Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

W marcu wg ich planu na 2022 (z poprzedniej strony) ma sie ukazac dress watch od Zelosa. Na grupach cos wiecej sie pojawilo?

Edytowane przez Exuberant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bq8m0NS.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś nie teges... No może na łososia lekko dyga łodyga :)

May be an image of wrist watch

 

May be an image of wrist watch

 

Z nazwą Constellation to raczej odważnie Elshan chciał wejść na rynek...

Opis z fejsa:

Cytat
Edit: The 'constellation' name is being changed 'Comet' and dials are reprinted to avoid any trademark issues, so the launch will be pushed back around 4-6 weeks.
It's a slim and dressier design with a stepped case design based off the Starfighter. This makes the side profile appear even slimmer than its already slim 8.5mm. The dials feature a sector design with both brushed and deep sunburst textures.
There's a few cool dial variations which i hope you guys will love. The aventurine is back and that's been a crowd favorite recently. The 'tuxedo' is a fave of mine with a anthracite inner dial contrasting against a lumed outer ring. The carbon dial is made by 'Fatcarbon' called dark matter gold, which is forged carbon fiber mixed with bronze. There's also a NASA limited edition piece, featuring the iconic color scheme of its red worm logo against a white dial (not lumed which some have asked for recently).
Prices will start at around $499 and this is markedly cheaper than the earlier nova due to the movement used.
Quick specs
39mm diameter, 45mm L2L, 8.5mm without crystal, 9.5mm total with its high double domed crystal
20mm lug width
Swiss SW215 Handwound
Color matched date wheels
5ATM WR
Sapphire front and back
Horween leather strap

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EAKL2i5.jpeg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy to będzie do kupienia?

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec czerwca kwietnia, ceny od 349$

Edytowane przez Litus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze przypomnienie nowości na II połowę roku:

image.thumb.png.c47a1893337a67b9e0b2cf6eb5adb860.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

f4zMW1o.jpg

WwKpRsO.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się łamię pomiędzy teal a zielonym 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak paczę na nie i do mnie gada meteor i pomarańcza. tylko trochę mnie hamuje 13,5mm grubość. nie wiem czy temu modelowi pasuje spłaszczenie całości i to dość mocno do tylko 13,5mm


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, wymiar podany jest bez szkła, a gen. 1 miał w takim wypadku 14,5mm IMHO zmiana nieduża. Również czuję miętę do meteorytu w brązie, ale mam już taką wersję w V1 i tylko dlatego ten wariant skreśliłem z listy. Damascus też jest niczego sobie... Decyzje, decyzje.... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, abir napisał(-a):

tak paczę na nie i do mnie gada meteor i pomarańcza. tylko trochę mnie hamuje 13,5mm grubość. nie wiem czy temu modelowi pasuje spłaszczenie całości i to dość mocno do tylko 13,5mm

Ja też oglądam ale pk HH2 ponad 17 mm to nie wiem jak tutaj na żywo to wygląda :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem kilka recenzji na YT i całkowita wysokość V3 wraz ze szkłem 14,8mm vs 17mm V1/V2. To już jednak robi różnicę. Na filmach faktycznie wydaje się wyraźnie bardziej płaski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie z archiwum :) 

X3p15cS.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

V1 vs V3 (Zdjęcie z grupy FB)

 

obraz.thumb.png.66a072a41b4f70ad643fbb6aa04f7d71.png

 

 

Edytowane przez Litus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, tu znajdziecie recenzje mojego Zelosa Swordfisha



Widzę, że społeczność Zelosiarzy stale się powiększa na forum8ad6749253091e3a2d7b8debbff6a14b.jpg

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.