Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

moobek

Zegarki Vratislavia ROYAL EUROPE

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie natrafiłem na zegarki Vratislavia spodobał mi się model ROYAL EUROPE patrząc na proporcje jakości do ceny to wydaje mi się że jest świetnie szafirowe szkło wypukłe (ciężko ogólnie o szafir wypukły), dość dobry werk, pasek z krokodyla, 10atm, tylko z drugiej strony to mikrobrend i o jakości nic mi nie wiadomo.

Dlatego miałbym kilka pytań co myślicie ogólnie o tej marce, co z jakością wykonania, orientujecie się jak działa luma w tych zegarkach i czy byście polecali za tą kwotę ten sikor.

 

Link do modelu:

https://vratislavia-watches.com/language/pl/royal-europe/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem na targach pan-africa od vratislavi i zegarek prezentował się bardzo dobrze, niedoróbek nie zauważyłem, więc o jakość bym się nie martwił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam. Jakość/cena= bdb. Super kontakt ze producentem czy to forum czy mail. Mam 2 vratki i pewnie to nie koniec. Możesz jeszcze spojrzeć na ich stronę na fb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również o nim myślę, design koperty i wykończenie tarczy jest świetne. Z tego co widzę, właściciele VC bardzo często są zachwyceni jakością w stosunku do ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.