Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
snake64

Koszyk do czyszczarki zegarmistrzowskiej.

Recommended Posts

Witam,

Chciał bym zapytac jakie ma przeznaczenie załączony na zdjęciu koszyk będący na wyposażeniu myjki wirnikowej typu Elma.

Z pewnością pomaga w myciu małych części zegarka, a poza tym do czego może jeszcze służyć??

Koszyk posiada mimośród, trzy małe koszyczki które się wyjmuje, i trzy wyjmowane jakby stojaki ze  sprężyną.

Proszę o informację.

Całe werki się łapie w łapki...

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By babykiler1
      Witam,

Potrzebna pomoc w naprawie

Niestety moja czyszczarka Elma się uszkodziła, a mianowicie przestała grzać ale zanim tak się stało to kilkukrotnie musiałem przełączyć włącznik on-off on-off, po czym przestała grzać już w ogóle. postanowiłem sprawdzić co tam się stało po rozkręceniu okazało się ze jeden z przewodów od włącznika odpadł tylko niestety nie od strony włącznika tylko innych złączy i nie wiem gdzie go podłączyć.

czy ktoś może posiada schemat elektryczny tych urządzeń? albo choć zdjęcie kabelkologi w głowicy

BARDZO PROSZĘ O POMOC

Dawid

• By Karol_2345
      Od dłuższego czasu bezskutecznie poszukuję jakiejś w miarę kompletnej czyszczarki zegarmistrzowskiej typu Elma, Urema itp. Gdyby ktoś miał coś takiego to proszę o kontakt.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.