Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

szambelan

Citizen NH 8380-15 EE zatrzymujący się sekundnik

Rekomendowane odpowiedzi

Pacjent Citizen NH8380-15EE.

Czy to normalne że wskazówka sekundnika po mocniejszym potrząśnięciu zatrzymuje się na ok 1 sek ( stoi w miejscu) ale tylko na jednej połowie czyli od 12 do 6? Zegarek automat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ci co tego nie mają tzn że mają podroby?

 

Jakie znowu podroby? Masz wszystko opisane w podlinkowanym temacie... z budowy tego mechanizmu wynika takie a nie inne zachowanie sekundnika. 


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie znowu podroby? Masz wszystko opisane w podlinkowanym temacie... z budowy tego mechanizmu wynika takie a nie inne zachowanie sekundnika.

 

No niektórzy tego nie mają albo nie widzą albo to nie jest we wszystkich tych mechanizmach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niektórzy tego nie mają albo nie widzą albo to nie jest we wszystkich tych mechanizmach

 

Co do zasady mechanizmy są takie same, natomiast ludzie się różnią. Nie ma opcji, żeby jedne Miyota 8200 miały tę "wadę", a inne nie. Stąd moim zdaniem wniosek, że niektórzy ludzie są bardziej spostrzegawczy albo specyficznie zerkają na zegarek... ja miałem kilka zegarków z tym werkiem i nigdy nie zwróciłem uwagi na takie zachowanie sekundnika. :rolleyes:     


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok

Co do zasady mechanizmy są takie same, natomiast ludzie się różnią. Nie ma opcji, żeby jedne Miyota 8200 miały tę "wadę", a inne nie. Stąd moim zdaniem wniosek, że niektórzy ludzie są bardziej spostrzegawczy albo specyficznie zerkają na zegarek... ja miałem kilka zegarków z tym werkiem i nigdy nie zwróciłem uwagi na takie zachowanie sekundnika. :rolleyes:

 

dzięki za odpowiedź czyli nie mam się co martwić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.