Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Spirols

G-Shock Opinia/Porada

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, rozglądam się powoli za zegarkiem z serii G-shock i moją uwagę przykuło ogłoszenie:

 

https://www.olx.pl/oferta/casio-g-shock-gulfmaster-gwn-q1000-7aer-CID87-IDyBdwR.html#1c70917fac;promoted

 

Na moje oko zegarek wygląda na oryginał ale nie mam w tym doświadczenia więc mile widziana opinia innych. Zegarek importowany z Danii, 2018 rok. Interesuje mnie również w jakim pudełkach sprzedawane są te zegarki w Europie, przeglądając ogłoszenia natykałem się na pudełka "bardziej eleganckie". Może miał ktoś styczność z tym sprzedawcą, a może sprzedawca jest dostępny na forum ;)

Przy okazji mając do wyboru GWG 1000 i GWN Q1000 który zegarek polecacie ? 

 

post-106988-0-29832600-1549988981_thumb.jpg

post-106988-0-54862400-1549988982_thumb.jpg

post-106988-0-03753500-1549988984_thumb.jpg

post-106988-0-19111800-1549988985_thumb.jpg

post-106988-0-29848900-1549988987_thumb.jpg

post-106988-0-32955900-1549988988_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek ze zdjęć jest oryginalny - jakbym miał wybierać miedzy tym a GWG-1000 to brałbym Mudmaster'a bo, moim zdaniem wygląda lepiej.

Co do pudełek to owszem bardziej "eleganckie" są w G premium, a to nie jest premium i z tego co się orientuję jest pakowany w puszkę.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź :).

No nic, muszę się jeszcze zastanowić na który model postawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek ze zdjęć jest oryginalny, pytanie co przyjdzie w paczce. OLX  ; )


Co do wyboru, również stawiałbym na Mudmastera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To oryginał, ale mój głos na Mudmastera.

 

Sam bym chciał, ale to ogromny (jak dla mnie) zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze uzupełnię - Mudmaster tak ale nie model oferowany przez tego samego sprzedawcę... W Mudmasterze poza tym że świetnie wygląda dużą cechą na plus jest to że jest czytelny a wersja 1A1 jest pod tym względem najsłabsza - ja miałem 1A3 i byłem bardzo zadowolony i gdyby zegarek nie był za wielki na mój skromny nadgarstek to pewnie miałbym go do dzisiaj


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli sam przekonuje się do Mudmastera i chyba na ten zegarek się zdecyduję, chyba że trafi się okazja z GWN :). Wersja 1A3 również mi się podoba, zegarek świetnie się prezentuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.