Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Choć jeszcze fizycznie nie mam zegarka to z chęcią zapisze się do tego klubu :-) Po moim zakupie pojawiło się SOLD OUT wiec chyba miałem szczęście i dorwałem ostatnią sztukę :-)

 

post-16140-0-24749500-1571846944_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już sold out. dziś dostałem od nich maila, że są. No swordfish schodzi z półek szybko

gratuluję, będzie Pan zadowolony


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, H2 w brązie ;-)

 

post-68148-0-17753900-1571952473_thumb.jpg

Edytowane przez Litus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

U mnie tym razem lekkie rozczarowanie :unsure: : zdecydowanie bardziej podobały mi się indeksy w pierwszej edycji, teraz są ewidentnie przekombinowane, zginęła subtelność poprzedników. Wskazówki niby te same, ale luma na bocznych pasach zamiast czarnych wstawek u poprzednika, poszerza je optycznie, przez co wyglądają dość ciężko. Pogrubiony wewnętrzny ring też dokłada swoje. Zdecydowanie na plus zmniejszony L2L, albo to efekt powiększenia bezela ;-).

 

H1:

vs 

H2:

Nasycenie kolorów dwójki in plus, aaaale to zapewne sprawa zdjęcie.

Cała widoczna reszta in minus. Dalej fajny sikor, ale już nie aż tak fajny :)


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

graty, bardzo udany model, szczególnie w CuSn8


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

graty, bardzo udany model, szczególnie w CuSn8

dziękuję, wersja w brązie tez mi się bardzo podoba, ale niestety przespałem temat :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś na FB pojawił się mały preview do nowej wersji Mako:

post-68148-0-25293400-1573808839_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to już zupełnie inny zegarek będzie. Inny werk, wysokość z 13,5 na 11mm, brak wypukłego szkła, wodoszczelność z 500m na 300. Inne indeksy...

 

Spoko wygląda, ale powinni go inaczej nazwać. Byłem napalony na nową wersje, a teraz nie wiem co o tym sądzić...

Indeks na 12 jak z Samuraja...takie ehh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ciekawe, jak całość będzie się prezentować? Miałem Mako 500 w pierwszej wersji i wydawał mi się zbyt ...barokowy  ;) Strasznie dużo na tarczy się działo i to co wyżej, to w mojej ocenie pod tym względem postęp. Ciekaw jestem, co go będzie napędzać? O ile dobrze pamiętam, mój był na Sellicie SW200-1. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miyota 9015 że względu na obecnie utrudniony dostęp do szwajcarskich werków.

 

Z tego powodu mają być też stosunkowo tańsze do poprzednich wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podoba i chyba do V2 dołączy V3, jeśli cena będzie faktycznie w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sama tarcza, niewiele mówi. jestem ciekaw całego zegarka. choć mając większego brata - great white nowe mako całkowicie mnie nie interesuje.

Boję się, że są w stanie zepsuć go jak HH

A coś mówią o nowym abyss??


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja również jestem ciekaw całego projektu...

Chyba, że ktoś ma tu ochotę pozbyć się V2 Midnight Blue, to rozważę inne pomysły najbliższych zakupów. :D

 

Teraz na dniach ma być HH, w grudniu Mako, a kolejny ma być Abyss właśnie, ale spodziewałem się go dopiero w styczniu/lutym.

Edytowane przez Krachaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to obsuwa kilkumiesięczna. wcześniej koledzy pisali, że abyss listopad/grudzień


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to już zupełnie inny zegarek będzie. Inny werk, wysokość z 13,5 na 11mm, brak wypukłego szkła, wodoszczelność z 500m na 300. Inne indeksy...

 

Spoko wygląda, ale powinni go inaczej nazwać. Byłem napalony na nową wersje, a teraz nie wiem co o tym sądzić...

Indeks na 12 jak z Samuraja...takie ehh.

Moje wrażenia są podobne. Nie chcę marudzić przed obejrzeniem całości ale faktem jest, że spodziewałem się projektu bardzo zbliżonego do oryginału. Edycje Mako V1 i V2 oraz obie Swordfisha wizualnie były bardzo zbliżone do siebie - można powiedzieć, że kolejne były drobną ewolucją i poprawianiem detali świetnych projektów, a tu kurcze znowu, niczym w HH2, strzał w papę. A może tak miało być? Im dłużej patrzę na zdjęcie powyżej, tym bardziej godzę się z samurajowymi konotacjami, a bardziej doceniam odlot tła w kierunku ekspresjonizmu. Może powinien nazywać się Van Gogh ;-P ?

 

BTW zmiana na 9015 pozytywnie odciśnie się na cenie, minusów tego posunięcia na razie nie widzę chyba, że koledzy mnie oświecą...

Edytowane przez Litus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile można spodziewać się ceny w dół? 50$? Jaka różnica w cenie w hurcie jest pomiędzy SW200, a 9015?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update terminów, jeśli ktoś czeka:

Hammerhead - 1-2 dni

Mako - 3 tygodnie

Abyss - przełom grudnia i stycznia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy na black Friday Zelos robi jakieś wyprzedaże?

 

Interesuje mnie Great White Steel Ocean Teal lub Cobalt Blue (ten już widze wysprzedany na stronie) - może wiecie czy gdzieś w EU jest to jeszcze dostępne bo pewnie bezpośrednio od producenta trzeba się spodziewać opłat celnych.

U oficjalnych dystrybutorów na https://www.seriouswatches.com/ https://militaryinc.store/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zelos robi najczęściej po 100 zegarków z danej kolekcji i tyle. Najpierw są sprzedawane w pre-orderze, a potem w normalnych cenach na ich stronie i przez wymienionych przez Ciebie dystrybutorów (w pre-orderze + VAT i cło jest chyba i tak taniej niż potem w sklepach w Europie).

Zegarek, o który pytasz jest obecnie niedostępny, chyba że z drugiej ręki kogoś znajdziesz (Ocean Teal jest na Uhr Forum za 450€ obecnie).

Great White ma być wznowiony w 2020 roku, jednak spodziewał bym się przemiany jaką przechodzi obecnie Mako (stety/niestety).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie ma tego modelu na stronach europejskich, to go nie będzie na BF.

jeśli chodzi o stronę zelosa, to sugeruję nie czekać na BF, tylko napisz do nich wiadomość z pytaniem o dobrą ofertę....czasem działa


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 600$ diver z eta 2892 to naprawdę dobra propozycja, zastanawia mnie tylko po co te WR1000, szczerze wątpię czy był badany na tyle... Nie wystarczy np. WR200 z ISO 6425, to by wyglądało bardziej profesjonalnie. To tyle czepiania się. ;-)

Edytowane przez Thorsten

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena dobra, do tego skręcana bransoleta. Gdyby nie 17 mm wysokości, to bym się nie zastanawiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.