Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

marson

Mudmaster podróbka czy oryginał?

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem jest podejrzany, ale niech fachowcy się wypowiedzą. Porównywałeś z innymi egzemplarzami? Mi się wydaje że dostrzegam różnice...

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest podejrzany, ale niech fachowcy się wypowiedzą. Porównywałeś z innymi egzemplarzami? Mi się wydaje że dostrzegam różnice...

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

Właśnie próbowałem ale raz wychodzi mi ze musi być ori a raz nie jestem przekonany...

Dlatego Pytam tutaj:)

Zapytałem o dodatkowe zdjęcia i czekam może coś wiecej będzie dało się zobaczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy G za 1/3 ceny, to śmierdzi na kilometr...


Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na tę tarczę z timerem, alarmem itd. w tym egzemplarzu, wygląda inaczej niż w oryginale, ma inne proporcje. Wskazówki też nie robią dobrego wrażenia. Ja bym nie ryzykowała.

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, rezygnuję z zakupu:) Lepiej wybrać niższy model ale oryginalny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podróbka 100% :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełen ryż - omijać szerokim łukiem.

 

Ja już po pierwszym zdjęciu, jak zobaczyłem tą szarą torebkę z nieproporcjonalnym napisem CASIO, to już wiedziałem, co czeka dalej. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, rezygnuję z zakupu:) Lepiej wybrać niższy model ale oryginalny:)

Właśnie tak:)

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wyjdę na "lajkonika", ale czy Casio w ogóle wypuściło GG-1000 z czerwonym paskiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wyjdę na "lajkonika", ale czy Casio w ogóle wypuściło GG-1000 z czerwonym paskiem?

Tak, GG-1000GB-4a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, bo informacje w necie na temat GG-1000GB-4A są raczej szczątkowe i myślałem, że wyszedł jedynie jako radosna twórczość "majfrendów" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, bo informacje w necie na temat GG-1000GB-4A są raczej szczątkowe i myślałem, że wyszedł jedynie jako radosna twórczość "majfrendów" ;)

Chyba tak jak GWG na czerwonym, tylko na Chiny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet jest cwany nigdzie nie pisze  ani w tytule ani w opisie  "Casio"  ani jakie funkcje posiada , wydaje mu się ,że w ten sposób uchroni się przed ew odpowiedzialnością karną , ale jest w błędzie bo i na tarczy i  na papierach jest nazwa firmy

Ma kilka fejków na swoich aukcjach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Siewca
      Szukam kompletu wskazówek pasujących do Miyota 2115 (Hand size 70/120/17) może ma ktoś na zbyciu lub wie gdzie takie dostać (bez zakupów hurtowych).
      Potrzebuje je do zegarka Casio.
      Pozdrawiam
       
    • Przez Kacperer0
      Witam,
      Wie ktoś może co to za model?
      Jakiś czas temu znalazłem zegarek w szafce. Leżał tam kilka (jak nie kilkanaście) lat, dostałem go od taty na któreś urodziny. Pamiętam że był orginalny bo sam go w sklepie wybierałem.


    • Przez tromans
      Casio jeszcze z przed epoki g- shocka ( przynajmniej niektore) co funkcjonalnością wyprzedziły swoje czasy. Zegarki mierzące puls czy ciśnienie krwi. A może pilot do tv. Proszę bardzo. A aparat fotograficzny? Też jest. Odtwarzacz mp3 czy GPS.  Dyktafon czy notes elektroniczny. Jak najbardziej.  I to wszystko w latach 80 czy 90, kiedy komórek jeszcze nie było lub były  ale tylko do dzwonienia czy SMS. 















    • Przez swierszczu
      Jak w tytule. Poszukuje Risemana w dobrym stanie. Najchetniej z polskiej dystrybucji i dowodem zakupu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.