Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Niecałe 24h od startu - wszystkie modele wyprzedane. Dzisiaj jeszcze były dostępne biały i niebieski (ten jako ostatni się sprzedał). Ciekawe po ile szt. tych "launch special" robią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zelos robi świetne zegarki ale ceny bardzo szybko rosną. Polecam zerknąc na stronę Richard LeGrand. Premierę ma nową odyssea mark 4. Naprawdę warto.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czy ktoś juz dostał informację o wysyłce SF40?  Już mi się odechciało czekać na ten zegarek  :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć, czy ktoś juz dostał informację o wysyłce SF40?  Już mi się odechciało czekać na ten zegarek  :-)
Chętnie przyjmę od Ciebie ten kłopot, proszę o cesję i numer konta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć, czy ktoś juz dostał informację o wysyłce SF40?  Już mi się odechciało czekać na ten zegarek  :-)

A na którego czekasz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Pysioslaw napisał(-a):


A na którego czekasz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Na stalowego burgundy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co doczytałem, wysyłka za trzy tygodnie.


Wysyłka stalowych SF40 już trwa. Dzisiaj Elshan pisał na grupie na fb że może potrwać to ok 2 tygodnie ale zrobi co może żeby się wyrobić w przyszłym tygodniu.

Jeśli ktoś jest ciekawy jak wygląda nowy pokrowiec Zelosa to są już pierwsze recenzje na yt:


Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Rikimaru75 napisał(-a):

Cześć, czy ktoś juz dostał informację o wysyłce SF40?  Już mi się odechciało czekać na ten zegarek  :-)

 

U mnie informacja o wysyłce pojawiała się dziś. Wysyłka DHL, zamówiłem wersję MOP, planowana dostawa w najbliższy wtorek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

npa0EJW.jpg?1


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dotarł Swordfish Frost ze styczniowego wypustu :) jestem pozytywnie zaskoczony jakością wykonania i wyglądem - to mój pierwszy zegarek z tarczą typu full lume. Nawet NH35 ma póki co zadatki na przyzwoitą dokładność. Co ciekawe, pomimo covida podróż zegarka z Singapuru do Warszawy trwała tylko 2 dni (wysłany we wtorek, odebrany wczoraj kilka godzin po zapłaceniu opłat w DHL). Widać od razu, że zdecydowanie woli paski :) przy bransolecie jakoś gubi się kontrast między białą tarczą a czarnym bezelem.

01.jpg

02.jpg

03.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to sobie dopiero w brodę pluję, że się zbyt długo wahałem z Frostem w koszyku. @Michelangelo gdyby jednak się opatrzył albo zaczął parzyć w nadgarstek, to zapisuję się w kolejce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalendarz nowości na dalszą część roku - źródło - FB Elshana Tanga

April: Hammerhead 300m SS

End April/May: Mirage 8 Days (Previously known as 'Halo2')

June: Mako V3 Titanium, Skyraider special editions

July: SF40 Titanium

Oct: New pilot chrono 'Starfighter'

Nov: Planning for a diver GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mako V3 bronze burgund - od wczoraj razem. To naprawdę sympatyczny, kompaktowy brąziak jest :)

IMG_20210319_100733.jpg

IMG_20210319_100818.jpg

IMG_20210319_100857.jpg


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarł pierwszy Zelos.

Całkiem sympatyczny, ale jakoś nie powalił...

 

20210402_145548.thumb.jpg.aa2b0b6c9bfb93228c630fd14d62912c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Tommen napisał(-a):

Dotarł pierwszy Zelos.

Całkiem sympatyczny, ale jakoś nie powalił...

 

 

a jaki rozmiar ?


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, abir napisał(-a):

 

a jaki rozmiar ?

Ten ostatni wypust Swordfish-a, 40mm. Kurcze, albo specjalnie produkują tego mało, albo ludzie rzucają się jak szaleni. Ten wariant sprzedał się w niecałe 10 minut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Tommen napisał(-a):

Ten ostatni wypust Swordfish-a, 40mm. Kurcze, albo specjalnie produkują tego mało, albo ludzie rzucają się jak szaleni. Ten wariant sprzedał się w niecałe 10 minut

pierwsza wersja 42mm zadowoliłaby Ciebie. Jest różnica.

nazwałbym to owczym pędem bez refleksji. Oczywiście części kupujących się podoba. 

Czasem wydaje mi się, że Zelos obecnie to religia. Czego nie wypuści to sprzedaje się w 10 minut 😁 Nawet jeśli jest to to samo co wcześniej


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, abir napisał(-a):

pierwsza wersja 42mm zadowoliłaby Ciebie. Jest różnica.

nazwałbym to owczym pędem bez refleksji. Oczywiście części kupujących się podoba. 

Czasem wydaje mi się, że Zelos obecnie to religia. Czego nie wypuści to sprzedaje się w 10 minut 😁 Nawet jeśli jest to to samo co wcześniej

 

Tzn? 

Właśnie o 40 mm mi chodziło - nadgarstek 16,5 cm., chciałem spróbować mniejszego divera, brąz też mi po głowie chodził. 

Ogólnie zegarek to niezła kombinacja - brąz + meteoryt + ceramika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.