Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

RKzxt1F.jpg
MdVZqdq.jpg
nTFv86b.jpg 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boldr Expedition "Dune 7" - kilka spostrzeżeń bo dwóch dniach użytkowania;

 

- na zdjęciach wygląda na większy 🤨

- zdecydowanie wygodny (nadgarstek ok. 18cm+),

- koronka od kompasu moim zdaniem pracuje zbyt luźno; praktycznie bezoporowo. Po odkręceniu trudno ją ustawić idealnie na godzinie 12, dopchnięcie koronki powoduje przesunięcie znacznika o 2-3mm (drobny mankament - mam świadomość że w zasadzie nie będzie nigdy używana),

- wykonanie z dbałością o detale - zdecydowanie sprawia wrażenie wzorowo wykonanego zegarka (zwłaszcza w tej cenie),

- odchyłka średnia (rotomat / nadgarstek / półka kopertą w dół) +4,8s/dobę

 

Minusy?

Zdecydowanie luma (Superluminova BGW9); cyfry i podziałka kompasu świecą słabo (kolor zielony) co jest konsekwencją ich niedużego rozmiar. Najbardziej widać błękitne wskazówki.

Mógłbym jeszcze wymienić pasek, który szybko się brudzi i jest nadzwyczaj sztywny. Po dwóch dniach użytkowania pojawiły się srebrne/szare smugi od metalowych otworów na klamrę.

 

Generalnie zegarek mi się bardzo podoba. Byłby dla mnie idealny, gdyby jego rozmiar zwiększono do 43-44mm (wobec 41mm).

 

 

IMG_20210212_091324.jpg

IMG_20210212_091449.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fenomenalnie dobrany pasek.
Dzięki, w sumie to założyłem na próbę, bo został mi po pilocie, którego sprzedałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka wariantów jest ale jakoś słabo to wygląda. 

Już wolę swoją starszą wersję. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo lubię mojego odyssey bronze i liczę na jakieś łał w brązie od boldra w przyszłości. ale to przypomina mi obecne pomysły zelosa (odcinanie kuponów). 

czy "nowość" w tym przypadku polega na zmianie tarczy i wkładki bezela? innych różnic nie widzę (wskazówki te same, miejsce daty to samo, koronka ta sama, koperta ta sama). raczej jest to nowa wersja starego modelu.

ja czekam na coś świeżego

 


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak napisałem - to kwestia gustu. Mnie się prywatnie niespecjalnie podoba większość zegarków w brązie - a właściwie, mówiąc ściślej, podobają mi się tylko niektóre. Z oferty BOLDR dla mnie ok są np. Aventurine Bronze, Serpentine i White Knight.

 

https://cdn.shopify.com/s/files/1/0855/7318/products/1600xSilverwave_1600x1600.jpg?v=1615332898


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda.
Te nowe kolorystyki oddyseya są ok i mogą się podobać. Tylko dla mnie żeby coś było nowe musi mieć więcej nowości w sobie.


Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.