięki za trapny post ????

 

Jeżeli chodzi o Deep blue właśnie rozważam juggy 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bn0191 też gorąco polecam. Naprawde świetny zegarek.

Solidna bransoleta, super luma (kiedys w 'pokoju strachow' obsluga kazała mi wyłaczyć latarkę... bo zegarek im taką łunę robił na kamerze ;p), kolor tarczy idealny, mnie wskazówki idealnie trafiają w indexy :) Może nie wygląda tak roboczo i twardo jak skx'y i podobje divery, tylko wydaje się delikatniejszy, ale dla mnie to zaleta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zdecydowane, wybieram białą wersję deep blue juggy 4. Właśnie dogrywam cenę ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję. Pochwal się fotkami jak dojdzie. U mnie od ponad roku Juggernaut II i jak na razie ma dożywocie bez prawa łaski  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.