Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Venre

Problem z zapięciem motylkowym Hirsch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

ostatnio na bazarku miałem przyjemność zrobić drobne zakupy paskowe i przy okazji moją uwagę przykuł pewien motylek od Hirscha. Pomyślałem, że spróbuję tego rozwiązania, bo w sumie nigdy w skórzanym pasku takiego nie miałem. Po przyjściu okazało się, że motylek się nie dopina. Jak myślicie, czy da się coś z tym zrobić? Co poszło nie tak? Wrzucam w opisie filmik z nietypową usterką. Mam obawy, że coś podczas przesyłki mu się wydarzyło, bo sprzedający zapewnia mnie, że wszystko było z nim w porządku przed nadaniem. Będę wdzięczny za wszelkie rady odnośnie naprawy!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tego typu zapieciach zaciskowych to się zdarza, wystarczy lekkie uderzenie mechaniczne czasami. Można to spróbować naprawić wyginajac pod pewnym kątem, ew. zapytać zegarmistrza czy naprawiał w ten sposób.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapięcie okazało się felerne. Wymieniono mi je za darmo w salonie Dolińskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Don_Bubu
      Witam, pierwszy post i od razu liczę na Waszą pomoc. Czy ktoś wie gdzie dorwać pasek skórzany do tegoż zegarka? Kupiłem sobie Bulovę 96A135 oraz 96C132. Tę drugą przechwyciła narzeczona. Na próbę założyłem jej skórkę z mojego OH i moje spodnie już do nie wróciły. Zegarek i pasek przepadły. Stad teraz szukam drugich porteczek dla mojej Bulovy 96A135. Jeżeli pasek by był niedostępny, to może jakieś namiary na motylka z logo Bulovy. Pasek zrobię sobie u kolegi spersonalizowany.

      Proszę o wyrozumiałość mój pierwszy post, wytłumaczcie nie bijcie.  
    • Przez seb71
      Pod podanym linkiem znajduje się "roboczy" katalog zawierający nie tylko nowe modele pasków..... przepraszam bransolet, bo tak Hirsch nazywa swe wyroby, ale również dobrze znane nam modele w nowych rozmiarach i kolorach. Wrażenie robi zwłaszcza paleta barw wyrobów ze szlachetnych skór.
      W wielu nowych modelach zastosowano w standardzie klamry motylkowe .
       
      http://hirschag.com/wp-content/uploads/2017/03/Katalog_2017_Haute-Gamme_DE_EN_WEB_HQ-1.pdf
       
      Miłej lektury jeśli ktoś oczywiście jeszcze nie widział .
    • Przez Corn1ck
      Mój zegarek Seiko 5 7S26-O3X2 z skórzanym paskiem Hirsch Modena.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.