Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

lHe0SxF.jpg?1

NSJYnM4.jpg?1


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zjechał taki Zelosik, ale jak to u mnie szybkie oglądonko i dalej.

PSX_20211018_174132.jpg


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

HxpiRLG.jpeg

nB1Jtfj.jpeg

IHTNfsh.jpeg 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybki podgląd Starfighter'a:

ETA 2894

Wysokość koperty 11mm

ca. 1300$ na start

248515982_10160130897819052_7567369810146819871_n.thumb.jpg.6449578f48d8207f98c18fb3ca8038a0.jpg

250964886_10160130897824052_8257084871358058018_n.thumb.jpg.ffef4a5bbdf60c30946c46ef2d7f39f5.jpg

250268722_10160130897844052_5204482567272786058_n.thumb.jpg.3de101b73db9b1428b0543e0fdc7738c.jpg

248984642_10160130905689052_4393645679955971796_n.thumb.jpg.e83e5820f1f720326b4caf25cc1ee20a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1635868160040.thumb.jpeg.74acf46c1edd70a23d7b54c0cb273a37.jpeg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Tak informacyjnie.  :) Słyszałem, że ZELOSa można już zamawiać/zakupić w PL.  ;)

super. graty 👍

jeśli pojawi się coś ciekawego, podnoszącego ciśnienie 😏 ... od kilku lat nuda. "droga na Ostrołękę". może ja zbyt wymagający jestem, ale tak to widzę

trzymam kciuki 


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki np.: HH3 w brązie i z białą tarczą...Hmm... Będzie podobno w okolicach grudnia ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Litus napisał(-a):

Taki np.: HH3 w brązie i z białą tarczą...Hmm... Będzie podobno w okolicach grudnia 😉

interesująca koncepcja ...


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Tridenta raczej nic nie będzie, a HH3 jest całkiem miodny i to chyba najbliższy biały brąziak na horyzoncie, jeśli oczywiście taka wersja się pojawi, bo że sam brąz na przełomie roku będzie, to pewne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Litus napisał(-a):

Z Tridenta raczej nic nie będzie, a HH3 jest całkiem miodny i to chyba najbliższy biały brąziak na horyzoncie, jeśli oczywiście taka wersja się pojawi, bo że sam brąz na przełomie roku będzie, to pewne.

jeśli to nie będzie słordfisz wersja miliondwieście to będzie krok w dobrą stronę 🤣

choć oczekuję czegoś całkiem nowego, czegoś co mnie zauroczy

na kicku jest obecnie konkurencja w brązie ze świeżym podejściem 


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=swordfish+pronunciation
 
Takie "zwichnięcie zawodowe" - no offence. 
 
 

Nie myślisz chyba że to było na poważnie ?
Lubię zabawy fonetyczne. Ale dziękuję za linka

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

UVdIMFd.jpg?1


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne te zegarki.

Ostatnio trafił w moje ręce Abyss 1 gen. Po mocnych przejściach z pewnymi problemami. Poszedł do zwrotu bo wyszło więcej kwiatków z nim niż planowałem ale mimo wszystko podobał mi się bardzo.

Jeżeli ktoś ma może Abyss bądź Hammerhead-a w brązie na sprzedaż to chętnie rzucę okiem na ofertę ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jo mom takiego, niestety nie w brązie, ale wciąż myślę o zrobieniu miejsca w pudełku więc może pójdzie, tylko ciężko się rozstać z tą kobyłą:p Jeżeli nie musi być koniecznie brązie to dam znać w razie czego.

 

 

20211215_104539.jpg

Edytowane przez Amatsubu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plany na 2022 ogłosił Elshan na FB

image.png.9186cd110d09bcb9fdd3b235418cf421.png

O mechanizmach Citizena pod marką LJP pisałem tu - post #530

Z ciekawostek - G100 ma rezerwę chodu 68h, L100 z kolei 60h.  I to wszystko jako odpowiedniki 2824 i 7750 odpowiednio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnijmy delikatnie ;), że wszystkie aktualnie dostępne modele ZELOSa można zakupić również w PL - oczywiście wyjąwszy akcje promocyjne i podobne, które producent prowadzi na zasadzie własnej wyłączności.  :) 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.