Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
pawelb29

BOLDR SUPPLY Co.

Recommended Posts

RKzxt1F.jpg
MdVZqdq.jpg
nTFv86b.jpg 

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 

Adriatica, Boldr, Casio ,Citizen, Corgeut, Deep Blue, Hamilton, Nethuns, Oceanx, Phoibos, Zelos

Boldr Expedition "Dune 7" - kilka spostrzeżeń bo dwóch dniach użytkowania;

- na zdjęciach wygląda na większy 🤨

- zdecydowanie wygodny (nadgarstek ok. 18cm+),

- koronka od kompasu moim zdaniem pracuje zbyt luźno; praktycznie bezoporowo. Po odkręceniu trudno ją ustawić idealnie na godzinie 12, dopchnięcie koronki powoduje przesunięcie znacznika o 2-3mm (drobny mankament - mam świadomość że w zasadzie nie będzie nigdy używana),

- wykonanie z dbałością o detale - zdecydowanie sprawia wrażenie wzorowo wykonanego zegarka (zwłaszcza w tej cenie),

- odchyłka średnia (rotomat / nadgarstek / półka kopertą w dół) +4,8s/dobę

Minusy?

Zdecydowanie luma (Superluminova BGW9); cyfry i podziałka kompasu świecą słabo (kolor zielony) co jest konsekwencją ich niedużego rozmiar. Najbardziej widać błękitne wskazówki.

Mógłbym jeszcze wymienić pasek, który szybko się brudzi i jest nadzwyczaj sztywny. Po dwóch dniach użytkowania pojawiły się srebrne/szare smugi od metalowych otworów na klamrę.

Generalnie zegarek mi się bardzo podoba. Byłby dla mnie idealny, gdyby jego rozmiar zwiększono do 43-44mm (wobec 41mm).

IMG_20210212_091324.jpg

IMG_20210212_091449.jpg

Fenomenalnie dobrany pasek.
Dzięki, w sumie to założyłem na próbę, bo został mi po pilocie, którego sprzedałem.

Kilka wariantów jest ale jakoś słabo to wygląda. 

Już wolę swoją starszą wersję. 

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 

Adriatica, Boldr, Casio ,Citizen, Corgeut, Deep Blue, Hamilton, Nethuns, Oceanx, Phoibos, Zelos

bardzo lubię mojego odyssey bronze i liczę na jakieś łał w brązie od boldra w przyszłości. ale to przypomina mi obecne pomysły zelosa (odcinanie kuponów). 

czy "nowość" w tym przypadku polega na zmianie tarczy i wkładki bezela? innych różnic nie widzę (wskazówki te same, miejsce daty to samo, koronka ta sama, koperta ta sama). raczej jest to nowa wersja starego modelu.

ja czekam na coś świeżego

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Tak, jak napisałem - to kwestia gustu. Mnie się prywatnie niespecjalnie podoba większość zegarków w brązie - a właściwie, mówiąc ściślej, podobają mi się tylko niektóre. Z oferty BOLDR dla mnie ok są np. Aventurine Bronze, Serpentine i White Knight.

https://cdn.shopify.com/s/files/1/0855/7318/products/1600xSilverwave_1600x1600.jpg?v=1615332898

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

Pełna zgoda.
Te nowe kolorystyki oddyseya są ok i mogą się podobać. Tylko dla mnie żeby coś było nowe musi mieć więcej nowości w sobie.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia