Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ramirez84

Di Mont

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Wiecie coś na temar tej marki? Zegarek dostałem od żony (kupiła go w salonie Briju).

 

Cena ponad 650 zł a nie znalazłem na jego temat zadnych informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż....

 

"Zegarki DiMont mają cieszyć wzrok, przypominając o najradośniejszych stronach życia, wskazywać najdokładniejszy czas, by nigdy nie pozwolić ci spóźnić się na ważne wydarzenia. Idąc z duchem czasu, w ślad za nieustannie zmieniającymi się trendami dbają jednocześnie o to, co w zegarkach jest najważniejsze."

 

Jestem prawie pewien, że Twój....

"zegarek jest wykonany z prawdziwego metalu" i "może służyć do odczytania pomiaru czasu". Jest wyposażony w "nowoczesny mechanizm kwarcowy", który ma fajną bateryjkę.

"Unikalny design zegarków DiMont" sprawia, że z większej odległości można je pomylić z wiodącymi markami zegarkowymi takimi jak M. Kors, Bomgo Bongo czy nawet z założoną w 1214 roku szwajcarską w marką Steinhorrhumbacher und Vierundzwanzig Sohne z siedzibę w Xio Quian.

"Dbałość o najdrobniejsze szczegóły" sprawia, że w niektórych modelach to te kółka na tarczy to się ruszają.

Szkiełko jest "zrobione z szafiru" i może dlatego ma taki charakterystyczny poblask

Dzięki "najwyższej technologii DiMont zegarek możesz nosić na pasku skórzanym lub metalowej bransolecie". 

 

Jeśli te informacje nie będą dla Ciebie wystarczające wpisz proszę w wyszukiwarkę nazwę firmy lub dowiedz stronę https://www.dimontwatches.com. 

 

Noś ten zegarek bo to prezent od Żony ale to jedyna jego wartość...,

 

i zacznij przygodę z zegarkami. :)


jedyną stałą cechą rozwoju jest zmiana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wyczerpującą i pozbawiającą wszelkich nadzieji odpowiedź. ;)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum, bul po utraconej nadzieji szybko przejdzie i zaraz zaczniesz szukać następnego zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tylko skąd ta wysoka (jak na takie "cudo") cena?

 

Jawne nabijanie kasy na nie orientujących się w temacie ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki model biznesowy.

 

Firm proponujacych chinszczyzne znakowanych wymyslnym logo, skomplikowana nazwa a nawet wspierajacych sie porywajaca stona w necie jest mnostwo.

Zegarek bez loga DW ale identyczny, pochodzcy z tej samej fabryki co modele Daniela Wellingtona kupisz za 4,50 USD bo taka jest faktyczna wartosc tych "najbardziej poszukiwanych zegarkow na swiecie"

Rzeczywiscie wiele osob sie na to łapie. Jesli to Cie pocieszy ja takze dostalem od zony zegarek kupiony za kilkaset euro w przypadku ktorego najwieksza wartosc miało pudelko. Nie wyrzuciłem... ma wartosc sentymentalna.

 

Czytaj forum. Tu jest bardzo duzo informacji. Szybko zaczniesz rozumiec roznice.

Ale jak bedziesz czytal to sie wciagniesz i zachorujesz na ZPPZZ (Zespol Pilnej Potrzeby Zakupu Zegarka), wiec sam nie wiem ....

 

Tak czy inaczej - powodzenia  :)


jedyną stałą cechą rozwoju jest zmiana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż....

 

"Zegarki DiMont mają cieszyć wzrok, przypominając o najradośniejszych stronach życia, wskazywać najdokładniejszy czas, by nigdy nie pozwolić ci spóźnić się na ważne wydarzenia. Idąc z duchem czasu, w ślad za nieustannie zmieniającymi się trendami dbają jednocześnie o to, co w zegarkach jest najważniejsze."

 

Jestem prawie pewien, że Twój....

"zegarek jest wykonany z prawdziwego metalu" i "może służyć do odczytania pomiaru czasu". Jest wyposażony w "nowoczesny mechanizm kwarcowy", który ma fajną bateryjkę.

"Unikalny design zegarków DiMont" sprawia, że z większej odległości można je pomylić z wiodącymi markami zegarkowymi takimi jak M. Kors, Bomgo Bongo czy nawet z założoną w 1214 roku szwajcarską w marką Steinhorrhumbacher und Vierundzwanzig Sohne z siedzibę w Xio Quian.

"Dbałość o najdrobniejsze szczegóły" sprawia, że w niektórych modelach to te kółka na tarczy to się ruszają.

Szkiełko jest "zrobione z szafiru" i może dlatego ma taki charakterystyczny poblask

Dzięki "najwyższej technologii DiMont zegarek możesz nosić na pasku skórzanym lub metalowej bransolecie". 

 

Jeśli te informacje nie będą dla Ciebie wystarczające wpisz proszę w wyszukiwarkę nazwę firmy lub dowiedz stronę https://www.dimontwatches.com. 

 

Noś ten zegarek bo to prezent od Żony ale to jedyna jego wartość...,

 

i zacznij przygodę z zegarkami. :)

Dobre podsumowanie większości historii takich producentów :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.