Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

marekvegas

Seiko Pogue warto czy nie?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Wpadł mi w oko taki Seikacz. Jestem ciekaw waszej opinii na temat oryginalności tarczy i koperty. Widać że jeden puscher jest inny. Proszę o odpowiedź

post-101945-0-76704900-1549292133_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, nowy w tym temacie (vinatge) jestem. Najwyżej inni koledzy mnie zjedzą ale wydaje mi się Marku, że to nie jest to czego szukasz i byś chciał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza malowana i miał wymienianą lume. Koperta prawdopodobnie polerowna. Warto sprawdzić po numerach z dekla jak rzeczywiście powinien wyglądać, tj. 6139-XXXX. W każdym razie, będzie to strata pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza wygląda malowaną i miał wymienianą lume.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Dziękuję za odpowiedź. Lubię oryginalny stan, więc będę szukał dalej.

Kurczę, nowy w tym temacie (vinatge) jestem. Najwyżej inni koledzy mnie zjedzą ale wydaje mi się Marku, że to nie jest to czego szukasz i byś chciał.

Cześć Piotrek. Widziałem u ciebie podobnego Pogue'a? Pozdrawiam Już mam to był Bullhead. Zazdroszczę !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.