Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedałem taki w tym tygodniu ale na bransolecie. Bardzo fajny i dobrze zrobiony zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie i potrzebuję Waszej pomocy. Kupiłem Zelos Swordfish 40 ze strony z tą wtedy najszybszą sprzedażą. Teraz go sprzedałem i kupujący pyta mnie o rachunek. Jestem prawie pewny, że gdy go rozpakowałem to była tylko ta karta z numerem limitacji. Nie pamiętam żeby był inny dokument w tych kieszonkach. Mam rację czy klient ma..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rachunek do niczego mu potrzebny. liczy się gwarancja z datą zakupu.

jeśli tak bardzo pragnie dowodu zakupu zostaje ci tylko wydrukować transakcję bankową

 

jeszcze w dokumentach przewozowych powinna być faktura (czasem z zaniżoną wartością 😉)

Edytowane przez abir

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.01.2022 o 21:06, ravraj napisał(-a):

Fajne te zegarki.

Ostatnio trafił w moje ręce Abyss 1 gen. Po mocnych przejściach z pewnymi problemami. Poszedł do zwrotu bo wyszło więcej kwiatków z nim niż planowałem ale mimo wszystko podobał mi się bardzo.

Jeżeli ktoś ma może Abyss bądź Hammerhead-a w brązie na sprzedaż to chętnie rzucę okiem na ofertę ;) 

 

Napisałem do Ciebie PW w temacie Abyssa ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lutym pojawi się nowy Zelos   Spearfish.  W środku mechanizm LJP G100  zamiennik ETA 2824.  Cena ok 640$ 

FB_IMG_1642709397603.jpg

FB_IMG_1642709415392.jpg

FB_IMG_1642709432859.jpg

FB_IMG_1642709404215.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby zrobić coś nowego, podobnego do Abbys'a (może w brązie), bo ciągłe klepanie kolejnych wersji Swordfish'a powoli nudne się robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze o czym pomyślałem zerkając na tą zajawkę. Odgrzewane kotlety ze swordfisha, drobne modyfikacje i oczywiście cena w górę. Ale tak to chyba musi wyglądać, skoro co rzucają na stronę, to się prawie że na pniu wyprzedaje.

Przy okazji, nie zalega komuś jakiś blacktip?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten wypust też jakoś nie zachwyca. Sam pomysł, żeby zrobić coś na klonie ETA 2824 mi się podoba. Wolę to niż Miyotę 9xxx. Tylko design, to trochę taki rezultat chowu wsobnego. Zaczyna mi brakować indywidualnego charakteru w tym projekcie. Mam wrażenie, że wszystko to już widziałem w innych Zelosach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalendarz nowości był w poście #874.

LP 100 to NIE jest klon 2824, więcej w Nowościach zegarkowych.

Niemniej cena 640 USD za Zelosa to grubo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, jabolos napisał(-a):

Mogliby zrobić coś nowego, podobnego do Abbys'a (może w brązie), bo ciągłe klepanie kolejnych wersji Swordfish'a powoli nudne się robi.

i tak masz dużo cierpliwości 🙂

ja już we wrześniu 2020 miałem nudny ziew. i na razie nic się nie zmieniło

1.thumb.jpg.28d4760d33fdff2f77a0783fe7f2b06e.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jak lubię Zelosa to ostatnio wieje nudą. Może jakby był swordfish 44mm to trochę coś innego 😀

 

A tak tylko hh2 😀

 

c6HlQk7.jpeg 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę spatynował, na lato będzie jak znalazł, jeśli jeszcze będzie ze mną.987f7f15014b8c6d19c7c1c51a182971.jpg&key=00dc2f7b69eb084a353320e008ea277e0ff81ba2e35384fc144931bae7d801a2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Z.d9d4a67c6ece55ec959f75270547caff.jpg

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

zHWXxo9.jpeg 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.01.2022 o 11:44, Iko napisał(-a):

Plany na 2022 ogłosił Elshan na FB

image.png.9186cd110d09bcb9fdd3b235418cf421.png

O mechanizmach Citizena pod marką LJP pisałem tu - post #530

Z ciekawostek - G100 ma rezerwę chodu 68h, L100 z kolei 60h.  I to wszystko jako odpowiedniki 2824 i 7750 odpowiednio.

 

Nowe Spearfishe są już na stronie Zelosa. Cena 649 USD, ale zawiera podatek od nowości.  Sprzedaż za 5 dni.

https://zeloswatches.com/collections/spearfish-40mm-diver?mc_cid=a8bd143b1f&mc_eid=abb8ae4bf3

 

image.thumb.png.b64facbb684a8b00e6a207a62f7fce68.png

lighter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ten pomarańczowy wygląda kozacko 👌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Sand 82f3768ff67106e52de24841a884c643.jpg

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj taki oto miły prezencik przysłał mi Elshan 💪

 

a0db1b5e3ed086a9.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.