Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam serdecznie,

chciałbym się zapytać, czy zegarek jest oryginalny ( model w opisie ).

dziękuje z góry za wszelką pomoc.

post-108644-0-34687000-1550764589_thumb.jpg

post-108644-0-44156900-1550764601_thumb.jpg

post-108644-0-40255400-1550764611_thumb.jpg

post-108644-0-34711800-1550764621_thumb.jpg

post-108644-0-80497400-1550764637_thumb.jpg

post-108644-0-71606200-1550771635_thumb.jpg

post-108644-0-81459200-1550771644_thumb.jpg

Edited by RoyalN

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By lukaszsf
      Witam serdecznie,
      od jakiegoś czasu szukam odpowiedniego zegarka dla siebie i choć w pierwszej kolejności wybór miał paść na CASIO RANGEMAN GW-9400 to zdałem sobie sprawę że funkcje które posiada niekoniecznie mi się przydadzą. Będę korzystał z nich od święta a i tak najprawdopodobniej w formie ciekawostki niż faktycznie użytecznych funkcji.
      Po przeanalizowaniu tego co faktycznie mi się przyda wybór padł na jeden z modeli GBD/GBA-800 a że ma być to zegarek sportowy to uważam że zasłanianie cyferblatu przez dodatkowe wskazówki które nic nie wnoszą a zajmują jednie przestrzeń roboczą będą zbyteczne. Tak więc GBD-800.
      Szukałem informacji dotyczących różnic między GBD-800-1B a GBD-800SF-1 i nie jestem przekonany czy pomiędzy wersją kolorystyczną istnieją stąd pytanie do was.
      Na jednym ze sklepów różnice między z zegarkami na korzyść GBD-800SF-1:
      GBD-800-1B
      GBD-800SF-1
      Sygnał pełnej godziny, Auto kalendarz, am:pm / 24h, Afterglow, Dual time, Pamięć okrążeń

Czy faktycznie wersja GBD-800-1B jest pozbawiona tych funkcji?

• By tukansrukan
      Posiadam zegarki jak w temacie, wszystkie mają krótkie paski. Czy polecacie jakieś dłuższe zastępniki, które nie różniły by się zbytnio wyglądem od oryginalnych. Generalnie chodzi mi o paski gumowe lub kauczukowe (czarne).
    • By kalarepa92
      Witam wszystkich bardzo cieplutko! ?
      Chciałabym prosić o poradę osób doświadczonych i znających się za zegarkach. Porada dotyczyć ma oryginalności zegarka Vostok Europe Lunokhod-2 Automatic. Nie posiadam do niego żadnych papierów. Wydaję mi się, że jest oryginalny, chociaż oczywiście do znawcy mi bardzo bardzo daleko, jestem typowym laikiem, ale po porównaniu zdjęć oraz obejrzeniu kilka filmików na yt, wydaję mi się, że nie jest to podróba i fajnie by było jakby ktoś podzielał moje zdania. Chciałabym go sprzedać, a nie chcę komuś wcisnąć podróbki i jeszcze w takim stanie.
      Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi ?

• By Rhotax
      Po zewnętrznej stronie tarczy zegarka widuję 2 standardy tego co tam może się znajdować: tachometr — działanie zrozumiałe i nawet można z tego praktycznie skorzystać; albo obracany pierścień z podziałką do 60. Też kilka praktyczny zastosowań potrafię znaleźć.

Ale czasami tam się pojawia...tak jakby..."tarcza kompasu". I jakie jest tego praktyczne zastosowanie — nie wiem.

Ale jak teraz przez przypadek znalazłem zegarek Casio, który ma tę tarczę z kompasem — obracaną, Czyli ktoś z rozmysłem tam to wstawił i jeszcze poświęcił czas, żeby zrobić to ruchome.
      Chodzi mi w tym przykładzie o Casio MTF-e002

Czy znacie praktyczne zastosowanie tej podziałki z "kompasem"?
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.