Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Venre

Problem z zapięciem motylkowym Hirsch

Recommended Posts

Witam,

ostatnio na bazarku miałem przyjemność zrobić drobne zakupy paskowe i przy okazji moją uwagę przykuł pewien motylek od Hirscha. Pomyślałem, że spróbuję tego rozwiązania, bo w sumie nigdy w skórzanym pasku takiego nie miałem. Po przyjściu okazało się, że motylek się nie dopina. Jak myślicie, czy da się coś z tym zrobić? Co poszło nie tak? Wrzucam w opisie filmik z nietypową usterką. Mam obawy, że coś podczas przesyłki mu się wydarzyło, bo sprzedający zapewnia mnie, że wszystko było z nim w porządku przed nadaniem. Będę wdzięczny za wszelkie rady odnośnie naprawy!

W tego typu zapieciach zaciskowych to się zdarza, wystarczy lekkie uderzenie mechaniczne czasami. Można to spróbować naprawić wyginajac pod pewnym kątem, ew. zapytać zegarmistrza czy naprawiał w ten sposób.

Zapięcie okazało się felerne. Wymieniono mi je za darmo w salonie Dolińskiego.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Don_Bubu
      Witam, pierwszy post i od razu liczę na Waszą pomoc. Czy ktoś wie gdzie dorwać pasek skórzany do tegoż zegarka? Kupiłem sobie Bulovę 96A135 oraz 96C132. Tę drugą przechwyciła narzeczona. Na próbę założyłem jej skórkę z mojego OH i moje spodnie już do nie wróciły. Zegarek i pasek przepadły. Stad teraz szukam drugich porteczek dla mojej Bulovy 96A135. Jeżeli pasek by był niedostępny, to może jakieś namiary na motylka z logo Bulovy. Pasek zrobię sobie u kolegi spersonalizowany.

Proszę o wyrozumiałość mój pierwszy post, wytłumaczcie nie bijcie.  
    • By seb71
      Pod podanym linkiem znajduje się "roboczy" katalog zawierający nie tylko nowe modele pasków..... przepraszam bransolet, bo tak Hirsch nazywa swe wyroby, ale również dobrze znane nam modele w nowych rozmiarach i kolorach. Wrażenie robi zwłaszcza paleta barw wyrobów ze szlachetnych skór.
      W wielu nowych modelach zastosowano w standardzie klamry motylkowe .

http://hirschag.com/wp-content/uploads/2017/03/Katalog_2017_Haute-Gamme_DE_EN_WEB_HQ-1.pdf

Miłej lektury jeśli ktoś oczywiście jeszcze nie widział .
    • By Corn1ck
      Mój zegarek Seiko 5 7S26-O3X2 z skórzanym paskiem Hirsch Modena.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.