Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję również. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadchodzi Hammerhead III - nigdy nie byłem fanem, ale jak dla mnie zapowiada się super.

 

FB_IMG_1603181922808.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mocno zredukowali WR. Z WR1000 do WR300. A mimo to, wciąż jest to spory klocek. Poza tym lekki face-lifting wkładki bezela i wskazówek i nowy kolor tarczy.

Wiadomo co będzie cykać w środku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam mieszane uczucia. Mi hh2 podszedł bardzo. Zobaczymy jak pojawi się więcej zdjęć. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już nic nie będę pisał..... .
Ale Rocky 1, obcy 1, szklana pułapka 1,zabójcza broń 1,terminator 1,.... Itd były najlepsze.
Jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie, że zelos idzie też tą samą drogą kinematografii

Światełkiem w tunelu jest to że to grafika i to wersja w stali. Więc na żywo może być lepiej


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Perpetuum Mobile napisał:

Widzę, że mocno zredukowali WR. Z WR1000 do WR300. A mimo to, wciąż jest to spory klocek. Poza tym lekki face-lifting wkładki bezela i wskazówek i nowy kolor tarczy.

Wiadomo co będzie cykać w środku?

 

Nie mówili na razie, co będzie napędzać, ale wiadomo, że redukcja WR jest związana ze zmniejszeniem grubości z 17mm do 14mm. I to już moim zdaniem znacząco wpłynie na odbiór zegara, z masywności młotka niewiele zostanie. Muszę jednak uczciwie przyznać, że dla mnie prezentuje się znacznie lepiej niż wersja nr 2, zobaczymy.

 

P.S. i tak jedynka rulez! 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykuję taką teorię, pewnie nie ja pierwszy. Za 10 lat może szybciej, Zelos będzie normalnym brandem jak Seiko czy Roamer i będzie produkował kilkadziesiąt różnych modeli jak nie więcej. To tylko teoria ale wspomnicie moje słowa

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe, biorąc pod uwagę dynamikę rozwoju. Cóż, pozostaje zbierać pierwsze egzemplarze, może nawet będą coś warte 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Całkiem możliwe, biorąc pod uwagę dynamikę rozwoju. Cóż, pozostaje zbierać pierwsze egzemplarze, może nawet będą coś warte
Święte słowa. Może mój syn będzie miał na ręku białe kruki z brązu

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 15-20 lat kto wie? Już teraz dorwanie Helmsmana 2 albo Mako 2 jest dość trudne, nie mówiąc o Abyss 1 i wcześniejszych. To może być to...🙂

Edytowane przez Litus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba powiedzieć, że Zelosy schodzą bardzo dobrze.  Dość często wskakują nowości więc mają sprawdzone fabryki w Chinach. 

Jakoś też całkiem niezła .

 

pXh92XS.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny. Trzeba przyznać, że tarcza z meteorytu robi wrażenie, chociaż moim zdaniem równocześnie zmniejsza czytelność zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Młot

 

ohoFZSU.jpg
pvu9B4Z.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholernie mi się podobają w wersji z 12-godzinnym bezelem.

39 mm średnicy, 44 mm lug to lug i 10,5 mm brzmi super.

Szkoda tylko, że już mam dwa divery i plan na kolejny zakup :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, cordi7 napisał:

Szkoda tylko, że już mam dwa divery i plan na kolejny zakup

 

No to w takim razie wytłumacz sobie, że to nie jest diver, tylko EDC. 😉

Nieduży, dość cienki (te 10,5mm w specyfikacji to bez szkła, z wystającym szkłem będzie trochę więcej), high-beat. Cena może już nie super okazyjna, ale wciąż przystępna.

Mnie się ta wersja kolorystyczna podoba:

obraz.png.26f2db0f506fe179829ba6f3717af796.png

 

I wersja "Field" też niegłupia. Zegarka w takim stylu dotąd nie mieli.

obraz.png.ebc78235cd768b323caccb32f7e4a135.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to moj faworyt:

 

5-white-TealMR_1024x1024.jpg?v=160360039

 

Fajny EDC z druga strefa czasowa, co mi sie bardzo przydaje, cena ok choc dojda oplaty ... mimo wszystko chyba odpuszczam :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też. Inne plany są bliższe memu sercu.

Po wiosennym zakupowym ADHD i po wczorajszej zmianie czasu 😉 utwierdzam się w przekonaniu, że nie ma sensu kupować zbyt wielu zegarków, które jakoś się ze sobą dublują i których nawet nie będę miał okazji nosić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebym zaczynal przygode to patrzylbym na bank na ten model a tak - dokladnie jak piszesz, staram sie trzymac okreslonego planu.

Czuje sie cholera jak narkoman na glodzie, tak dawno nic nie kupilem a z drugiej strony ma byc mniej ale lepiej, zobaczymy co wyjdzie.

Wejscia na forum, zwlaszcza w tematy typu 'nowe nabytki' nie pomagaja, podobnie jak premiery zegarkow, ktore mi sie podobaja.

 

A moze by tak zaczac zbierac znaczki...

 

:D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie umiem walczyć z nałogiem Dopiero co przyjechał żółty Komandirskie a w listopadzie przyjedzie używany Richard LeGrand Odyssea II Chyba w końcu przedawkuję.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, RagnarPL napisał:

Ja niestety nie umiem walczyć z nałogiem emoji1.png Dopiero co przyjechał żółty Komandirskie a w listopadzie przyjedzie używany Richard LeGrand Odyssea IIemoji1787.png Chyba w końcu przedawkuję.

 

Kolekcja mocno nastawiona na divery. Też lubię, ale nie bardzo mam kiedy i gdzie nosić. 😪

Gdyby nie to, to jakiegoś Zelosa bym sobie pewnie sprawił do parki z Phoibosem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.