Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Na Zelostimekeepers na Facebooku Elshan zaprezentował nowego Mako V3. Moim zdaniem świetny mimo wszystko. Biorę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to dawaj rzut ekranu żeby było widać co ty mówisz


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szybko z TT:

 

c1241abe6e614db60f5785c66338c46a.jpg

Niestety TT na telefonie obniża rozdzielczość zdjęcia, więc reszta za moment, jak dotrę do komputera.

 

I krótki cytat z postu Elshana:

 

Mako V3 preview! (...) These will go up for sale in around 3 weeks time and prices will start at around 360 or so, slightly lower than the previous versions due to the movement. The 9015 allows for a thinner case, hence the choice to switch.

Quick specs
40mm, 11.5mm thickness without crystal
Miyota 9015
300m wr
C3 X1 lume and bgw9
Bracelet optional

 

Edytowane przez Litus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama faktura tarczy super. Ale z indeksami to wygląda nudno i jakoś pusto. Koperta z brązu dodała by emocji całości.

 

Na razie V2 podoba mi się bardziej

 

post-92558-1575396878,738_thumb.jpgpost-92558-1575396887,4345_thumb.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie chłodne odcienie w tym wydaniu. Dla mnie na + na pewno: faktura tarczy, wysokość zegarka, werk i cena. Na zdjęciach powyżej faktycznie wyszło trochę smutno, ale może to kwestia samego oświetlenia i ekspozycji na betonowej płycie? Poczekajmy na finalne fotki. Na FB był jeszcze filmik z granatową wersją i moim zdaniem wyszło bardzo miodnie, niestety nie mogę go pobrać, może ktoś inny da radę?

 

BTW Abir ten Great White jest genialny, może kiedyś zdecydujesz się go puścić w świat... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miejmy nadzieję, że masz rację i to jest tylko moje pierwsze wrażenie na podstawie niefortunnych zdjęć. ale taki jest mój odbiór na pierwszy rzut oka. może zmienię zdanie ;)

 

Co do great white na razie się nie zanosi. dla mnie jest to lepsza wersja niż samo mako, bardziej pasująca do tego modelu. głównie mam na myśli wymiary, brak daty i grubsze wskazówki. moim skromnym zdaniem małe 40mm i 13,5mm grubości to takie proporcje mało proporcjonalne. a 44mm i 16mm wygląda lepiej. a zegar wcale nie jest jakiś ogromny na ręku


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutno i nudno, jak sama tarcza wyrwała mnie z butów, tak całościowo nie widzę w tym rzucie wersji dla siebie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Niechcący" pojawiły się zdjęcia próbek nowego Abyss:

 

post-68148-0-14523200-1575982236_thumb.jpg

post-68148-0-62294400-1575982263_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszane uczucia mam cały czas do nowych projektów. W nowym Mako brakuje jednego rzędu markerów/"kropek tych małych, co były w V1 i V2 i przez to tarcza wydaje się o wiele bardziej pusta, a główne indeksy jakby były delikatnie za małe. Może to kwestia zdjęć.

 

Cały czas mam dylemat czy brać z drugiej ręki V2 czy nową wersje. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko tu podobne do swordfisza. Ja nie znajduję w tym zegarku nawet ducha abyss. Wielka szkoda

Już pisałem wcześniej, po tych ostatnich piemierach stare wersję wszystkich modeli powinny zdrożeć.


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, muszę się zgodzić. Zelosa poznałem i bardzo polubiłem ze względu na HH1, Helmsmana2, Mako V2, Great White1. Kłopot w tym, że stało się to już po zakończeniu oficjalnej sprzedaży wspomnianych i dlatego niecierpliwie czekałem na nowe edycje. To świetne, dopracowane projekty, które moim zdaniem bardzo podniosły designerską poprzeczkę dla zegarków EDC. Odnoszę jednak wrażenie, że zbyt wysokie oczekiwania i poziom odniesienia do wcześniejszych, bardzo dobrych projektów są powodem naszych rozczarowań. Te zegarki są nadal świetne, gdyby rozpatrywać je tylko w odniesieniu do konkurencji wśród microbrandów i w oderwaniu od poprzednich edycji. W każdym razie nie zapowiada się, abym zrobił zakupy w czasie przedsprzedaży nowych modeli i Santa przyniósł mi w tym roku Swordfisha V2 w regularnej cenie jako IMHO ostatniego ze "starej dobrej szkoły" - a za resztą Zelosów rozejrzę się na rynku wtórnym.

Edytowane przez Litus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rendery fajne, ale na żywo....

dla mnie nie ma zachwytu, jest ok, ale nie widzę świeżości w tym projekcie.

na minus takie wąskie bezpłciowe wskazówki

na plus obniżenie wysokości koperty o 2mm. przy małej średnicy 40mm to dobry pomysł


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie maja słabych speców od fotografii.

Niektórzy nasi Koledzy z forum zrobią dobre zdjęcia i będzie ok.

:)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazówki są takie same jak w V1 i V2. ;-)

 

Zamówiłem, wyśle zdjęcia jak przyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach producenta wydają się być cieńsze. Może to złudzenie. Zobaczymy jak dojedzie twój egzemplarz


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film z unboxingu nowego Mako. Niestety najbardziej paskudna wersja kolorystyczna.

 

Edytowane przez Krachaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to wyjdzie - steel teal + bransoleta zamówione...

 

Trochę szkoda że nie kontynuowali wersji z v2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wygląda świetnie.

 

A tymczasem:

Screenshot-2019-12-28-10-39-22-249-com-f

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nowa recenzja z midnight blue - mi w sumie się podoba...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roadmapa Zelosa na 2020:

 

Jan- Abyss 3
Feb/March- Hammerhead Chronograph and Dress Watch : Beauty and the beast?

Apr: Halo model, 10 piece edition which is pretty crazy but pricing might be quite inaccessible i'm afraid
April/May: Horizons 2 GMT and 42mm GMT
June: Titanium Swordfish

July: Mako 3 Bronze
2nd Half of 2020:
Skyraider 2, Halo model pt2, Horizons field and diver, Driver's watch??

 

 

 

Oraz szczegóły dotyczące powyższych:

 

Hammerhead Chrono - 7750 Valjoux, 45/19mm, od $800

Dress watch - subsecond hand, otherwise pretty clean to show off the dial, 38mm, eta Handwind and less than 10mm thick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda obiecująco. Ciekawi mnie dress watch z małą sekunda...

Na WUS niektórzy dostali już info do trackingu ale jak na razie niebieski i zielony...

Czekam dalej :(

Edytowane przez Mirazzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.