Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

A ja myślę, że Zelos zaczął się trochę miotać i nie za bardzo wie, w którą stronę chce iść...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Trochę odśnieżę wątek...

 

 

46619E9E-0332-416E-A37B-838C98B65079.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
1 godzinę temu, tomaliusz napisał:

Ooo jaki ładny ?


 No, taki niebieściutki ?

Ukradłem na chwilkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Price: US$10,900; or 15,400 Singapore dollars (titanium)
US$11,900; or 16,800 Singapore dollars (timascus/mokume-gane)

 

????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sztos mimo wszystko. 

Zegarek ze skuwanych metali i turbillionem od Rolexa kosztowałby kilkadziesiąt razy więcej.

Mi się nie podoba, ale szanuję odwagę właściciela marki.


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla jednych sztos, dla innych nie ale trzeba przyznać, że te modele się jednak mocno wyróżniają i technicznie i wizualnie. Niestety cena wysoka ale pewnie sobie policzyli jak rynek to przyjmie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moja bajka wizualnie, szanuje wysilek i probe wejscia stopien wyzej. Zastanawiam sie jak dobrze sie sprzeda, Zelos mimo swietnej jakosci nie ma renomy marki high end typu Kurono czy Ming, pamietajmy tez ze da sie kupic bardzo dobre tourbillony od Seagulla za 2 - 5 k EUR wiec czas pokaze. Trzymam kciuki bo zawsze lupie patrzec jak marki rosna i ewoluuja.

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sztos czy nie sztos, fakty mówią same za siebie. Przy cenie powyżej 10k zielonych cały nakład rozszedł się w czasie poniżej 13 minut. Komentarz chyba zbędny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

 

49992625812_0de11e16cb_o.jpg

 

49992379321_59d2ccb36c_o.jpg

 

49991857073_ed97a3328d_o.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.06.2020 o 20:08, Litus napisał:

Sztos czy nie sztos, fakty mówią same za siebie. Przy cenie powyżej 10k zielonych cały nakład rozszedł się w czasie poniżej 13 minut. Komentarz chyba zbędny?

 

A wszędzie się mówi, że kryzys to kryzys tamto a tutaj proszę sałata wykładana na stół aż miło😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Tylko klamra jeszcze do wymiany
IMG_20200610_200032-01.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie wrócił hammerhead 2 z naprawy gwarancyjnej. Zegarek kupiłem w Serious Watches w lutym. Po kilku dniach zauważyłem,że bezel jest coraz bardziej luźny. Napisałem do serious watches opisując problem i wysyłając film jak to wygląda. W odpowiedzi odpisali mi ,że trzeba się cieszyć zegarkiem i nie doszukiwać się szczegółów. Wysłali mi jeszcze linka z forum Rolexa przekonując,że zdarza się to w zegarkach dużo droższych niż ten który od nich kupiłem. Po następnych kilku dniach bezel można było cofnąć w niektórych miejscach o kilka kliknięć do tyłu. Co na to Serious Watches? Nie podlega to gwarancji bo wada wystąpiła na skutek złego użytkowania i... zablokowali mnie na Facebooku default_smile.png Byłem w ciężkim szoku, że w dzisiejszych czasach można tak potraktować klienta. Napisałem bezpośrednio do Zelosa. Odpisali mi,że bez problemu to naprawią lub wyślą mi nowy. Zamówili kuriera i odesłali po kilku tygodniach nowy zegarek. W między czasie pisząc, że mój model ma wadę fabryczną której nie da się naprawić. Reasumując nic więcej nie kupię z serious watches...ale wafle mają dobre:)

 

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Daroko napisał:

Do mnie wrócił hammerhead 2 z naprawy gwarancyjnej. Zegarek kupiłem w Serious Watches w lutym. Po kilku dniach zauważyłem,że bezel jest coraz bardziej luźny. Napisałem do serious watches opisując problem i wysyłając film jak to wygląda. W odpowiedzi odpisali mi ,że trzeba się cieszyć zegarkiem i nie doszukiwać się szczegółów. Wysłali mi jeszcze linka z forum Rolexa przekonując,że zdarza się to w zegarkach dużo droższych niż ten który od nich kupiłem. Po następnych kilku dniach bezel można było cofnąć w niektórych miejscach o kilka kliknięć do tyłu. Co na to Serious Watches? Nie podlega to gwarancji bo wada wystąpiła na skutek złego użytkowania i... zablokowali mnie na Facebooku default_smile.png Byłem w ciężkim szoku, że w dzisiejszych czasach można tak potraktować klienta. Napisałem bezpośrednio do Zelosa. Odpisali mi,że bez problemu to naprawią lub wyślą mi nowy. Zamówili kuriera i odesłali po kilku tygodniach nowy zegarek. W między czasie pisząc, że mój model ma wadę fabryczną której nie da się naprawić. Reasumując nic więcej nie kupię z serious watches...ale wafle mają dobre:)

 

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

 

 

Slabo mi sie robi jak czytam takie historie, w dobie internetu i dzielenia sie informacjami takie podejscie do klienta to samobojstwo.

Jak mozna udzielac dwuletniej gwarancji zgodnie z wymogiem EU i po wystapieniu wady stwierdzic zeby nie szukac dziury w calym?

 

Nieprawdopodobne.

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to przykra sprawa. dla równowagi napiszę, że ja mam bardzo pozytywne wspomnienia z obsługi serwisowej SW. jednak moja usterka była oczywista. zegarek przestał działać. obsłużyli mnie bardzo dobrze.

może przestraszyli się tej wady z bezelem, że gość wymyśla/naciąga i tak dalej. oczywiście to ich nie usprawiedliwia i niesmak pozostał

 


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki powrót:)00e60f6be16a5908a6930341d5477fd8.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

3E0BF951-A77F-4C1B-9B7B-9E08021E66F2.jpeg

7E24FD7E-9542-44CE-8E7C-43CCB65A9D91.jpeg

43902E73-DA30-47C9-AB38-B444DAA90874.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

I jeszcze taki (też z kolekcji mojej żony)

 

 

CBFC384F-3D0D-4507-81A1-343D9EC1EB08.jpeg

F7BA25E8-5E87-4666-BEAE-EFF69228F8BF.jpeg

1BC83EE5-1EFA-419B-B1BC-BBB023B1AE7D.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.07.2020 o 13:16, maritimeeng napisał:

 

Paweł piękna jest ta Twoja błekitna laguna 🤩 Po sprzedaży Squale ATMOS (głupi ja !!!) z chęcią bym przygarnął taką świeżynkę 😛


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
Teraz, tommly napisał:

Paweł piękna jest ta Twoja błekitna laguna 🤩 Po sprzedaży Squale ATMOS (głupi ja !!!) z chęcią bym przygarnął taką świeżynkę 😛


Obydwa Zelosy należą do mojej żony 😎

 

Na stronie producenta Mieczoryby wyprzedane... 🙁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos chce przygarnac Hammerheada 2 i Swordfish zanim wystawie je na bazarku to prosze o PW

 

50114096018_72a0840f35_c.jpgDA34B3A8-E2B4-4865-806E-113F56079267 by Robert, on Flickr

82FF559E-A28F-4872-91D6-BC9EFA36B816.jpeg

Edytowane przez Robnyc

ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.