Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

A na sw można dostać rabat i jest niż od dystrybutora ja ze swojego hh2 ze stali jestem bardzo zadowolony


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd można? Chętnie przygarnę na Zelosa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd można? Chętnie przygarnę na Zelosa

zagadaj w mailu albo w czacie z handlowcem, na ogół cośtam zaproponują ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bier, mam od wczoraj i jest zajedwabisty :D

 

 

Mógłbyś napisać parę słów co do jakości wykonania, wygody noszenia i ogólnie parę spostrzeżeń co do tego modelu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co mają Hammerhead 2. Jaki macie nadgarstek bo L2L 48 mm trochę mnie niepokoi :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś napisać parę słów co do jakości wykonania, wygody noszenia i ogólnie parę spostrzeżeń co do tego modelu. 

Jakość wykonania na dobrym poziomie, takie Seiko w budżecie 2-3k., tylko tutaj wszystko centruje jak należy  :D

A do tego super parametry w tej cenie jak szafir, ceramika .

Nosi się bardzo wygodnie bo to nie jest duży zegar, 42 mm. średnicy i L2L 48 mm. nie może przeszkadzać w wygodnym noszeniu.

Tarcza kanapka coś nowego, przynajmniej w diverach.

Świeci tak że wstydu przed Monsterem nie ma a nawet efekt wizualnie lepszy.

Nie wiem jak długo świeci bo jeszcze tego nie przetestowałem ale wygląda obiecująco.

Bransoleta ma fajne krótkie ogniwa dzięki czemu dobrze opłata nadgarstek i można dobrze dopasować rozmiar.

Zapinka nowsza niż w pierwszym modelu szybkiej regulacji, tutaj mamy 4 otworki do miniregulacji teleskopem ale przez to zapięcie cieńsze/smuklejsze.

Motylek mógłby być krótszy ale tragedii nie ma.

Jeszcze co do koperty to fajna solidna bryła, bezel pracuje bardzo dobrze bez niepotrzebnych luzów, precycyjne 120 klików.

Bardzo solidna koronka, porządny gwint na tubusie.

To u mnie priorytet bo miałem już zegarki gdzie gwint tubusa nie wytrzymał jak w Alpine i koperta do kosza.

Solidny grubozwojny (jak na tubus) gwint i długi, pewnie trafia nawet bez naprowadzania i czujesz że nic nie zerwiesz, to nie Orient Triton  :D

Polecam, to będzie dobry wybór i jeśli wizualnie Ci się podoba to technicznie na pewno nie zawiedzie :)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za charakterystykę  :) rzeczywiście coraz bardziej zaczyna mi się podobać, ale na pewno będę musiał go przełożyć na pasek, bransolety nie dla mnie. Niby 42mm ale jednak dobrze dobrany l2l poniżej 50mm i to chyba robi robotę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co mają Hammerhead 2. Jaki macie nadgarstek bo L2L 48 mm trochę mnie niepokoi :huh:

Zegarek leży jak przyklejony. Krótkie uszy więc nie powinno być problemów.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Jakoś mnie zaskoczyło to bo nigdy na to nie patrzyłem, a tu okazuje się, że triton którego mam ma jeszcze więcej :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
l1KgGl2.jpg

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ciągniesz zegar z Singapuru to dochodzą opłaty

jak bierzesz z seriouswatches to wszystko masz w cenie. to jest sklep w europie. przesyłkę, serwis i 2 letnią gwarancję masz w cenie.czasem warto dołożyć i mieć to wsparcie


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, że seriouswatches to EU i są oficjalnym dystrybutorem lecz nie mają wszystkich modeli. Znaczy się mieli ale się wyprzedały a na stronie producenta jeszcze są i dlatego się nad takim rozwiązaniem zastanawiałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zabezpiecz jeszcze kasę na podatki. Można brać. Zelos to pewny dostawca


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, że seriouswatches to EU i są oficjalnym dystrybutorem lecz nie mają wszystkich modeli. ...

 

A jaki model sobie upatrzyłeś? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad Swordfish, którego jeden kolega zaproponował a drugi nawet zaprezentował na zdjęciach  :) Ostateczna decyzja co do tej kanapki jeszcze nie podjęta ale Zelos oraz Baltic można powiedzieć na podium. Oczywiście polowanie na VISa trwa ale z tym modelem wiadomo jak jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idziesz w dobrą stronę. Słordfisz to bardzo fajny zegar, a w brązie łamie piszczele


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej mi się ten model podoba. Pytanie co to za pasek bo fajnie pasuje do tego zegarka.

W zestawie z zegarkiem są  ;)

Jest brązowa skóra i ten szary Canvas  :)

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to ciekawe bo oglądałem parę unboxingów i była tylko bransoleta oraz brązowy skórzany, który zresztą też wydaje się fajny. Dopiero teraz zauważyłem, że przecież pokazywałeś to zdjęcie wcześniej, moje roztargnienie ot co :D  To faktycznie za taką cenę tyle dobra to chyba grzechem będzie nie kupić :)

Edytowane przez Nocny Jastrząb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dostałem extra ten Canvas  :D

Rzeczywiście nie widziałem w innych zestawach dwóch dodatkowych pasków do bransolety  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.