Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Na mnie zrobił bardzo pozytywne wrażenie, ta seria zawsze bardzo mi się podobała, ale cena nie była atrakcyjna. Przeboleję brak GMT przy 450 dolarach - do tego Miyota 9015 🙂. Ciekawe pytanie z tym bezelem... Nie mam pojęcia, może to błąd prototypu?

 

Edit: Elshan napisał o trzech typach bezeli, w tym bezelu godzinowym, więc to zamierzony efekt.

Edytowane przez Litus
doprecyzowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Perpetuum Mobile napisał:

Przesiadka z ETA (z GMT) na Miyotę i cena o połowę w dół. To ma sens.

Tylko po co te bezele z godzinową podziałką, skoro już nie będzie GMT?


Bezel 12-godzinowy i przy trojwskazowkowcu można śledzić drugą strefę czasową, bardzo fajne rozwiązanie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, cordi7 napisał:

Bezel 12-godzinowy i przy trojwskazowkowcu można śledzić drugą strefę czasową, bardzo fajne rozwiązanie.

 

W sumie oczywista oczywistość.

Mam Airmana z takim rozwiązaniem i o tym nie pomyślałem? 🥴

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten nowy Zelos ale l2l 43 mm to straszny maluch. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Dojechał, jeszcze w folii a bez daty dla mnie ani rusz
IMG_20200927_130301.thumb.jpg.a34a034b695efd88b8b9640deddbb4bf.jpg
Gratulacje.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, kornel91 napisał:

Fajny ten nowy Zelos ale l2l 43 mm to straszny maluch. 

Pod koniec roku będzie wersja o średnicy 43mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Perpetuum Mobile napisał:

 

W sumie oczywista oczywistość.

Mam Airmana z takim rozwiązaniem i o tym nie pomyślałem? 🥴

 

8 godzin temu, Litus napisał:

Nie tylko Ty ;-). Dzięki Cordi7.

 

Nie ma sprawy panowie :)

 

To, co jest fajne w takim rozwiazaniu to mozliwosc ustawienia 'niestandardowych' stref czasowych typu XX:15, XX:30 i XX:45.

Standardowe zegarki GMT maja najczesciej wskazowke dajaca sie ustawic w przyrostach godzinowych (dla powyzszych stef trzeba ruszac tez bezel).

 

Time Zone In India

Oddly enough, despite its vast size, all of India uses one time zone. They observe the Indian Standard Time (IST) which has an offset of thirty minutes from Coordinated Universal Time.

As an example, at 12:00 AM in an area using Coordinated Universal Time (UTC) it is 5:30 AM in India.

Click here -> India Time Zone Conversion to see the above time conversion in action.

India does not observe Daylight Saving, so the same time standard is used year round.

 

Time Zone In Australia

There are some areas of Australia that observe a non-standard time zone.

The Northern Territory, a town called Broken Hill in New South Wales, and South Australia observe Australian Central Standard Time (ACST) and it has an offset of UTC + 9:30. However, during Daylight Saving South Australia and Broken Hill switch to UTC + 10:30.

Daylight Saving is not used in the Northern Territory so they remain on the same time standard year round.

Lord Howe Island uses an offset of UTC + 11 during the summer. In the winter, after Daylight Saving is over they set the clocks back a half hour (UTC + 10:30).

Eucla and nearby towns use UTC + 8:45.

Norfolk Island recently changed from + 11:30, but now uses + 11:00. The Cocos Islands use UTC + 6:30.

 

Time Zone In Venezuela

Venezuela observes the offset of UTC - 4:30. This is because Hugo Chavez, the Venezuelan President in 2007 decided to permanently move the country's time backwards by a half hour.

 

Spokojnego poniedzialku :)

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj stingray przybyl z Tajlandii zaskakujaco szybko,szybciej niz Mako.Mam nadzieje ze i zegarek ruszy w droge lada dzien.Ponawiam pytanie,czy ktos jest zainteresowany kupnem bransolety od Mako?

 

Screenshot_20200928-125256.png

Edytowane przez PiotrSzmidel
Zmiana zdjecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perpetuum Mobile:

"Przesiadka z ETA (z GMT) na Miyotę i cena o połowę w dół. To ma sens.

Tylko po co te bezele z godzinową podziałką, skoro już nie będzie GMT?"

 

Bo komandirskie i amfibie też tak mają😎

Edytowane przez petruss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu się zastanawialiśmy, jak się sprzedadzą Swordfishe z Seiko NH35 za "tysiącpińćset" USD w odjechanych kopertach. I dzisiaj już wiemy. Sprzedały się szybciutko.

 

obraz.thumb.png.c27348d52ae673e1b4e46a31d3382956.png

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet bardzo szybko. Jakoś wykonania Zelosa jest na niezłym poziomie ale widzę, że na prawdę marka jest bardzo popularna. Chociaż ja ze swoich 2 szt. Jestem również bardzo zadowolony. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta brigada na Amazon kosztuje 40$. Niby brass i kwarc. Wesoło


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rangar to samo chciałem właśnie wkleić. Chińczycy klepią koperty i nic się nie zrobi. Ciekawe do którego zegarka była pierwsza 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rangar to samo chciałem właśnie wkleić. Chińczycy klepią koperty i nic się nie zrobi. Ciekawe do którego zegarka była pierwsza 
Tego się już nie dowiemy

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kmo4JeI.jpg 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.10.2020 o 02:20, willek777 napisał:

Mam i ja! Zdecydowanie bardziej mi leży niż Hammerhead!20201006_103722.thumb.jpg.1b21683fedd34d7cae32a2a7bd9a238a.jpg

 Ta wersja ICE BLUE jest super. Gdzie go dorwaleś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To super, ja się nad nim zastanawiałem jak zamawiałem Forged Carbon, wyszły w tym samym czasie, ale rozsądek przemówił, a teraz żałuję. Niech się sprawuje dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za dobre słowo! Cały czas gryzę się ze sobą czy go nie puścić w swiat i nie zapolować na wersję teal!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, willek777 napisał:

Dzieki za dobre słowo! Cały czas gryzę się ze sobą czy go nie puścić w swiat i nie zapolować na wersję teal!?

 

Jak się zdecydujesz do daj proszę znać. Ja z chęcią przygarnę jak tylko jest w idealnym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam oficjalnie, czy ktoś może chce przygarnąć sworfish 42 mm stalowy kolor midnight blue? Kupiony w seriouswatches w styczniu tego roku. Jednak nie ten kolor o który mi chodziło. Za kilka dni będzie na bazarku.

20201006_103722.jpg

Edytowane przez willek777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.