Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here
pawelb29

BOLDR SUPPLY Co.

Recommended Posts

[mention=114735]tomaliusz[/mention] Tomasz chyba tylko Ty zostałeś z Boldr’em obserwując wątek i co tu się dzieje

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

W dniu 23.05.2023 o 17:20, tomaliusz napisał(-a):

To znowu ja :D 

Taka aktywność w temacie to super sprawa, człowiek przegląda wątek i widzi niczym nieprzerywane postępy patynowania Twojego egzemplarza :)

W dniu 17.05.2023 o 17:53, tommly napisał(-a):

[mention=114735]tomaliusz[/mention] Tomasz chyba tylko Ty zostałeś z Boldr’em obserwując wątek i co tu się dzieje emoji3.png

U nas też jest Boldr, tylko w ostatnim roku rzadko szufladę zegarkową opuszcza, a jeszcze rzadziej jest fotografowany. Ale dziś jest ten dzień 😁

1685196582063.jpg

Małżeństwo i zegarki.

Ja z racji zmniejszania rozmiarów zegarków i kolekcji:) pozbywam się tego gagatka. Jakby ktoś był chętny to zapraszam😜

IMG_2006.jpeg

W dniu 20.02.2024 o 12:28, tomaliusz napisał(-a):

IMG_20240220_122513.thumb.jpg.31f7a40c6573d5bcbfa90c8d61df0705.jpg

Fajny jest. Mi szkoda mojego ten bezel mi trochę nie pasował ale świetny klocek i Twój też chyba jeszcze na SW 200??

I chyba Twój  Tomek największy zegarek?? 😀

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

W dniu 21.02.2024 o 22:45, kornel91 napisał(-a):

Fajny jest. Mi szkoda mojego ten bezel mi trochę nie pasował ale świetny klocek i Twój też chyba jeszcze na SW 200??

I chyba Twój  Tomek największy zegarek?? 😀

Nie Marcin, jest na NH35

Sama koperta jest masywna to fakt ale ori pasek świetnie dopasowany robi robotę i idealnie leży 😊 

Największy to też nie bo jeszcze jest np. żółta Invicta Grand Diver 😁

Oczywiście G nie liczę bo też klocki 😉

9 godzin temu, tomaliusz napisał(-a):

Zastój? 🤔

IMG20240622104156.jpg

Zastój ale Twój długo u Ciebie Tomek. A co z Zelosem bo nie było go w żadnym wątku tylko bazarek nie podpasił?? 

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Posted (edited)
14 godzin temu, kornel91 napisał(-a):

Zastój ale Twój długo u Ciebie Tomek. A co z Zelosem bo nie było go w żadnym wątku tylko bazarek nie podpasił?? 

Nie to że nie podpasił ale nie był planowany (w rozliczeniu), jeden brąz mi wystarczy bo i tak rzadko noszę.

Jak już wystawiłem na bazarek to nie spamowałem w innych wątkach 😛

W sumie mógłbym zostawić Zelosa a sprzedać Boldra ale mam go od nowości i większy sentyment 😅

Edited by tomaliusz