Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

 
Kolekcja mocno nastawiona na divery. Też lubię, ale nie bardzo mam kiedy i gdzie nosić.
Gdyby nie to, to jakiegoś Zelosa bym sobie pewnie sprawił do parki z Phoibosem.
Z tego co rozumiem, to musisz mieć pracę, w której obowiązuję sztywny dresscode. Ja do pracy prawie codziennie popinam w koszuli tak ala smart casual i muszę Ci powiedzieć, że diwery spokojnie mieszczą się pod mankietem no chyba, że do mankietu masz akurat spinki, wtedy gorzej. Ale rozumiem Twoje podejście i szanuję. Ja póki co jestem uzależniony od diverów. Może kiedyś mi przejdzie.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, RagnarPL napisał:

Z tego co rozumiem, to musisz mieć pracę, w której obowiązuję sztywny dresscode. Ja do pracy prawie codziennie popinam w koszuli tak ala smart casual i muszę Ci powiedzieć, że diwery spokojnie mieszczą się pod mankietem emoji3.png no chyba, że do mankietu masz akurat spinki, wtedy gorzej. Ale rozumiem Twoje podejście i szanuję. Ja póki co jestem uzależniony od diverów. Może kiedyś mi przejdzie.

 

Nie jest tak źle. Krawata, spinek itp... w pracy nie noszę. Ale jednak gładka koszula, długi rękaw, mankiet i spodnie w kant to takie minimum 😉.

Swordfish to by za bardzo do tego nie pasował. Pewnie mógłbym założyć nawet jakiegoś kloca w kopercie z brązu (gdybym miał 😂) i nikt by nic nie powiedział, ale sam się miarkuję. Dlatego lubię ChW C65. Niby diver, bo nawet z obrotowym bezelem, ale na tyle "biurowy", że nie budzi zdziwienia. Ale lubię sobie przynajmniej te Twoje fajne diverki popatrzeć. To zwykle takie modele, które sam bym wybrał dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Nie jest tak źle. Krawata, spinek itp... w pracy nie noszę. Ale jednak gładka koszula, długi rękaw, mankiet i spodnie w kant to takie minimum .
Swordfish to by za bardzo do tego nie pasował. Pewnie mógłbym założyć nawet jakiegoś kloca w kopercie z brązu (gdybym miał ) i nikt by nic nie powiedział, ale sam się miarkuję. Dlatego lubię ChW C65. Niby diver, bo nawet z obrotowym bezelem, ale na tyle "biurowy", że nie budzi zdziwienia. Ale lubię sobie przynajmniej te Twoje fajne diverki popatrzeć. To zwykle takie modele, które sam bym wybrał dla siebie.
Dzięki. Też bym sobie takiego Krzyśka sprawił ale cena mnie zabija U mnie w pracy na szczęście nie ma takich ubraniowych wymagań i mogę diverki ubierać prawie codziennie. W pracy i tak nikt nic nie kuma Ale jak już w spodniach pojawia się kant to pełna zgoda, kloc nie pasuje.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, RagnarPL napisał:

Też bym sobie takiego Krzyśka sprawił ale cena mnie zabija

 

Załapałem się na promocję za 50% wiosną. Za pełną cenę to bym chyba nie zaszalał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra promka. Dobrze, że na nią nie wpadłem

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, RagnarPL napisał:

Z tego co rozumiem, to musisz mieć pracę, w której obowiązuję sztywny dresscode. Ja do pracy prawie codziennie popinam w koszuli tak ala smart casual i muszę Ci powiedzieć, że diwery spokojnie mieszczą się pod mankietem emoji3.png no chyba, że do mankietu masz akurat spinki, wtedy gorzej. Ale rozumiem Twoje podejście i szanuję. Ja póki co jestem uzależniony od diverów. Może kiedyś mi przejdzie.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
 

 

Ja też od kilku lat jestem zagorzałym fanem diverów i pasują mi prawie do wszystkiego 😉 (no dobra, do spinek i krawata nie, ale ostatnio niezbyt często tak się ubieram).

 

9 godzin temu, RagnarPL napisał:

 W pracy i tak nikt nic nie kumaemoji3.png Ale jak już w spodniach pojawia się kant to pełna zgoda, kloc nie pasuje.
 

 

Oj tam, oj tam 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Sand.3300bdf347a922929973aac465e70259.jpg

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pierwsza styczność z Zelosem...już chyba miałem wszystkie micro, ale jakoś wcześniej Zelosa nie miałem przyjemności nosić...do dziś ;)

 

IMG_20201107_204220.jpg

IMG_20201107_212443-01.jpeg


;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.. IMG_20201108_120830-01.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wpadły te trzy modele Zelosa, Horizons Diver, Nova i Abyss 3.  Abyss 3 jest jak dla mnie za gruby (22mm), Nova siadła jak zimna cola na kacu i przez miesiąc nie schodziła z ręki. Do Horizonsa się przekonuję, ale mając je w rękach coraz bardziej rozumiem ich fenomen.

IMG_6101.JPG

IMG_5243.JPG

111111111.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem już świętować
Te stare zelosy...

IMG_20201110_194706-01.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś wątpi w perfekcyjną i światową klasę w traktowaniu klienta posłuchajcie mojej historii. 

 

Jakiś czas po zakupie Mako V3 napisałem że końcowe ogniwo nie do końca jest spasowane z kopertą (załączyłem zdjęcia). Elshan wysłał mi dodatkowe ogniwo, które pasowało idealnie. Po jakimś czasie po kilku zdjęciach i założeniach bransolety miałem wrażenie, że drugie ogniwo złapało delikatny luz. Napisałem do Elshana, czy mógłbym kupić drugie idealnie pasujące ogniwo i opisałem problem. Otrzymałem zwrotnego maila:

 

"Hey! I could send a new bracelet to you with tighter endlinks, and hopefully that will help. cheers!"

 

Po niecałych 4 tygodniach otrzymałem zupełnie za darmo nowy typ bransolety z mikro regulacją jaki dostępny był przy drugim wypuście V3 (cena 89$). Ogniwa pasują idealnie.

Ode mnie ogromny szacunek dla Zelosa! 👌

 

IMG_20201116_200202.jpg

Edytowane przez Krachaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i super :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było, parę postów wyżej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Iko napisał:

Było, parę postów wyżej :)

 

Faktycznie. A najbardziej się zdziwiłem, jak zobaczyłem, że to też ja sam już wcześniej wklejałem. 😖

 

11 godzin temu, dinus napisał:

Tylko te dwie wersje kolorystyczne? Czy coś więcej? 

 

Widziałem dzisiaj inne wersje kolorystyczne tych tytanowych Swordfishy na seriouswatches.com za 445 EUR i wersję z tarczą "meteorite" za 649 EUR. Wysyłka z UE, więc już nie ma dodatkowych opłat importowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.