Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Pełna racja. Oczywiście nie twierdzę, że te kopie są brzydkie. Większość jego zegarków jest bardzo ładna. Tylko bardzo podobna.
W moim przypadku skutkuje to tym, że od dłuższego czasu nie dałem zelosowi ani dolara, choć bardzo bym chciał.
Mam 4 jego zegarki i staję się bardziej wybredny/wymagający chyba

Pełna racja. Oczywiście nie twierdzę, że te kopie są brzydkie. Większość jego zegarków jest bardzo ładna. Tylko bardzo podobna.
W moim przypadku skutkuje to tym, że od dłuższego czasu nie dałem zelosowi ani dolara, choć bardzo bym chciał.
Mam 4 jego zegarki i staję się bardziej wybredny/wymagający chyba


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.09.2020 o 15:15, Rikimaru75 napisał:

W szarym data jest nieczytelna, tło zlewa się tarczą. Na stronie sklepu wyglądało to lepiej.  Przydałaby się regulacja bransolety np jak  w Helsonie, ale za 260 $ nie można mieć wszystkiego 🙂

20200807_144629.jpg

Skąd tak dobra cena?? 

W dniu 5.09.2020 o 15:15, Rikimaru75 napisał:

W szarym data jest nieczytelna, tło zlewa się tarczą. Na stronie sklepu wyglądało to lepiej.  Przydałaby się regulacja bransolety np jak  w Helsonie, ale za 260 $ nie można mieć wszystkiego 🙂

20200807_144629.jpg

Skąd tak dobra cena?? 

W dniu 5.09.2020 o 15:15, Rikimaru75 napisał:

W szarym data jest nieczytelna, tło zlewa się tarczą. Na stronie sklepu wyglądało to lepiej.  Przydałaby się regulacja bransolety np jak  w Helsonie, ale za 260 $ nie można mieć wszystkiego 🙂

20200807_144629.jpg

Skąd tak dobra cena?? 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, kornel91 napisał:

Skąd tak dobra cena?? 

Skąd tak dobra cena?? 

Skąd tak dobra cena?? 

Tyle kosztował w dniu premiery, 269 USD 

tmp-cam-2719400613039726640.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki. Świetna cena i bardzo fajny zegarek. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałęk o 16:00 rusza sprzedaż Mako v3 w rozmiarze 40mm. Ceny wyższe niż za Swordfisha, ale może też warto zerknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś górka w cenie musi być na taxes, promo lub łikly dej. I tak się dobrze sprzeda


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena 269 USD była superpromocyjna. Na ich stronie była wtedy informacja, że zegarki będą jeszcze później dostępne, ale już w regularnej cenie 349 USD. Co zresztą się dzieje:

 

obraz.png.a20ab679681907affac5856cad36db48.png

 

SW przelicza ceny dokładnie tak, jak zwykli to robić dotychczas, czyli 1 USD = 1 EUR.

 

Szczerze powiedziawszy, przy cenie 350 EUR to już jako alternatywę rozważyłbym poważnie Phoibosa Proteusa wciąż jeszcze dostępnego za jakieś 285 EUR. Specyfikacja bardzo podobna i wykonanie też bardzo dobre. Mam i absolutnie nie narzekam. Pozostaje sprawa gustu, czyli co się komu podoba. Że nie wspomnę o RLG Atlanticus, obecnie w promocji za 150 USD. Tyle, że na pasku a nie na bransolecie. Zresztą w cenie Swordfisha RLG ma teraz nowego, bardzo zgrabnego divera na Miyocie 9015.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przelicznik jest 1:1 to bardzo korzystnie.
Obliczcie sobie 350$ plus wszystkie opłaty i podatki i praktycznie brak gwarancji.
I Obliczcie sobie 350€ z 2 letnią gwarancją, możliwością zwrotu jak się nie spodoba, no i ciastko

Pewnie, gdy cena zelosa jest promocyjna to nic innego się nie opłaca. Tylko taka cena jest przez kilka dni, a potem trzeba o niej zapomnieć


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Lepiej kupić za EUR w SW niż za tyle samo USD na stronie Zelosa. Opłaty importowe bolą. Phoibosa też kupowałem z podobnym przelicznikiem w ich sklepie w UK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie sw40 tak szybko się rozszedł że względu na cenę. W cenie 350 euro to już nie jest taki szał.
No nie wiem. 270$ plus wszystkie opłaty i podatki, jeszcze jak wpadniesz w śmieszne wysokie opłaty za szop gdy nie ma kosztów dostawy na frze. Daje około 1300pln. Cały czas liczymy super promo cenę zelosa. Potem tylko drożej...

Teraz zwykle 350€ w EU bez żadnej promocji wychodzi średnio tylko 200pln więcej. Czy to jest aż tak duża różnica. Na flaszkę czasem więcej się wyda.
Cały czas trzeba jeszcze pamiętać o dobrej Europejskiej gwarancji.
Ja na SW kupiłem dużo zegarków pochodzenia pozaeuropejskiego. Zawsze w indywidualnej cenie, moze dzięki mojej "kartotece" . Nigdy nie czułem że mocno przepłaciłem.
Zdarzyło mi się też korzystać z serwisu SW, który był dla mnie całkowicie free. Może też dlatego nie patrzę tylko na suchą cenę zegarka, ale co jeszcze oprócz niego mam w cenie.

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow Zelosian,tez niedlugo bede nalezal do grona.Czekam wlasnie na wysylke Mako Meteoryt,jednak nie przepadam za bransoletami do diverow.Czy jest ktos chetny do nabycia tejze bransolety,kiedy przyjdzie?Ja juz zamowilem nawet pasek stingray z Tajlandii do niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Swordfish Blue bardzo mi się podoba. Jak zamawiałem swojego Forged Carbon to chodziło mi pogłowie zamówienie również tego, a teraz ni ma 😕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abir ma rację. Tym bardziej, że na każdy zegarek dostałem rabat. 

Zelos hh2 na stronie było po 449 euro a mi sprzedali za 399 euro. Myślę, że to niezła cena. 

Pojawi się na SW to zobaczymy po ile będzie. Myślę, że po 349 euro więc do kupna może za 320 euro czyli około 1400 zł. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocny konkurent mojego Phoibosa. Teraz oba walczą o palmę pierwszeństwa 1aa0620ad2ade778e65301e700d65e49.jpg&key=d2e2e29fd83fa90e27c19540cd17c8b5440c77aa2332045f92f16352394c1f274c090ee4523e79875ed7bdc07669e8dc.jpg&key=cfde735232ec27d9867fd4797dffadfd4974f4084a716bbf55e877099e50ee6d

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dobrze. Obydwa fajne. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i idą szybko..... 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki w Zelosie się nie zatrzymują. Co kilka tygodni coś nowego.

Sam jestem ciekawy jak się będą sprzedawać. Dość ciekawy eksperyment cenowy. Jakby nie patrzeć w środku nadal siedzi Seiko NH35.

 

obraz.thumb.png.b63c7c7b41049c48fbdf569bdf87fcb8.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta słordfisz jest chyba hitem, trzepią ją na różne sposoby.
Czy te kolory mi się podobają? Nie wiem. Może na żywo urywa tylek


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena za zwykłe nh już mogli dać coś więcej i dołożyć $100 przy tej cenie nie robi różnicy. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.