Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robert39

Orient RA-EL0002L00B

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Orient RA-EL0002L00B to będzie mój najbliższy zakup jeśli chodzi o zegarki. Orienty akurat kupuje na Creationwatches. Problem w tym, że tego modelu nie ma. Pokazał się oczywiście w tamtym tygodniu, ale niestety wieczorem gdy miałem składać zamówienie już był rozsprzedany. Cena u nich to 317 dolarów bez ewentualnych upustów. Nie chce mi się czekać kolejne 2 miesiące zanim się ewentualnie pokaże. Znalazłem coś na ceneo w bardzo podobnych pieniądzach no i bez dodatkowych opłat. Sklep zlokalizowany na Słowacji. Jednak to jakiś świeżak na ceneo. Opisy zegarków fatalne, dużo błędów. Po moim e-mailu poprawili m.inn., opis dotyczący szkiełka (wcześniej było mineralne). Pytałem się o mechanizm-model i kilka innych detali. Nie odpisali na szczegółowe pytania. Jedynie potwierdzili, że jak najbardziej to oryginalny zegarek. Na plus, płatność przy odbiorze. Jednak nie zdążę przecież go sprawdzić. http://orotime.pl/pl/automatic-diver/20740-orient-automatik-diver-ra-el0002l00b-4942715013790.html Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W CW ostatnio bardzo prawdopodobne dodatkowe opłaty celne. Orotime wygląda na nowy sklep, pewnie wszystko z nim ok, Orientów raczej się nie podrabia, ale w timea.pl ten Orient jest za 1210 zł. Też słowacki sklep, sporo osób tam kupowało, od dłuższego czasu na rynku. Mieli wpadkę, kiedy zaniżyli ceny 4,4 raza (przelicznik Euro) i anulowali wszystkim zamówienia, ale tym bym się nie przejmował.

Edytowane przez tomek.wzr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, sprawdzę. Na CW kupiłem ostatnio dwa Orienty dla siebie i jeden dla znajomego, wiec temat mam w miarę obcykany. Dwa przez pocztę, jeden przez DHL. Niestety dwa moje egzemplarze pójdą na zwrot (przyszły z wadami. Najdziwniejsze, że wadę miał również Orient Star). Wymienią lub naprawią, dla mnie to bez znaczenia, zwłaszcza że jednego modelu nie mają w danej chwili na stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek. wzr jeszcze raz dzięki. :) Faktycznie jest ten model. Na zamówienie, ale niby jest w ofercie. Ciekawe czy faktycznie na gwarancji producenckiej, ale przy tej cenie liczę się, że może nie być. Wieczorem lub jutro zamówię. Teraz jeszcze Hamiltona muszę znaleźć i mam spokój. Chciałbym jeszcze Casio Mudmaster w tym roku, ale nie.. muszę się ogarnąć. No i tak na Marginesie muszę podpytać o jakiegoś dobrego zegarmistrza na forum. Kto to wszystko będzie serwisował ehh:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że cena poszła jeszcze trochę w dół. I to jest naprawdę dobra cena za ten zegarek. Przy takich wahaniach nie odkładałbym zakupu na później :) Płatność za pobraniem bez dodatkowych kosztów. To nie jest oficjalna dystrybucja więc gwarancja sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek. wzr jeszcze raz dzięki. :) Faktycznie jest ten model. Na zamówienie, ale niby jest w ofercie. Ciekawe czy faktycznie na gwarancji producenckiej, ale przy tej cenie liczę się, że może nie być. Wieczorem lub jutro zamówię. Teraz jeszcze Hamiltona muszę znaleźć i mam spokój. Chciałbym jeszcze Casio Mudmaster w tym roku, ale nie.. muszę się ogarnąć. No i tak na Marginesie muszę podpytać o jakiegoś dobrego zegarmistrza na forum. Kto to wszystko będzie serwisował ehh:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek. wzr jeszcze raz dzięki. :) Faktycznie jest ten model. Na zamówienie, ale niby jest w ofercie. Ciekawe czy faktycznie na gwarancji producenckiej, ale przy tej cenie liczę się, że może nie być. Wieczorem lub jutro zamówię. Teraz jeszcze Hamiltona muszę znaleźć i mam spokój. Chciałbym jeszcze Casio Mudmaster w tym roku, ale nie.. muszę się ogarnąć. No i tak na Marginesie muszę podpytać o jakiegoś dobrego zegarmistrza na forum. Kto to wszystko będzie serwisował ehh:(

I jak u Ciebie wyszło z zakupem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.